06 Ekim 2011, Perşembe 10:15:19

İŞTE BORAJET'İN KIŞ TARİFESİ...

Borajet kış tarifesini açıkladı...
  • Isparta ve Uşak uçuşları Ankara'ya mı bağlandı ?
  • söke için izmir çok daha uygun nedne çıldırı bekliyorki ?nazilli hadi neyse 45 km ..ama söke için izmir daha uygun. çildira bora jet gelirse 2 aya kadar yine kapatir. aç - kapa borajet
  • Çıldır havalimanı için bekliyoruz. Girişimler oldukça açılış hızı artacaktır. Söke ve Nazilli bekliyor.
  • Borajet'in örnek olarak baktığım bir uçağı günde 4 sefer yapıyor. Bursa-Ankara-Siirt-Ankara-Bursa. Pegasus'ta baktığımda günde 10-11 civarında uçuş var. Bir de doluluk oranlarını eklediğimizde Borajet'in kar etmesi mümkün mü acaba?
Borajet, 2011/2012 Kış tarifesi 30 Ekim 2011 Pazar günü başlayacak ve 24 Mart 2012 Cumartesi gününe kadar devam edecek olan kış tarifesinde fiyatların 89 TL'den başlayacağını açıkladı.

Borajet kış tarifesiyle iç hatlarda İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan  Ankara ve Edremit Körfez’e, Ankara‘dan ise; İstanbul Sabiha Gökçen, Edremit, Batum-Hopa, Kayseri,  Sivas, Uşak, Isparta, Tekirdağ Çorlu, Siirt, Bursa, Çanakkale, Balıkesir Merkez, Kahramanmaraş ve Tokat karşılıklı seferlerini kış boyunca gerçekleştirecek.

Borajet kış tarifesiyle ilgili olarak detayların internet sitesinden edinilebileceğini açıkladı.
 
İŞTE BORAJET'İN KIŞ TARİFESİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 7 yıl önce
Isparta ve Uşak uçuşları Ankara'ya mı bağlandı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
söke için izmir çok daha uygun nedne çıldırı bekliyorki ?nazilli hadi neyse 45 km ..ama söke için izmir daha uygun. çildira bora jet gelirse 2 aya kadar yine kapatir. aç - kapa borajet

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Çıldır havalimanı için bekliyoruz. Girişimler oldukça açılış hızı artacaktır. Söke ve Nazilli bekliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Borajet'in örnek olarak baktığım bir uçağı günde 4 sefer yapıyor. Bursa-Ankara-Siirt-Ankara-Bursa. Pegasus'ta baktığımda günde 10-11 civarında uçuş var. Bir de doluluk oranlarını eklediğimizde Borajet'in kar etmesi mümkün mü acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000