18 Ekim 2012, Perşembe 09:26:35

MAGANDALAR BU KEZ ESENBOĞA'DA

Borajet Havayolları’na ait Dalaman-Ankara seferini yapan uçağa Esenboğa Havalimanı’na inişi sırasında lazer tutuldu. Pilot, olayı kuleye rapor etti.
  • Uçağın inişine 8 mil varsa ve havalimanına 12 mil mesafeden lazer tutulmuşsa ESB yaklaşımı ve Hilton un yerine göre düşünürsek demekki uçağın sağ arkasından tutulmuş lazer. Kaptan FO koltuğundan arkaya bakarken lazeri görmesi normal tabi.
  • Bu sitenin adı nedir acaba bilen varmı ? (iststatus ve flightradar24 dışında)
  • Oğlum Uluç.. O lazer sana birşey yapmaz. Ne tırsıyorsun...:) Son yaklaşmada aşağıları seyretme bir daha ki sefere:):) puhahaha Global'a geç sen. Onun gittiği yerlerde lazer tutmazlar.:):)
  • esb de her zaman tutuyorlar , her 6 gece inişimin 2 sinde fix laser var . neden benm sesimide yayınlamıyosunuz. 2 yıldır böyle bu

Esenboğa Havalimanı’na iniş yapmaya hazırlanan Borajet Havayolları’na ait uçağa lazer tutuldu. İnişe yaklaşık 8 mil kala tutulan lazeri Borajet pilotu iniş sonrası kuleye bildirdi.

Hilton Oteli’nin 1-2 mil güney batısında, havalimanına 12 mil mesafeden tutulduğu sanılan lazerle ilgili kule diğer pilotları uyardı.

İşte kayıtlara geçen kule ile pilot arasındaki o konuşmalar:

MAGANDALAR BU KEZ ESENBOĞA'DA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Uçağın inişine 8 mil varsa ve havalimanına 12 mil mesafeden lazer tutulmuşsa ESB yaklaşımı ve Hilton un yerine göre düşünürsek demekki uçağın sağ arkasından tutulmuş lazer. Kaptan FO koltuğundan arkaya bakarken lazeri görmesi normal tabi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Site ? ~ 6 yıl önce
Bu sitenin adı nedir acaba bilen varmı ? (iststatus ve flightradar24 dışında)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bora Jet.. ~ 6 yıl önce
Oğlum Uluç.. O lazer sana birşey yapmaz. Ne tırsıyorsun...:) Son yaklaşmada aşağıları seyretme bir daha ki sefere:):) puhahaha Global'a geç sen. Onun gittiği yerlerde lazer tutmazlar.:):)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
esb de her zaman tutuyorlar , her 6 gece inişimin 2 sinde fix laser var . neden benm sesimide yayınlamıyosunuz. 2 yıldır böyle bu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000