22 Ağustos 2012, Çarşamba 10:35:21

BORAJET’TE MESLEĞE VEDA ETTİ

Uzun yıllar kendi ülkesinde ve değişik ülkelerde havayolu pilotluğu ve öğretmen pilotluk yapan Polonyalı kaptan pilot Prawicki Bogdan Wojciech mesleğine Borajet Havayolları’nda son noktayı koydu...
  • Bu camiadaki en kibar ve en profesyonel insanlardan birini aktif uçuş hayatından yolcu ettik. Ama Bogdan Kaptanla uçan herkes, uçtuğu sürece onu sitayişle anlamaya devam edecektir. Yolunuz açık olsun sevgili kaptanım.
  • herkese bir gün böyle bi jübile nasip etsin,heleki böyle hoş bi hanfendi kızımızın elinden almak nasip etsin o çiçeği....
  • Kaptanımıza emekliliği hayırlı ve uğurlu olsun, hostes kızımız da pek bir güzelmiş. Maşallah.
  • Çiçek tutan hostes kardeşimiz de maşallah artislerle yarışacak kadar güzel bir hanım. Tekrar 41 kere maşallah. Bundan sonra yalnızca Borajet'e binicem. Aman aman.

 

Polonyalı kaptan pilot Prawicki  Bogdan Wojciech yaş haddinden dolayı emekliye ayrıldı. Son uçuşunu Tokat-İstanbul seferi ile gerçekleştiren kaptan pilot Wojciech Borajet Havayolları çalışanları ve mesai arkadaşları tarafından çiçeklerle uğurlandı.

Mesleğini Türkiye’de sonlandıran kaptan pilot Prawicki  Bogdan Wojciech, uğurlama sırasında duygulu anlar yaşadı. Wojciech, Borajet Havayolları’nda ve Türkiye’de geçirdiği günleri unutmayacağını söyledi.

BORAJET’TE MESLEĞE VEDA ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

M. ~ 6 yıl önce
Bu camiadaki en kibar ve en profesyonel insanlardan birini aktif uçuş hayatından yolcu ettik. Ama Bogdan Kaptanla uçan herkes, uçtuğu sürece onu sitayişle anlamaya devam edecektir. Yolunuz açık olsun sevgili kaptanım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
terlik :) ~ 6 yıl önce
herkese bir gün böyle bi jübile nasip etsin,heleki böyle hoş bi hanfendi kızımızın elinden almak nasip etsin o çiçeği....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Kaptanımıza emekliliği hayırlı ve uğurlu olsun, hostes kızımız da pek bir güzelmiş. Maşallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kaçmaz ~ 6 yıl önce
Çiçek tutan hostes kardeşimiz de maşallah artislerle yarışacak kadar güzel bir hanım. Tekrar 41 kere maşallah. Bundan sonra yalnızca Borajet'e binicem. Aman aman.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000