24 Mart 2017, Cuma 11:14:13

Borajet'te yönetiminde bir değişiklik daha

SBK Holding'e geçişinin ardından birçok yöneticisini değiştiren Borajet Havayolları yönetiminde bir değişiklik daha yaşandı.
  • Sonu son degil bu sirketin burası bellide bu odenmeyen tazminatlar ne olacak ? Bari insanların haklarını ödeseler yazık..
  • Ya bu Borajet'e bakınca Ayaslı puro yakıp elde kadeh ulan ne yırttım diye kıs kıs gülüyor mudur? Öyle ya da böyle rahatlamıştır kafası.
  • Yemin ederim komedinin sonu yok bu sirkette. Piyasa is bilen adam bitti demek bunlarin gozunde. Bu demektir ki yeni hat kapatmalari devam edecek, yaslan THY'ye wetlease ile bir de charter uc, tarifeli seferleri iptal et, kar etmeye basladigin noktada tarifeli hat dene vs vs. Kac yildir soylendi yapilmadi, simdikiler deneyecek mi gorecegiz. Ama kalitesiz malzemeden kaliteli urun alamazsin. Eldeki personelle dibi boylaman el degistirmen yakindir. Doldur bosalt kadro degisimiyle hangi sirket pacayi kurtarmis bilmiyorum.
  • Çuval gevşek olursa dikiş tutmaz ey oğul.

SBK Holding'e geçişinin ardından birçok yöneticisini değiştiren Borajet Havayolları yönetiminde bir değişiklik daha yaşandı.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; satış başkanı olarak görev yapan Naim Aşan Kanarya, Ticaret Başkanlığı'na getirildi. Yapılan görev değişikliği şirket içinde çalışanlara duyurulurken, Kanarya'nın bugün itibariyle yeni görevine başladığı öğrenildi.

©AirportHaber

Borajet'te yönetiminde bir değişiklik daha

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

BayX ~ 1 yıl önce
Sonu son degil bu sirketin burası bellide bu odenmeyen tazminatlar ne olacak ? Bari insanların haklarını ödeseler yazık..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
joker ~ 1 yıl önce
evet he he alıcaksınız ama ne alacaksınız ben bilmiyorum :)
Yılın Golü... ~ 1 yıl önce
Ya bu Borajet'e bakınca Ayaslı puro yakıp elde kadeh ulan ne yırttım diye kıs kıs gülüyor mudur? Öyle ya da böyle rahatlamıştır kafası.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Insider ~ 1 yıl önce
Yemin ederim komedinin sonu yok bu sirkette. Piyasa is bilen adam bitti demek bunlarin gozunde. Bu demektir ki yeni hat kapatmalari devam edecek, yaslan THY'ye wetlease ile bir de charter uc, tarifeli seferleri iptal et, kar etmeye basladigin noktada tarifeli hat dene vs vs. Kac yildir soylendi yapilmadi, simdikiler deneyecek mi gorecegiz. Ama kalitesiz malzemeden kaliteli urun alamazsin. Eldeki personelle dibi boylaman el degistirmen yakindir. Doldur bosalt kadro degisimiyle hangi sirket pacayi kurtarmis bilmiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çuval ~ 1 yıl önce
Çuval gevşek olursa dikiş tutmaz ey oğul.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Helal ~ 1 yıl önce
gelip gecip yorumuna bakip guluyorum, kopuyorum. cok komik ama cuk oturmus bunlara :)))))

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000