06 Haziran 2011, Pazartesi 15:18:00

BORAJET'TEN BURDURLULARA HİZMET

Borajet ile seyahat edecek Isparta’lılar, 1 Temmuz’dan itibaren Burdur Belediyesi’nin ücretsiz servis otobüsü ile havaalanına gidip, dönebilecekler.
  • Tokat zaten yakında ilçe olur ne gereği var uçağa havalanına. gelin bizden uçun. hafata 23 sefere çıktık.
  • Yolcu taşıyacak otobüs borajet tarafındanmı yoksa belediyeler tarafındanmı karşılanıyor borajetin böyle hizmetleri yokturda o yüzden
  • Air rose kurulduğunda yöneticileri "Ispartalılar pervaneli uçağa binmez!" diyordu.Kapasitelerinin üstünde uçak kullandılar ve battılar. Atr Ispartanın ticaretini diğer şehirlerle , oralardan da dünyaya bağlayabilecek en akılcı çözümdür. Burdur uçuşlarınız hayırlı olsun.
  • Burada Tokat veya Tokatlı diye yorum yazanları,tek bir kişinin tarafından mı yazıldığı zannediliyor? Seviyesizliğin anlamı yok! Kimse,kimseye zorla yorum okutmuyor! Üstelik Tokat nazarın da, kendi gıcıklığınızı ifaşa etekmekten de haya etmiyorsunuz.Biraz edep ya hû edep!!!
Borajet yolcuları, Isparta havaalanına gitmek için Burdur Belediyesi önünden 15: 30’da kalkan otobüsten ücretsiz olarak faydalanabilecekler. Isparta Havaalanı’ndan şehir merkezine dönmek için de, saat 17: 30’da kalkan otobüsten faydalanabilirler...
BORAJET'TEN BURDURLULARA HİZMET

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
Tokat zaten yakında ilçe olur ne gereği var uçağa havalanına. gelin bizden uçun. hafata 23 sefere çıktık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yolcu taşıyacak otobüs borajet tarafındanmı yoksa belediyeler tarafındanmı karşılanıyor borajetin böyle hizmetleri yokturda o yüzden

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Air rose kurulduğunda yöneticileri "Ispartalılar pervaneli uçağa binmez!" diyordu.Kapasitelerinin üstünde uçak kullandılar ve battılar. Atr Ispartanın ticaretini diğer şehirlerle , oralardan da dünyaya bağlayabilecek en akılcı çözümdür. Burdur uçuşlarınız hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Burada Tokat veya Tokatlı diye yorum yazanları,tek bir kişinin tarafından mı yazıldığı zannediliyor? Seviyesizliğin anlamı yok! Kimse,kimseye zorla yorum okutmuyor! Üstelik Tokat nazarın da, kendi gıcıklığınızı ifaşa etekmekten de haya etmiyorsunuz.Biraz edep ya hû edep!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000