21 Haziran 2013, Cuma 17:36:48

TGS AFFETMEDİ

Gezi Parkı olaylarından sonra sosyal paylaşım sitelerinde küfürlü ve hakaret içeren mesajlar yayınlayan üç TGS çalışanının işine son verildi. TGS işten çıkarmaların iddia edildiği gibi Gezi Parkı paylaşımları ile ilgisi bulunmadığını kaydetti.
  • tgs.nin ömrü kısa arkadaşlar çalışma yöntemleri yanlış eleman tutamıyorlar birde verdikleri maaş için risk almaya deymez sağır olma fıtık olma olasılığı çok yüksek az personelle çok hizmet verme peşindeler millet birer ikişer kaçıyo
  • yok arkadaş vallahi ayıptır.hem tk da part time çalıştık sabahın 4 ünde 5 inde 350 lira aylığa işe gittik o uçak senin bu apron benim koşturduk 4 sene boyunca illada şirket dedik yinede yaranamadık..hadi bu arkadaşları verimsizlikten attınız diyelim...hepimiz aynı dini inanışı paylaşıyoruz..şimdi ben yoğun bakımda hastası olan bi çalışandım.. hastası olan yoğun bakımda bakmakla mükellef olan çalışanınıza izin verip hasta kişinin koordinasyon denen bölümünden hastanın sağlık raporunu yapılan tedavilerin epikriz belgelerini isteyip personele izin verip aradan 15 gün sonra tazminatsız bi şekilde işten atmak nedir??...hangi dinde var hangi yönetimde var?vefat eden benim askeriyeden emekli astsubay emeklisi büyükbabamdır..ben o adamın son günlerinde altından alıp altını bezliodum.ve bu adam vefat etti..iş yerime döndüğümde başın saolsun denceği yerde kapının önüne koydunuz.sizin inandığınız Allah mı farklı yoksa ben kuranı kerim hiç mi okumadım?
  • kimseyi kandırmayın. TGS nin üst yönetimine bakın siz. bayram özçelik anaplı özel kalem şefi mehmet sişman mesut yılmazcı. atolye müdürü CHP li. genelmüdür yarımdımcıları kartal Özçakır MHP li, görgüsüz ibrahim ümit eski mesutçu .TGS Üst düzeyde sadece 2 AKpartili var. gerisi hükümetin düşmesi için elini oğusturanlardır. kimse kimseyi kandırmasın. çalışan memurlar kalitelidir. tgs nin sadece şefler üstü bozuktur. apronda 7 tane şef bozuk.özcan beyaz ercan gül yücel ozayı. vs vs. bir memur olarak hergün aynı şeyleri görmekten utanç duyuyorum. yazık bu adamlara fırsat veren hamdi beye....yazık abi yazık. bunlar ak partiyi burada bitirdiler. işten çıkanlar dışarda bunları anlatıyorlar.
  • Herturlu hakareti yapmak verimsiz olmak serbest (tabi referansınız güçlü ise) eğer referansınız yoksa benim gibi işlerine gelmeyen hakaret içermeyen bir söylemde bulunmanız bile kıdemsiz ihbarsız işten atılmanıza yeter, çunki doğruyu söylemek yöneticilerimizin karizmasını ve otoritesini sarsar, karizma otorite çok önemli, çalışan ağzıyla kuş tutsa ailesinin ve geleceğinin hiçbir önemi yok....Allaha havale ediyorum hepinizi...

Turkish Ground Services’te görev yapan iki çalışan ile birlikte eğitimdeki bir kişi, sosyal paylaşım sitelerindeki paylaşımlarının kurbanı oldu. Daha önce Borajet Havayolları’nda görev yapan bir pilotun Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili sarfettiği sözlerden dolayı işinden olmasından sonra bir işten çıkarma haberi de TGS’den geldi.

TGS bu sabah insan kaynaklarına çağırdığı üç çalışanıyla, “ Performans düşüklüğü ve arkadaşlarını olumsuz etkileme” gerekçesiyle yollarını ayırdı. İşten çıkarılan Umut Sayın, “ 3 yıldır bu şirkette çalışıyorum. Olaylardan sonra işten çıkarılan üç arkadaşımın da sosyal medya hesaplarında benzer paylaşımlar vardı. Herhalde o yüzden işten çıkarıldık” dedi.

