11 Ocak 2017, Çarşamba 16:11:00

Borajet'te değişim sürüyor

Sürpriz bir gelişmeyle SBK Holding’in patronu Sezgin Baran Korkmaz'a satılmasının ardından Borajet'te değişim rüzgarı sürüyor. Borajet Havayolları THY'li eski iki yöneticiyi kadrosuna kattı.
  • Cüneyt'in Fetö'cü olduğunu bilmeyen varmı?Burada onu öven ... isminiz savcılıkta bilginiz olsun.
  • Bora jeti isabetli kararından dolayı kutluyorum. Cuneyt Sevim beyı THY deki yönetim özverili ve düzgün bir şekilde çalıştığı için gunun sartlari yerine geldiginde uydurma bir sebeple koltuk kaygısından ve kendi bilgisizlikleri becerisizlikleri ortaya çıkacağından korktuklarından dolayi işten çıkardıkları aşikardır. Cuneyt bey bu mevkiye şu andaki THY yönetimi gibi dayı amca vs. Sayesinde değil bilgi ve becerisinin sayesinde gelmistir eğer orda kalsaydı kendilerinin değil o makamlara layık olmak odacı olacak zekaya sahip olmadıkları ortaya cikacakti günün şartlarıda uygun olduğunda yönetim Cüneyt Beyden çirkin bir iftirayla kurtulma yoluna gitti. İnanıyorum ki Bora Jet Cüneyt Beyin sayesinde hak ettiği yere emin adımlarla ilerleyecek.
  • Oncelikle her iki atamanin da hayirli olmasini dilerim. Cuneyt Beyi ekibinden biri olarak Thy de yaptigi ozverili ve basarili calismalarinin kurum tarafindan hic de yakisik almayan birsekilde sonlandirildigini uzuntuyle takip etmistim. Gelecek basarili calismalarinin gecmisteki bu haksizligi unutturup daha guzel basarilara imza atacagindan hic bir suphem yok. Her zaman hak yerini bulur ilahi adalete guvenim tamdir. Allah yolunu acik etsin.
  • Bu Melek napıyor hala o güzelim şirkette? Yönetime göre bukelamunluğa devam mı Milik Hınımcım? Erkan Beyden sonra siz güvenlik başknalığının başında pek bir avam kaldınız bunu da kabul edin

Sürpriz bir gelişmeyle SBK Holding’in patronu Sezgin Baran Korkmaz'a satılmasının ardından Borajet'te değişim rüzgarı sürüyor.

Bir dönem Türk Hava Yolları'nda çalışan ve emekli olan Banu Zehra Ozansoy Borajet'in kabin hizmetleri başkanı oldu. 

BANU ZEHRA OZANSOY KİMDİR?

1966 İstanbul doğumlu olan Ozansoy, İstanbul Üniversitesi Eski Yunan Dili ve Edebiyatı mezunu.1993-2016 yılları arasında THY'de kabin amiri olarak görev yaptı. Emekliliğinin ardından THY Kabin Hizmetleri Başkanlığı'nda Boeing 777 Tip Şefliği ve Türk Hava Yolları Uçuş Eğitim Başkanlığı'nda çalıştı.

Öte yandan THY Bilişim Teknolojileri Başkan Yardımcısı Cüneyt Sevim'in de Borajet'e geçtiği belirtildi. Sevim'in Borajet Bilgi Sistemleri Başkan'ı olarak görev alacağı öğrenildi.

©AirportHaber

Borajet'te değişim sürüyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (97)

Mart ayı dert ayı! ~ 8 ay önce
Cüneyt'in Fetö'cü olduğunu bilmeyen varmı?Burada onu öven ... isminiz savcılıkta bilginiz olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nebi Kocaturk ~ 8 ay önce
Bora jeti isabetli kararından dolayı kutluyorum. Cuneyt Sevim beyı THY deki yönetim özverili ve düzgün bir şekilde çalıştığı için gunun sartlari yerine geldiginde uydurma bir sebeple koltuk kaygısından ve kendi bilgisizlikleri becerisizlikleri ortaya çıkacağından korktuklarından dolayi işten çıkardıkları aşikardır. Cuneyt bey bu mevkiye şu andaki THY yönetimi gibi dayı amca vs. Sayesinde değil bilgi ve becerisinin sayesinde gelmistir eğer orda kalsaydı kendilerinin değil o makamlara layık olmak odacı olacak zekaya sahip olmadıkları ortaya cikacakti günün şartlarıda uygun olduğunda yönetim Cüneyt Beyden çirkin bir iftirayla kurtulma yoluna gitti. İnanıyorum ki Bora Jet Cüneyt Beyin sayesinde hak ettiği yere emin adımlarla ilerleyecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İlahi Adalet ~ 8 ay önce
Oncelikle her iki atamanin da hayirli olmasini dilerim. Cuneyt Beyi ekibinden biri olarak Thy de yaptigi ozverili ve basarili calismalarinin kurum tarafindan hic de yakisik almayan birsekilde sonlandirildigini uzuntuyle takip etmistim. Gelecek basarili calismalarinin gecmisteki bu haksizligi unutturup daha guzel basarilara imza atacagindan hic bir suphem yok. Her zaman hak yerini bulur ilahi adalete guvenim tamdir. Allah yolunu acik etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Angel is not innocent!! ~ 8 ay önce
Bu Melek napıyor hala o güzelim şirkette? Yönetime göre bukelamunluğa devam mı Milik Hınımcım? Erkan Beyden sonra siz güvenlik başknalığının başında pek bir avam kaldınız bunu da kabul edin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000