11 Temmuz 2015, Cumartesi 11:05:58

Borajet'in yenileri filoya dahil oldu

Borajet Havayolları, filosuna yeni Embraer E-195 tipi uçakları dahil etti.
  • borajet i tebrik ediyor, güvenli ve dolu uçuşlar diliyorum
  • lufthansa cityline, alitalia cityliner, klm cityhopper, british airways cityflyer, air france hop!, aircanada express,.... büyük firmalar bölgesel havacılık yapmak için yan firmalarında genelinde embraerleri kullanmaktadır. Borajet ise Thy nın Anadolu Jet adına ve kendi ucusları ile Turkiye'de bölgesel havacılıga başladı ve gelişmeye devam ediyor. Bazı yönetimsel ve maddi sıkıntıların olduğunu bilinmektedir. Technic ve Airlines kismina gerekli altyapı desteği ile genişleyen filoya zamanında destek verilir.
  • Borajeti havayolu olarak saymayan zat suanda 15 tane embraer ucagi olan sirketten bahsediyoruz ve gayet basarili operasyonlar yapiyorlar daha iyisini yapabiliyorsan buyur yap!!!
  • bora jetide gelip haber yapip hava yolu sirketi oldugunu soyleyen insanlara ,basina sasiyrum 15-20 kisiyle senelerce kalkis yapan bir kendini bilmez kaynagi kim tarafindan subvansiye edilir bilmis degilim hala

Borajet Havayolları, yeni nesil Embraer 190 tipi jetlerden oluşan modern filosunu şimdi Embraer 195 tipi yeni model uçaklarla büyütüyor.

Yeni uçaklar, dünyanın önde gelen bölgesel havayollarının tercihi olan ve hızı, sessizliği ve kabin konforuyla Borajet yolcularının da hızla beğenisini kazanan mevcut Embraer 190 uçaklarından daha da geniş, daha uzun ve daha fazla yolcu alabilme kapasitesine sahip.

Yeni Embraer E-195 Tipi jetler bugün Sabiha Gökçen Havalimanı’na vararak Borajet Havayolları’nın filosuna katıldı.

Borajet'in yenileri filoya dahil oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (48)

tebrikler ~ 3 yıl önce
borajet i tebrik ediyor, güvenli ve dolu uçuşlar diliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
embraer ~ 3 yıl önce
lufthansa cityline, alitalia cityliner, klm cityhopper, british airways cityflyer, air france hop!, aircanada express,.... büyük firmalar bölgesel havacılık yapmak için yan firmalarında genelinde embraerleri kullanmaktadır. Borajet ise Thy nın Anadolu Jet adına ve kendi ucusları ile Turkiye'de bölgesel havacılıga başladı ve gelişmeye devam ediyor. Bazı yönetimsel ve maddi sıkıntıların olduğunu bilinmektedir. Technic ve Airlines kismina gerekli altyapı desteği ile genişleyen filoya zamanında destek verilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Borajeti havayolu olarak saymayan zat suanda 15 tane embraer ucagi olan sirketten bahsediyoruz ve gayet basarili operasyonlar yapiyorlar daha iyisini yapabiliyorsan buyur yap!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bora jet ~ 3 yıl önce
bora jetide gelip haber yapip hava yolu sirketi oldugunu soyleyen insanlara ,basina sasiyrum 15-20 kisiyle senelerce kalkis yapan bir kendini bilmez kaynagi kim tarafindan subvansiye edilir bilmis degilim hala

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Darıca ~ 3 yıl önce
Bilmeyende olur. Sahibi bir bilim Adam'ı. Sen yorma Kafanı böyle şeylere para ver Uç. Gerisine karışma...
yav he he... ~ 3 yıl önce
Doğru söylüyorsun sen onaylamayınca havayolu şirketi olmuyor hiçbiri.15-20 kişiyle uçuyor uçmuyor bunun kendini bilmezlikle ne alakası var.Kaynağının nereden geldiği de belli gayet buralarda takılıp sağa sola sallayacağına merak ettiğin şeyleri bir yaz araştır.Cehalet had safhada.İnsanlar oradan yıllardır ekmeklerini kazanıyor ya nasıl bir densizlik bu yok havayolu şirketi bile değil falan.. günah be kardeşim ..ayıp..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000