19 Ağustos 2016, Cuma 18:51:47

Sponsorluk sonrası Borajet sitesi çöktü

Geçtiğimiz günlerde duyurulan ve bugün imzaları atılan Borajet Havayolları ve Fenerbahçe arasındaki sponsorluk anlaşması kapsamında yapılan indirim Borajet sitesini çökertti.
  • Sadece maaş diyorum ne zaman yatacak diyorum.
  • fikra: fenerli 90 yasinda olum yataginda ki bir adam galatasaryli oglunu cagirarak: oglum ben artik gsli olmayi seciyorum demis. oglu: baba yillardir seni fbli olarak bilirdik simdi bu nerden cikti demis. bunun uzerine babasi: ulan it herf bir fenerli olecegine bir galatasarayli ölsün demis.
  • Ya hu TGS dedim TGS alım varmı birileri birşey desin artık sormaktan yorulduk :)
  • Maalesef ülkemizdeki firmaların yönetim takımları firmanın altyapı kapasitesini bilmeden bunu da yapalım şunu da yapalım, imza atınca herşeyin çözüleceğini sanıyor. Diğer departmanlarla koordinasyon 0. Böyle amatör yöneticilere bunlar müstaak.

Borajet Havayolları, geçtiğimiz günlerde duyurduğu Fenerbahçe sponsorluğunun resmi imzalarını bugün Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde attı.

Borajet Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Akol ile Borajet yöneticileri ve Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerinin katıldığı imza töreninde, Fenerbahçeli taraftarlar özel indirim yapılacağı açıklanmıştı.

Fenerbahçe Kongre Üyesi ve Temsilcü Üyeleri'ne yüzde 25'lik indirim, Fenerbahçeli olduğunu beyan edenlere de yüzde 15 indirim yapılacağının duyurulması sonrası, 500 bine yakın kişi siteye girmeye çalıştı ve Borajet Havayolları'nın internet sitesi çöktü.

Birkaç saattir devam eden sorun üzerine Borajet'ten konu ile ilgili açıklama geldi. Borajet'ten yapılan açıklamada taraftarın yoğun ilgi göstermesi nedeniyle teknik aksaklık yaşandığı belirtilirken, sorunun en kısa sürede çözüleceği belirtildi.

Sponsorluk sonrası Borajet sitesi çöktü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Offff ~ 2 yıl önce
Sadece maaş diyorum ne zaman yatacak diyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bjk ~ 2 yıl önce
fikra: fenerli 90 yasinda olum yataginda ki bir adam galatasaryli oglunu cagirarak: oglum ben artik gsli olmayi seciyorum demis. oglu: baba yillardir seni fbli olarak bilirdik simdi bu nerden cikti demis. bunun uzerine babasi: ulan it herf bir fenerli olecegine bir galatasarayli ölsün demis.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 2 yıl önce
Ya hu TGS dedim TGS alım varmı birileri birşey desin artık sormaktan yorulduk :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs de alım yok ~ 2 yıl önce
Ya kardeş sen nesin kimsin Allah aşkına ya. Burada birisi sana evet alım var dese ne yapcan. Ya hakaret etmek istemiyorum ama yeter artık ya. Bi haber sitesinin yorumlarından iş mi bulunur birader ya?? Az akıllı olun artık ya.
Amatör ~ 2 yıl önce
Maalesef ülkemizdeki firmaların yönetim takımları firmanın altyapı kapasitesini bilmeden bunu da yapalım şunu da yapalım, imza atınca herşeyin çözüleceğini sanıyor. Diğer departmanlarla koordinasyon 0. Böyle amatör yöneticilere bunlar müstaak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000