13 Temmuz 2010, Salı 08:16:38

KARŞILAMAYA GELMEDİLER

Gazipaşa Havaalanı'na dün inen ilk tarifeli uçak olan Borajet'in Orhan adlı uçağını karşılayanlar arasında olmaları beklenen Alanya'nın üst düzey yetkilileri karşılama törenine gelmedi.
  • Biz 19 yıldır yürüyoruz zaten.Pistin karşısında dağ engel teşkil ediliyor deniliyor.TAV,ın 2.pist talebi neden kabul edilmedi.Hemde Devletin kasasından 1 kuruş çıkmadan.Bölgenin bu havalimanından beklentileri zannettiğinizden çok büyük
  • 10:04 ÜSLUBUNA DİKKAT ET LÜTFEN!
  • Arkadaşın bahsettiği beklentileri neymiş merak ettim doğrusu... Heathrow gibi günde binlerce uçağın onlarca 747 ve A380'in inmesini mi bekliyorlarmış. Yürümeden uçmaya çalışırsan düşer bir yerden kafanı kırarsın olur biter.
  • Havalimanın bu hali beklentileri karşılamadığından dolayı,Sn.Sipahioğlunun sergilemiş olduğu tavrı sonuna kadar destekliyorum.Umarım ilgililer verilmek istenen mesajı almışlardır.
Gazipaşa Havaalanı'na dün inen ilk tarifeli uçak olan Borajet'in Orhan adlı uçağını karşılayanlar arasında olmaları beklenen Alanya Kaymakamı Hulusi Doğan, Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu, ALTİD Başkanı Gülçin Güner ve ALTAV Başkanı Faik Kaptanoğlu'nun böylesine önemli bir günde Gazipaşa'ya gelmemeleri dikkat çekti.

Gazipaşa uçağına binmek için Antalya üzerinden İstanbul’a giden heyette de yer almayan Doğan, Sipahioğlu, Güner ve Kaptanoğlu’nun hangi gerekçeyle Gazipaşa uçağına binmedikleri veya karşılamaya gelmedikleri ise merak konusu oldu.
 
KARŞILAMAYA GELMEDİLER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 8 yıl önce
Biz 19 yıldır yürüyoruz zaten.Pistin karşısında dağ engel teşkil ediliyor deniliyor.TAV,ın 2.pist talebi neden kabul edilmedi.Hemde Devletin kasasından 1 kuruş çıkmadan.Bölgenin bu havalimanından beklentileri zannettiğinizden çok büyük

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
10:04 ÜSLUBUNA DİKKAT ET LÜTFEN!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Arkadaşın bahsettiği beklentileri neymiş merak ettim doğrusu... Heathrow gibi günde binlerce uçağın onlarca 747 ve A380'in inmesini mi bekliyorlarmış. Yürümeden uçmaya çalışırsan düşer bir yerden kafanı kırarsın olur biter.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Havalimanın bu hali beklentileri karşılamadığından dolayı,Sn.Sipahioğlunun sergilemiş olduğu tavrı sonuna kadar destekliyorum.Umarım ilgililer verilmek istenen mesajı almışlardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000