13 Ekim 2010, Çarşamba 13:02:40

DENEYİMLERİYLE BORAJET’İ UÇURACAK

Bölgesel havayolu şirketi Borajet, kadrosuna deneyimli bir ismi daha ekledi.
  • Tokat lı kardeşim Borajet Tokat a uçmaya başladıktan sonra kaçkez uçtun? Hergün olduğunda kaç defa uçmayı planlıyorsun?(Şu an haftada 6 defa uçuyor) Birde alakasız konuların sonunda mesaj yazmayı ne zaman bırakacaksın? Tşk.
  • Enderciğim Hayırlı olsun, başarılar diliyorum. Borajet' i de kutlarım doğru seçim için ! MMŞ NOT : Çağatay Baba, görüşelim !!!!
  • Enderciğim hayırlı uğurlı olsun sevgilerimle Gürkan O.
  • Havacılıkta 46 yıl dan sonra, şimdi emekliliğimi yaşıyorum. Antalyaya yerleştim. 0532 709 16 46 Darısı, hayırlısı ile hepinizin başına. Sevgilerimle / Çağatay UYSAL
Uzun yıllar Türk Hava Yolları’nda görev yapan bir isim daha Borajet ile anlaştı. Yıllarca dispeçer olarak Türk Hava Yolları’nda çalıştıktan sonra geçtiğimiz ay emekli olan Ali Ender İlter, bilgi ve deneyimlerini artık Borajet için kullanacak.
 
1985 yılında USAŞ’ta harekat memuru olarak havacılık sektörüne adım atan İlter, Çelebi Handling’de iki yıl çalıştıktan sonra Türk Hava Yolları ailesine katıldı. Dispeçer olarak girdiği Türk Hava Yolları’nda başarılı çalışmaları sonucu yönetici pozisyonuna yükselen İlter, Operasyon Kontrol Merkezi’nde (OCC) başkontrol olarak görev yapıyordu. Fiili hizmet yılını tamamlayan Ender İlter, geçen ay emekli oldu.
 
İyi seviyede İngilizce bilen Ali Ender İlter,  Borajet’te OCC Müdürü olarak görev yapacak.
DENEYİMLERİYLE BORAJET’İ UÇURACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 8 yıl önce
Tokat lı kardeşim Borajet Tokat a uçmaya başladıktan sonra kaçkez uçtun? Hergün olduğunda kaç defa uçmayı planlıyorsun?(Şu an haftada 6 defa uçuyor) Birde alakasız konuların sonunda mesaj yazmayı ne zaman bırakacaksın? Tşk.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Enderciğim Hayırlı olsun, başarılar diliyorum. Borajet' i de kutlarım doğru seçim için ! MMŞ NOT : Çağatay Baba, görüşelim !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Enderciğim hayırlı uğurlı olsun sevgilerimle Gürkan O.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Havacılıkta 46 yıl dan sonra, şimdi emekliliğimi yaşıyorum. Antalyaya yerleştim. 0532 709 16 46 Darısı, hayırlısı ile hepinizin başına. Sevgilerimle / Çağatay UYSAL

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000