21 Nisan 2010, Çarşamba 08:28:41

TOKAT HAVAALANI HEYECAN İÇİNDE

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Arat, Borajet'in 15 gün içinde her gün İstanbul, haftada iki gün Ankara olmak üzere seferlerine başlayacağını kaydetti.
  • öncelikle tokat havaalanının tekrar uçuşa kazandıran sayın Milletvekilimiz Hüseyin GÜLSÜN'e çok teşekkür ediyoruz. Kendisinin gerek havaalanı gereksede sigara fabrikasındaki çalışmalarından dolayı başarılar dileriz.
  • hayrlı ugrlu olsun bir sivaslı olarak acıkcası gurur duydum ve eski bir tokat havaalanı personeli olarak cok seindim:)))) ama şunu belrtmelıymki gunde 2 ata seferi fazla olmş:S tamam kapasitesi iyidir tokatın yolcusu vardır ama buna bi düzenleme getrilmesi lazım... tekrardan hayrlı olsun...bellimi olur belki de gelirm tokata:)))
  • Geçenlerde sinop'a uçtum 120 kişilik uçakta 30 yolcu vardı.bana demeyin yazın full gidiyor diye yazın her yere zaten full gıdıyor ucaklar.merzifonda aynı sekilde hergun ucaklar 30-40 yolcuyla gidiyor.buralar hep zarar ama siyasi zorlamalarla açılmış hatlar.
  • Sivaslilara dokunmuş bayağı. Bu kadar kıskanclık olmaz :D

Borajet yetkilileri tarafından TSO'da havaalanında görev yapacak personele eğitim verilmeye başladı. Yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Arat, Borajet tarafından İstanbul'dan Tokat'a günlük iki sefer, Ankara'ya ise hafta da iki gün seferlerin düzenleneceğini kaydetti.

Borajet'in Türkiye'de hiç olmayan küçük tip uçaklarla uçuşa başlayacakları planlandığını hatırlatan Başkan Arat, "Bugün burada Borajet Tokat yer hizmetlerinin eğitimi yapılıyor. Yaklaşık bir 15 günlük süre içerisinde Borajet Tokat Havaalanı’na inecek.

İstanbul'dan günlük düzenli olarak iki sefer yapılacak. İstanbul'dan Tokat'a uçak sabah saat 06.00'da, uçağın dönüşü ise Tokat 'tan sabah saat 08.00'da olacak. Akşam  saat lerinde ise İstanbul'dan Tokat'a 19.00'da, Tokat'tan İstanbul'a geri dönüş 21.00 olarak düzenlendi. Haftada iki gün yani pazartesi ve cuma ise Tokat Ankara seferleri yapılacak. Tokat-Ankara seferlerinin saati ile ilgili bir bilgi veremiyoruz. Ama pazartesi uçuşları sabah, cuma uçuşları öğleden sonra gerçekleşecek. Bu çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.

(internethaber.com)

 

TOKAT HAVAALANI HEYECAN İÇİNDE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 8 yıl önce
öncelikle tokat havaalanının tekrar uçuşa kazandıran sayın Milletvekilimiz Hüseyin GÜLSÜN'e çok teşekkür ediyoruz. Kendisinin gerek havaalanı gereksede sigara fabrikasındaki çalışmalarından dolayı başarılar dileriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
hayrlı ugrlu olsun bir sivaslı olarak acıkcası gurur duydum ve eski bir tokat havaalanı personeli olarak cok seindim:)))) ama şunu belrtmelıymki gunde 2 ata seferi fazla olmş:S tamam kapasitesi iyidir tokatın yolcusu vardır ama buna bi düzenleme getrilmesi lazım... tekrardan hayrlı olsun...bellimi olur belki de gelirm tokata:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Geçenlerde sinop'a uçtum 120 kişilik uçakta 30 yolcu vardı.bana demeyin yazın full gidiyor diye yazın her yere zaten full gıdıyor ucaklar.merzifonda aynı sekilde hergun ucaklar 30-40 yolcuyla gidiyor.buralar hep zarar ama siyasi zorlamalarla açılmış hatlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sivaslilara dokunmuş bayağı. Bu kadar kıskanclık olmaz :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000