TGS’den yapılan açıklamada ise işten çıkarmaların sosyal paylaşım sitelerindeki ifadelerle ilgili olmadığı belirtilerek, sözkonusu çalışanlar hakkında şirket disiplin kurulu tarafından farklı sebeplerle üç kez rapor tutulduğu, şirket kurumsal kimliğine zarar verdikleri için işten çıkarıldıkları vurgulandı.

Sözkonusu paylaşımlarla ilgili THY’nin de çalışanlarının sosyal paylaşım sitelerindeki hesaplarını incelettiği, küfür ve hakaret içeren mesajlar yayınlayan çalışanların tespit edilmeye çalışıldığını dün kamuoyuna duyurmuştuk.

İŞTE O MESAJLARDAN BİRİ©AirportHaber.com ÖZEL

TGS AFFETMEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (69)

şahap ~ 4 yıl önce
tgs.nin ömrü kısa arkadaşlar çalışma yöntemleri yanlış eleman tutamıyorlar birde verdikleri maaş için risk almaya deymez sağır olma fıtık olma olasılığı çok yüksek az personelle çok hizmet verme peşindeler millet birer ikişer kaçıyo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
can gürsoy ~ 4 yıl önce
yok arkadaş vallahi ayıptır.hem tk da part time çalıştık sabahın 4 ünde 5 inde 350 lira aylığa işe gittik o uçak senin bu apron benim koşturduk 4 sene boyunca illada şirket dedik yinede yaranamadık..hadi bu arkadaşları verimsizlikten attınız diyelim...hepimiz aynı dini inanışı paylaşıyoruz..şimdi ben yoğun bakımda hastası olan bi çalışandım.. hastası olan yoğun bakımda bakmakla mükellef olan çalışanınıza izin verip hasta kişinin koordinasyon denen bölümünden hastanın sağlık raporunu yapılan tedavilerin epikriz belgelerini isteyip personele izin verip aradan 15 gün sonra tazminatsız bi şekilde işten atmak nedir??...hangi dinde var hangi yönetimde var?vefat eden benim askeriyeden emekli astsubay emeklisi büyükbabamdır..ben o adamın son günlerinde altından alıp altını bezliodum.ve bu adam vefat etti..iş yerime döndüğümde başın saolsun denceği yerde kapının önüne koydunuz.sizin inandığınız Allah mı farklı yoksa ben kuranı kerim hiç mi okumadım?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS Lİ ~ 4 yıl önce
kimseyi kandırmayın. TGS nin üst yönetimine bakın siz. bayram özçelik anaplı özel kalem şefi mehmet sişman mesut yılmazcı. atolye müdürü CHP li. genelmüdür yarımdımcıları kartal Özçakır MHP li, görgüsüz ibrahim ümit eski mesutçu .TGS Üst düzeyde sadece 2 AKpartili var. gerisi hükümetin düşmesi için elini oğusturanlardır. kimse kimseyi kandırmasın. çalışan memurlar kalitelidir. tgs nin sadece şefler üstü bozuktur. apronda 7 tane şef bozuk.özcan beyaz ercan gül yücel ozayı. vs vs. bir memur olarak hergün aynı şeyleri görmekten utanç duyuyorum. yazık bu adamlara fırsat veren hamdi beye....yazık abi yazık. bunlar ak partiyi burada bitirdiler. işten çıkanlar dışarda bunları anlatıyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yücel ~ 4 yıl önce
hayırdır Bekir İnci
Karizma Otorite... ~ 4 yıl önce
Herturlu hakareti yapmak verimsiz olmak serbest (tabi referansınız güçlü ise) eğer referansınız yoksa benim gibi işlerine gelmeyen hakaret içermeyen bir söylemde bulunmanız bile kıdemsiz ihbarsız işten atılmanıza yeter, çunki doğruyu söylemek yöneticilerimizin karizmasını ve otoritesini sarsar, karizma otorite çok önemli, çalışan ağzıyla kuş tutsa ailesinin ve geleceğinin hiçbir önemi yok....Allaha havale ediyorum hepinizi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000