29 Aralık 2016, Perşembe 18:39:17

SON DAKİKA | Borajet Havayolları satıldı

Türkiye'de bölgesel havacılık yapmak üzere kurulan ve bugüne kadar bölgesel havacılıkta adından söz ettiren Borajet Havayolları, sürpriz bir gelişmeyle satıldı.
  • Değerli arkadaşlar, hepiniz çok iyi ve çalışkan insanlarsınız. Size bu yapılan hepimize yapılmıştır aslında, bunu iyi farketmez lazım sırada memurlar ve pilotlar var çünkü kadrolu ofis çalışanlarının dokunulmazlıkları var. Sizlere tavsiyem moralinizi bozmadan ingilizce çalışın ve ortadoğuda büyüyen havayollarına KM olarak başvurun. Allah hepinizin yardımcısı olsun.
  • Embraer çok güzel uçan o uçamayanları her açıdan uçuran bir uçak.)) Borajet in pilotları iyidir iyi... uç gör hacı ucuz daa... Allah Allah
  • Ah bide maaşlarımız yatsa....
  • Ben de bir pilot tanıyorum uzun süre iş aradı bulamadı sonra parayla firmanın verdiği eğitimlere katılığ aynı firmasa işe başladı 6 ay sonra işten atıldı sonra tekrar girdi işe sonra yine tutunamadı atıldı işten.Yine uzun bir süre iş aradı bulamadı sonrası malup BORAJET :))

Türkiye'de bölgesel havacılık yapmak üzere kurulan ve bugüne kadar bölgesel havacılıkta adından söz ettiren Borajet Havayolları, sürpriz bir gelişmeyle satıldı.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre; SBK Holding'e satılan şirketle ilgili imzalar az önce atıldı. Sezgin Baran Korkmaz'a ait olan SBK Holding, 30 uçaklık sipariş veren Borajet Havayolları'nı satın alarak havacılığa adım attı.

Satış anlaşmasıyla ilgili detayların yarın duyurulacağı öğrenilirken satış bedelinin 250 milyon dolar civarında olduğu belirtiliyor.

Borajet Havayolları Embraer E190 ve E195 tipi 13 uçağı filosunda bulunduruyor. Borajet Havayoları, bu yıl düzenlenen İstanbul Airshow fuarında 30 uçaklık bir anlaşma imzalamıştı. Öte yandan şirket Fenerbahçe Spor Kulübü ile de geçtiğimiz aylarda ciddi bir sponsorluk anlaşması imzalamıştı.

©AirportHaber

SON DAKİKA | Borajet Havayolları satıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (123)

Antiskid ~ 22 gün önce
Değerli arkadaşlar, hepiniz çok iyi ve çalışkan insanlarsınız. Size bu yapılan hepimize yapılmıştır aslında, bunu iyi farketmez lazım sırada memurlar ve pilotlar var çünkü kadrolu ofis çalışanlarının dokunulmazlıkları var. Sizlere tavsiyem moralinizi bozmadan ingilizce çalışın ve ortadoğuda büyüyen havayollarına KM olarak başvurun. Allah hepinizin yardımcısı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Merak etme ~ 23 gün önce
Embraer çok güzel uçan o uçamayanları her açıdan uçuran bir uçak.)) Borajet in pilotları iyidir iyi... uç gör hacı ucuz daa... Allah Allah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Maaş ~ 23 gün önce
Ah bide maaşlarımız yatsa....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eskli ~ 24 gün önce
Ben de bir pilot tanıyorum uzun süre iş aradı bulamadı sonra parayla firmanın verdiği eğitimlere katılığ aynı firmasa işe başladı 6 ay sonra işten atıldı sonra tekrar girdi işe sonra yine tutunamadı atıldı işten.Yine uzun bir süre iş aradı bulamadı sonrası malup BORAJET :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehmet ~ 24 gün önce
İ.K nın işe alım koşullarında var ozaman diğer firmalarda tutunamayanlar diye:))ya acıyıp alıyorlar biz almazsak kimse almaz bunları diye ya da başka işler dönüyor duygusal :)))
eskliii ~ 24 gün önce
Bir sirketin olumlu bir gelisme haberinin altina boyle bir yorum yazmanin amaci nedir? Kuyruk acin mi var?
Kuyruk ~ 24 gün önce
Ben erkeğim bu arada ama şöyle bir kuyruk acım var,tip eğitimini tamamlamış yabancı dil sınavlarını başarıyla geçmiş birçok arkadaşlarım iş ararken bu torpilli adamların işe alınmalarını açıkcası adil bulmuyorum
eskiliiiii ~ 24 gün önce
Yorumlariniz daha cok Borajeti tutunamayanlar dernegi ilan eder gibide.O garip geldi

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000