27 Temmuz 2016, Çarşamba 16:45:12

Fenerbahçe nerede Borajet de orada!

Borajet Havayolları Fenerbahçe arasında imzalanan sponsorluk anlaşması kapsamında Borajet'e Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde tribün tahsis edildi. İşte detaylar...
  • TC-YAU kesinlikle fenerbahçeye verilmeli. Embraer 195, Embraer 190'a göre müthiş konforlu bir uçak takımın rahat etmesi lazım :)
  • Ben de fenerbahçe basketbol takımındayım
  • Tc-yaj tescilli uçak uzun zamandır uçmuyor sanırım motor için parça beklemekte !
  • borajet 2 yıllık sponsorluk reklamla tanınnan bi havayolu olacaktır çok akıllı bir anlaşma. kimsede borajet i eleştirmesin thy gidip elin almanları ingilizlerinin takımlarına sponsor olup uçak boyuyor borajet ise milliyetciligini gösterip türk takımına sponsor olmuş helal olsun borajet.

Fenerbahçe ile sponsorluk anlaşması imzalayan Borajet Havayolları'na anlaşma kapsamında Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde tribün tahsis edildi.

Fenerbahçe'nin Türk Hava Yolları (THY) ile olan anlaşmasının sona ermesinin ardından Borajet ile yapılan anlaşmanın detayları da netleşmeye başladı.

Sponsorluk anlaşması kapsamında Fenerbahçe'ye 2 uçak tahsis edecek olan ve futbol takımının Avrupa kupalarında oynayacağı maçlarda göğüs reklamı olacak Borajet, statda da şirketin adını taşıyacak bir tribün kullanacak.

Fenerbahçe Futbol Takımı'nın antrenman tesislerinde ve ropörtaj panolarında yerini alan Borajet'e tahsis edilen tribününün, Fenerium tribününde olacağı öğrenildi.

Öte yandan Borajet Havayolları, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün tüm branşlarında "Resmi havayolu Taşıyıcısı" olacak.

Bu akşam saat 21.30'da Ülker Stadyumu Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde oynanacak Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda Fransa'nın Monaco takımıyla karşılacak Fenerbahçe, sahaya Borajet göğüs reklamlı "efsane çubuklu" formasıyla çıkacak.

©AirportHaberFenerbahçe nerede Borajet de orada!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Girl ~ 2 yıl önce
TC-YAU kesinlikle fenerbahçeye verilmeli. Embraer 195, Embraer 190'a göre müthiş konforlu bir uçak takımın rahat etmesi lazım :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
x ~ 2 yıl önce
Takım rahat etmeli katılıyorum uçuşa zaten kendi sectiklerini verirler daha güzel ve sexi kızları..sonrada onlara hediye çeki verilir ...ama yaaa bende uçmak istiyorummm FB ile
Toprak ~ 2 yıl önce
Ben de fenerbahçe basketbol takımındayım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saw ~ 2 yıl önce
Tc-yaj tescilli uçak uzun zamandır uçmuyor sanırım motor için parça beklemekte !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
helal bora jet ~ 2 yıl önce
borajet 2 yıllık sponsorluk reklamla tanınnan bi havayolu olacaktır çok akıllı bir anlaşma. kimsede borajet i eleştirmesin thy gidip elin almanları ingilizlerinin takımlarına sponsor olup uçak boyuyor borajet ise milliyetciligini gösterip türk takımına sponsor olmuş helal olsun borajet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000