06 Aralık 2010, Pazartesi 16:02:26

Borajet'ten kış kampanyası

Bora Jet, kış boyunca her yöne sınırlı sayıda koltuk için 55 TL'ye promosyonlu uçak bileti satış kampanyası başlattı.
  • yalcın bey cok şahsiyetli bir insan onun sayesinde bu iş gerçekleşti.ama onunda bu yolda ilerlemesini sağlayan yol gösteren faruk bayındırı da unutmamak lazım.faruk hocam yolun acık olsun sende cok yaşa.nice ilklere sebep oldun.yoluna devam.
  • Tokat lı olarak BORAJET e teşekkür ediyoruz. İnşallah Tokat tan memnundur. Yaz sezonuna haftada 1 de olsa İzmir i bekliyoruz. Aktarma ile ulaşıyoruz ama inanın zor oluyor. Tokat, Sivas, ve Amasya destekli İzmir yolcusu istenen sayıya ulaşır sanırım.
  • bora jet ATR72 lerle uçarakyolcusu azda olsa zarar etmiyor diyer firmalarda bu şekilde uçarsa zarar etmezler kara geçerler örnek turkuaz havayolları
  • Bartin ucuslari icin tesekkurler Borajet
Bora Jet'den yapılan yazılı açıklamaya göre, promosyon kampanyası sömestr ve yılbaşı da dahil, 26 Mart 2011 tarihine kadar uygulanacak.

Üsküp hariç her yere tek yönde geçerli olan kampanya süresince değişiklik, iptal ve iade yapılamayacak. Bora Jet, kampanya koşullarını haber vermeksizin değiştirme hakkına sahip olacak.
Borajet'ten kış kampanyası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 7 yıl önce
yalcın bey cok şahsiyetli bir insan onun sayesinde bu iş gerçekleşti.ama onunda bu yolda ilerlemesini sağlayan yol gösteren faruk bayındırı da unutmamak lazım.faruk hocam yolun acık olsun sende cok yaşa.nice ilklere sebep oldun.yoluna devam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Tokat lı olarak BORAJET e teşekkür ediyoruz. İnşallah Tokat tan memnundur. Yaz sezonuna haftada 1 de olsa İzmir i bekliyoruz. Aktarma ile ulaşıyoruz ama inanın zor oluyor. Tokat, Sivas, ve Amasya destekli İzmir yolcusu istenen sayıya ulaşır sanırım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bora jet ATR72 lerle uçarakyolcusu azda olsa zarar etmiyor diyer firmalarda bu şekilde uçarsa zarar etmezler kara geçerler örnek turkuaz havayolları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bartin ucuslari icin tesekkurler Borajet

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000