31 Mayıs 2016, Salı 17:34:25

Havada telefonu çaldı dakikalarca konuştu

Borajet Havayolları'nın İstanbul-Ankara seferini gerçekleştiren uçağın bir yolcunun cep telefonu havadayken çaldı. Yolcu telefonla konuşmaya başladı. İşte detaylar...
  • Kiz sende estetik varmii?..Tuvalete bardakla giren emineee ozledim kiz seniii
  • Hocam burası borajet burada valiz kaybolur, uçak rötar yapar, uçuş iptal olur haber vermezler, yolcu telefonla konuşmuş çok mu. Asli havacılık görevlerini yerine getirsin ondan sonra zaten bu sorunların hepsi kendiliğinden çözülür. Yıllar geçiyor Borajt değişmiyor.
  • Surekli yasadigimiz bir problem olan; kural tanimaz, bilincsiz ve saygisiz 1 yolcu yuzunden koskoca bir sirketi sucalayan zavallilar var bakiyorum!! her ucusumuzda gerekli anonslari yapar 2 kez 3 kez kabin kontrolune cikar, tabiri caizse kavga ederek telefonlari kapattiririz. ama yine acarlar yine acarlar. bu sekilde konustuklarini gorur sahit olursak da iniste polise teslim ederiz yolcuyu. ama biz yerimize oturup baglandigimizda yolcularin tamamini goremiyoruz malesef. Bizim biyonik ya da robot oldugumuzu falan mi dusunuyorsunuz acaba? Bizler de etten kemikten insanlariz. heryeri goremiyor duyamiyoruz malesef. Zahmet edip kabin ekibine haber verseymis resmi ceken kisi!!!
  • daha benim telefon duz alanda ckmiyor, haavada nasil ceksin

Borajet Havayolları'nın bugün Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan hareket ederek başkent Ankara'ya giden uçağında ilginç bir olay yaşandı.

Edinilen bilgilere göre: BRJ 644 sefer sayılı uçağın 14A numaralı koltuğunda oturan bir erkek yolcunun cep telefonu, uçak havadayken çalmaya başladı.

Hiçbir şey olmamış gibi telefona cevap veren yolcunun birkaç dakika boyunca telefonla konuştuğu öğrenildi. Diğer yolcuların tepkisi üzerine telefonu kapatan yolcuyu Borajet'e şikayet ettiler. 

Uçaktaki yolculardan @errdemglr kullanıcı isimli Borajet yolcusu olayı fotoğraflarken, yaşananları Borajet'e iletti.

 

Havada telefonu çaldı dakikalarca konuştu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (67)

Emineee ~ 2 yıl önce
Kiz sende estetik varmii?..Tuvalete bardakla giren emineee ozledim kiz seniii

Yanıtla

Kalan karakter 1000
deişmiyor ~ 2 yıl önce
Hocam burası borajet burada valiz kaybolur, uçak rötar yapar, uçuş iptal olur haber vermezler, yolcu telefonla konuşmuş çok mu. Asli havacılık görevlerini yerine getirsin ondan sonra zaten bu sorunların hepsi kendiliğinden çözülür. Yıllar geçiyor Borajt değişmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabin amiri ~ 2 yıl önce
Surekli yasadigimiz bir problem olan; kural tanimaz, bilincsiz ve saygisiz 1 yolcu yuzunden koskoca bir sirketi sucalayan zavallilar var bakiyorum!! her ucusumuzda gerekli anonslari yapar 2 kez 3 kez kabin kontrolune cikar, tabiri caizse kavga ederek telefonlari kapattiririz. ama yine acarlar yine acarlar. bu sekilde konustuklarini gorur sahit olursak da iniste polise teslim ederiz yolcuyu. ama biz yerimize oturup baglandigimizda yolcularin tamamini goremiyoruz malesef. Bizim biyonik ya da robot oldugumuzu falan mi dusunuyorsunuz acaba? Bizler de etten kemikten insanlariz. heryeri goremiyor duyamiyoruz malesef. Zahmet edip kabin ekibine haber verseymis resmi ceken kisi!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabin Amiri ~ 2 yıl önce
Her uçuşta 2 ve 3 kez kabin kontrolü haaa seda duymasın ) her 10 dk bir tuvalet kontrolü yok zaten bilmesek bu işi zavali Kabin memurulari oluyo bu durumda her check i onlar yapıyo haksızlık olmasın yapan K/A de var. ..
oyaaa ~ 2 yıl önce
Oyy oyy oyy
Kabin amiri ~ 2 yıl önce
2-3 kez yapilan kontrol diye bahsettigim, ucus oncesi elektronik anonsundan sonraki kontrol.. once kabin ekibinin, arkasindan kabin amirinin yaptigi kontrol..ardindan gider koltuguna baglanir ekip de..bahsettigim bu.. o esnada kabinde gizli gizli telefonunu acanlari ekibin gorme sansi yok..gorse uyarir zaten. ucus esnasinda kac kere ve kac dakikada bir kontrol yaptigimizi sizden ogrenecek degiliz.
remzi ~ 2 yıl önce
daha benim telefon duz alanda ckmiyor, haavada nasil ceksin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000