01 Şubat 2017, Çarşamba 14:51:21

Necdet Gürsoy Borajet'te

Royal Jordanian Havayolları Türkiye Müdürü Necdet Gürsoy, Borajet Havayolları’nda ticaretten sorumlu genel müdür yardımcılığına atandı.
  • Hayırlı olsunda. Bu şirkette 15 aydır vermedikleri fazla mesai ve yatıların dışında dollar farkınıda çaldılar. Bu şirkette çalışmaktan utanır olduk. Ahlaksızlıkdan başka bir şey değil yani...
  • olumsuz hiç bir eleştiriye açık değiliz anlaşılan. dün geceden bugün sabaha ne oldu ise necdet bey lehine, sanki tek elden çıkmış gibi(!!) yorumlar eklenmiş, onu eleştiren yorumlar defalarca dislike edilmiş, onu öven yorumlar defalarca beğenilmiş. bari burada manipulasyon yapmayın! insanlar ne düşünüyorsa yazıyor açık açık ne var bunda? sonuçta hakaret edilmedikçe bu tür amatör davranışlara gerek yok. sektörde herkes herkesi iyi bilir, iyi de yazsan, kötü de yazsan ne fark eder? alan memnun satan memnun, borajete de, necdet beye de hayırlı olsun.
  • Içi fesatlıktan kokuşmuş , kuduranlara inat durmak yok yola.devam Necdet Gürsoy. Kendileri oraya gelemedikleri icin kuduruyorlar.
  • Ürdün havayollarının zaten piyasadaki durumu belli. 3. sınıf arap havayolu bile değil. Eh borajete de buradan transfer yakışır zaten

Royal Jordanian Havayolları Türkiye Müdürü Necdet Gürsoy, Borajet Havayolları’nda ticaretten sorumlu genel müdür yardımcılığına atandı.

Borajet Havayolları’nda yeniden yapılanma süreci devam ederken Borajet ailesine bir isim daha katıldı. THY ve Sunexpress havayollarında uzun süre görev yapan deneyimli havacı Necdet Gürsoy, Borajet ile anlaştı. Son olarak Royal Jordanian Havayolları Türkiye müdürü olarak görev yapan Gürsoy, Borajet Havayolları’nda ticaretten sorumlu genel müdür yardımcılığı görevini üstleneceği kaydedildi.

SBK Holding bünyesine katıldıktan sonra birçok isimle yollarını ayıran ve yeni isimleri bünyesine katan Borajet Havayolları, daha önce THY’de görev alan bir çok isimle el sıkışmıştı.

©AirportHaber

Necdet Gürsoy Borajet'te

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (63)

Ahlak ~ 2 yıl önce
Hayırlı olsunda. Bu şirkette 15 aydır vermedikleri fazla mesai ve yatıların dışında dollar farkınıda çaldılar. Bu şirkette çalışmaktan utanır olduk. Ahlaksızlıkdan başka bir şey değil yani...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayırlı olsun ~ 2 yıl önce
olumsuz hiç bir eleştiriye açık değiliz anlaşılan. dün geceden bugün sabaha ne oldu ise necdet bey lehine, sanki tek elden çıkmış gibi(!!) yorumlar eklenmiş, onu eleştiren yorumlar defalarca dislike edilmiş, onu öven yorumlar defalarca beğenilmiş. bari burada manipulasyon yapmayın! insanlar ne düşünüyorsa yazıyor açık açık ne var bunda? sonuçta hakaret edilmedikçe bu tür amatör davranışlara gerek yok. sektörde herkes herkesi iyi bilir, iyi de yazsan, kötü de yazsan ne fark eder? alan memnun satan memnun, borajete de, necdet beye de hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
maalesef ~ 2 yıl önce
ülkemizde sahibinin sesi çok...gerçi onlarda haklı yalakalık yapmasalar dişleyecek kemik bulamayacaklar...
Maalesef ~ 2 yıl önce
Köpek demek istemişsin de o senin babandır.
Helal Olsun ~ 2 yıl önce
Içi fesatlıktan kokuşmuş , kuduranlara inat durmak yok yola.devam Necdet Gürsoy. Kendileri oraya gelemedikleri icin kuduruyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
RJ ~ 2 yıl önce
Ürdün havayollarının zaten piyasadaki durumu belli. 3. sınıf arap havayolu bile değil. Eh borajete de buradan transfer yakışır zaten

Yanıtla

Kalan karakter 1000
RJ ~ 2 yıl önce
Sen ne ictin?Bize de soyle bizde icelim.Ya da nerede yasiyorsun? sen RJ'ye ucuncu sinif havayolumu dedin?Ya ben buna gulerim. Hadi Necdet'i Farugu kiskandin bir suru atip tuttun tamam eyvallah. Yahu RJ'nin ne kabahati var?
Royal ~ 2 yıl önce
Jordaniandan bahsediyoruz dimi burda? Tam olarak zirvalamissin! Cok komik ya:)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000