03 Ocak 2017, Salı 16:12:21

Borajet’te deprem; 3 yöneticinin görevine son verildi

Geçen hafta sürpriz bir şekilde satılan Borajet Havayolları’nda yönetici depremi yaşanıyor. Şirketi satın alan SBK Holding’in patronu Sezgin Baran Korkmaz’ın kendi ekibini getirmek üzere bazı yöneticilerin görevine son verdiği öğrenildi. İşte detaylar…
  • bu şirketin kuruluş aşamasında transfer olarak gelip kısa zaman sonra kaçanlardan biriyim bana yeniden satış pazarlamayı teklif ediyorlar. Yanıtım asla ve asla bu şirkete dönmem. :) Buradan da bildirmek isterim. :)
  • Bu şirkette çalışan biri olarak yazılanları şaşkınlıkla okuyorum . Onur beyle ve Sevda hanımla da yakından çalışmış biriyim , bu kadar öfkeli ve alakasız yorumları yapmak için başka bir derdi olması lazım insanın. Ben ikisindende Allah razı olsun diyorum , herkese karşı insan gibi davranıyorlardı herşey bir yana. Bu şirket satıldı ve her satılan şirkette olduğu gibi üst düzey yöneticileri değiştiriyorlar , başka başka yorumlar getirerek sadece çirkin duruma düşüyoruz . Ben anlıyorumki bugün ben gidersen bu şirketten yada sizlerden herhangi biri gitse arkanızdan söylenmeyeni bırakmayacaklar . Kaldıki ne olacağımız belli değil hiçbirimizin. Bence kimseye saldırmanın anlamı yok bu giden insanlarında arkasından atıp tutmanın kimseye faydasıda yok . Onlar heryerde iş bulurlar ,asıl zavallı duruma biz düşeceğiz bence bunu düşünelim hepimiz . Şu anki resime bakılırsa daha çok hırpalanağız hepimiz .. Allah hepimizin yardımcısı olsun .
  • Asil sutlanmasi gerekenler ucus isletmedeki kazmalar..
  • Sevda hanım tanıdğım en iyi yöneticilerden biriydi, cok zeki ve tecrübeli bir insandı, gitmesine çok üzüldüm Borajet kesinlikle çok büyük bir kayıp verdi.

Bölgesel havacılık yapmak üzere kurulan Borajet Havayolları’nın geçen hafta Sezgin Baran Korkmaz’a ait SBK Holding satın almıştı. Korkmaz’ın yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği Borajet Havayolları’nda yöneticilerin akıbeti merak konusu olmuştu.

Airporthaber’e gelen bilgilere göre şu sıralarda üç yönetici ile yollar ayrıldı. Borajet Havayolları’nın ticaretten sorumlu genel müdür yardımcısı Onur Akgül’ün görevine son verildiği öğrenildi. Akgül’ün yanı sıra Charter’dan sorumlu genel müdür yardımcısı Sevda Bakan ile Kabin Hizmetleri Başkanı Seda Okumuş’un da görevine son verildiği kaydedildi.

Sezgin Baran Korkmaz’ın kendi ekibini getirmek için böyle bir tasarrufta bulunduğu ifade edildi.

Şirket içinde başka yöneticilerin görevine son verilip verilmeyeceği bilinmezken, satıştan sonra yönetim kurulu başkanvekilliği ve genel müdürlük görevini üstlenen Fatih Akol’un görevini sürdürdüğü belirtildi.

©AirportHaber

Borajet’te deprem; 3 yöneticinin görevine son verildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (202)

komik ~ 2 yıl önce
bu şirketin kuruluş aşamasında transfer olarak gelip kısa zaman sonra kaçanlardan biriyim bana yeniden satış pazarlamayı teklif ediyorlar. Yanıtım asla ve asla bu şirkete dönmem. :) Buradan da bildirmek isterim. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
personel ~ 2 yıl önce
Bu şirkette çalışan biri olarak yazılanları şaşkınlıkla okuyorum . Onur beyle ve Sevda hanımla da yakından çalışmış biriyim , bu kadar öfkeli ve alakasız yorumları yapmak için başka bir derdi olması lazım insanın. Ben ikisindende Allah razı olsun diyorum , herkese karşı insan gibi davranıyorlardı herşey bir yana. Bu şirket satıldı ve her satılan şirkette olduğu gibi üst düzey yöneticileri değiştiriyorlar , başka başka yorumlar getirerek sadece çirkin duruma düşüyoruz . Ben anlıyorumki bugün ben gidersen bu şirketten yada sizlerden herhangi biri gitse arkanızdan söylenmeyeni bırakmayacaklar . Kaldıki ne olacağımız belli değil hiçbirimizin. Bence kimseye saldırmanın anlamı yok bu giden insanlarında arkasından atıp tutmanın kimseye faydasıda yok . Onlar heryerde iş bulurlar ,asıl zavallı duruma biz düşeceğiz bence bunu düşünelim hepimiz . Şu anki resime bakılırsa daha çok hırpalanağız hepimiz .. Allah hepimizin yardımcısı olsun .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Abuzittin Abi ~ 2 yıl önce
Asil sutlanmasi gerekenler ucus isletmedeki kazmalar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
charrteer ~ 2 yıl önce
Sevda hanım tanıdğım en iyi yöneticilerden biriydi, cok zeki ve tecrübeli bir insandı, gitmesine çok üzüldüm Borajet kesinlikle çok büyük bir kayıp verdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
belli nasıl ~ 2 yıl önce
Tanıdığınız Sevda değil Seda cnmm
hamsi ~ 2 yıl önce
Sevda hanımdan bahsetmiş cnmmm seda değil sazan gibi atlama
Hamsi ~ 2 yıl önce
Napiyim sinirden yazdim gectim allah allah :)
Personel ~ 2 yıl önce
Sevda hanım daha excelde 2+2= formulü kurup neden hata veriyor diye şaşıracak kadar zeki ve tecrübelidir. Allah var güzel kadın!
personele ~ 2 yıl önce
vay vay vay bakın kimler var burda:) sen sabaha kadar köle gibi exel yazıyorsun diye sevda hanımın suçu ne ? sen zaten kimseyi çekemiyorsunki sevda hanımı tanıyasın bilesin sevesin . delikanlı kadın delikanlı !! biz ncak burda yazarız böyle ben dahil . ama kimseye çamur atmadan kendinizede bakın yazarken tabii.madem böyle düşünüyorun karşısında niye iki büklümsün her ihtiyacın olduğunda , senide biliyoruz boşver .ondaki kafa hepimizi çarpar böler o da ayrı iş .

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000