03 Ekim 2010, Pazar 08:59:56

"OLMASI GEREKEN BUYDU"

Borajet firmasının İstanbul-Gazipaşa ve Gazipaşa-İstanbul uçuş fiyatını 49 TL’ye düşürmesinin ardından uçaklarda yer bulmak güçleşti.
  • Amma yaptın be arkdadaş, su an Pegasus Anadolujet ve Atlasjet kaça uçuyor? daha önce kaça uçuyordu değil 3 kat 4 kattan fazla fark var.Senin amacın üzüm yemek değil belli...
  • hayde ama borajet samsunada uç bekliyoruz....
  • Cem Bey Borajet'in uçağı ile belediye otobüsünü karıştırmış herhalde...Herkes havayolları/havalanları üzerinden kendi reklamı peşine düşmüş.Bir arayın Borajet'e sorun ne işi var belediye başkanını röportaj vermiş ? Sorun bakalım Borajet'e atıp tutan bu başkan garanti sözünü tutmuş mu?
  • Tokata da 49 tl dediler ama hafta sonu 110 tl den aşağı yer yok. Bu nasıl iş anlamadım.
Dampingin ardından Borajet, 66 kişilik uçaklarında tüm koltukları dolu olarak uçmaya başladı. Antalya Havalimanı'nda 70-80 TL'ye bilet satılırken, bilet fiyatını 150 TL'de tutan Borajet, bu yüzden tutulmamıştı. Şimdi, Borajet'ten sefer sayısını arttırması bekleniyor.

'OLMASI GEREKEN BUYDU'

Gazipaşa Belediye Başkanı Cemburak Özgenç, Borajet firmasının bilet fiyatını 49 TL’ye düşürmesinin ardından uçaklarda yer bulunamadığını söyledi. Bilet fiyatlarının daha önce 150 TL civarında olduğunu hatırlatan Özgenç, "O zaman kendilerine söyledik ama herhangi bir indirim yapmadılar. Ancak şimdi bilet fiyatı 49 TL olunca herkes Borajet'le uçmaya başladı. Özellikle Alanya'dan adeta akın var" dedi.


Gazipaşa Belediye Başkanı Cemburak Özgenç, Borajet firmasının İstanbul-Gazipaşa uçuş fiyatını 49 TL’ye düşürmesinin ardından uçaklarda yer bulunamadığını söyledi. Borajet’in Gazipaşa Havaalanı’na inme kararı aldığı dönemde bilet fiyatlarının 150 TL civarında olduğunu hatırlatan Özgenç, “O zaman kendilerine söyledik, bu rakamların uçuk olduğunu belirttik ama herhangi bir indirim yapmadılar. Ancak şimdi bilet fiyatı 49 TL olunca uçaklarda yer bulmak imkansız hale geldi. Olması gereken zaten buydu” diye konuştu. Alanya’dan gelen ücretsiz servisin de yolcu kapasitesinin artmasında etkili olduğunu söyleyen Özgenç, “Alanya olmadan Gazipaşa Havaalanı düşünülemez. Yolcu kapasitemizin büyük çoğunluğunu Alanya karşılıyor” dedi.
"OLMASI GEREKEN BUYDU"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
Amma yaptın be arkdadaş, su an Pegasus Anadolujet ve Atlasjet kaça uçuyor? daha önce kaça uçuyordu değil 3 kat 4 kattan fazla fark var.Senin amacın üzüm yemek değil belli...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
hayde ama borajet samsunada uç bekliyoruz....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Cem Bey Borajet'in uçağı ile belediye otobüsünü karıştırmış herhalde...Herkes havayolları/havalanları üzerinden kendi reklamı peşine düşmüş.Bir arayın Borajet'e sorun ne işi var belediye başkanını röportaj vermiş ? Sorun bakalım Borajet'e atıp tutan bu başkan garanti sözünü tutmuş mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Tokata da 49 tl dediler ama hafta sonu 110 tl den aşağı yer yok. Bu nasıl iş anlamadım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000