12 Şubat 2012, Pazar 08:17:44

SEFER ARTTI YOLCULAR KARŞILIKSIZ BIRAKMADI

Tokat-İstanbul direkt uçak seferlerinin haftanın 5 gününe çıkması sonucu yolcu sayısında artış yaşandığı bildirildi...
  • Tokat tan Sivas havaalanına artık servis başlıyor. Servis hizmeti için THY ye Tokat lı olarak teşekkür ediyoruz. Atatürk havalimanına rahatlıkla uçabileceğiz. Dış bağlantılı uçuşlar için çok uygun. Aynı zamanda biz esnaflar için sabah gidip aynı gün tekrar geri dönme imkanı sağlayan ve Merzifon da başarılı olan uçak saatleri için çok teşekkür ediyoruz THY yetkililerine.
  • Ersoy kim diyen arkadaş, sanırım tanımıyorsun beyefendiyi. Otobüs firmasında çalışıyor. Mesai saatlerinde uçak bileti satıyor. Hangi akla borajet otobüs firmasına bu işleri yaptırıyor anlamadım. Akıl alacak iş değil. Kurda kuzuyu teslim eden zihniyet. Ama borajet tokat la ilgili hangi yaptığı işi başardıki. uçak soruyoruz otobüsten bahsediyor katipler, burada nasıl uçak bileti satılıyor veya satılmasına borajet yetkilileri izin veriyor. Genel müdürlüğün haberi yok bence, saçma sapan işe müsade etmezler.
  • thy nin şefimi indiryoe uçagı dikkaeti çekerim uçaklar devletin degil şahsa ait
  • borajetin kendi şefi var çok şükür thy kendine baksın....
Borajet tarafından haftanın 5 günü (pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi) karşılıklı direkt Tokat-İstanbul seferlerinin yapılmasına paralel olarak yolcu sayısı arttı. Borajet Acentesi Ersoy Boztaş, 3 gün Ankara, 5 gün İstanbul seferi yapıldığını ifade ederek, "Direkt uçuşlar yolcu potansiyelini bayağı etkiledi. İstanbul'a direkt uçuşlara ilgi yoğun. Sefer saatlerinin oturması ile boş koltuk kalmayacağını ümit ediyoruz" dedi. 
 
Hava şartları nedeni ile 3 defa uçuş iptali olduğunu belirten Boztaş, "Hava şartları nedeni ile Tokat'a inemeyen uçak Sivas'a indi. Buradaki yolcular servisle Sivas'a yönlendirildi. Bu tür iptallerde yolculardan servis ücreti alınmıyor" diye konuştu. 
SEFER ARTTI YOLCULAR KARŞILIKSIZ BIRAKMADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 6 yıl önce
Tokat tan Sivas havaalanına artık servis başlıyor. Servis hizmeti için THY ye Tokat lı olarak teşekkür ediyoruz. Atatürk havalimanına rahatlıkla uçabileceğiz. Dış bağlantılı uçuşlar için çok uygun. Aynı zamanda biz esnaflar için sabah gidip aynı gün tekrar geri dönme imkanı sağlayan ve Merzifon da başarılı olan uçak saatleri için çok teşekkür ediyoruz THY yetkililerine.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ersoy kim diyen arkadaş, sanırım tanımıyorsun beyefendiyi. Otobüs firmasında çalışıyor. Mesai saatlerinde uçak bileti satıyor. Hangi akla borajet otobüs firmasına bu işleri yaptırıyor anlamadım. Akıl alacak iş değil. Kurda kuzuyu teslim eden zihniyet. Ama borajet tokat la ilgili hangi yaptığı işi başardıki. uçak soruyoruz otobüsten bahsediyor katipler, burada nasıl uçak bileti satılıyor veya satılmasına borajet yetkilileri izin veriyor. Genel müdürlüğün haberi yok bence, saçma sapan işe müsade etmezler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
thy nin şefimi indiryoe uçagı dikkaeti çekerim uçaklar devletin degil şahsa ait

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
borajetin kendi şefi var çok şükür thy kendine baksın....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000