18 Mayıs 2016, Çarşamba 10:00:05

Borajet'in İstanbul-Dalaman seferleri başlıyor

Borajet Havayolları, İstanbul-Dalaman seferlerine başlayacağını duyurdu.
  • EYYYYYYYYYY BORAJET YETKİLİLERİ KAYIP BAGAIM İLE İLGİLİ ÖDEME HALEN YAPILMADI. BİR SENEYİ AŞKIN ZAMAN OLDU. KENDİNİZ TESBİT ETDİĞİ DEĞERİ ÖDEMENİZİ BEKLİYORUM.
  • Yalçın bey umarız bu yorumlardan haberiniz oluyordur. Türkiye Havayolu şirketleri için işi sıkı tutan yatırımcı iseniz bir cennet, sizin gibi işi birilerinin insiyatifine bırakan yatırımcı iseniz kabus olan bir ülke. Kaç milyon dolar zarar ettiniz orasını bilemeyiz ama hem muhasebecinizi hem de yöneticilerinizi sıkı bir ayardan geçirme zamanı geldi de geçiyor bilesiniz. 2016 zor bir yıl. Sadece Borajet için değil tüm havayolları için. Size parmak hesabı yapmalarına izin vermeyin. Başarılı olmanın mazeret kabul etmeyeceğini en iyi sizin gibi zeki insanların bilmesi gerekir. Hala aynı zeka seviyesinde iseniz tabi. Şirketiniz sizi uçuruma çok rahat götürebilir bilesiniz. Bir dost.
  • Lutfhansa gibi şirket , Tekerine taş değmesin !
  • 13 uçak sayısı

Borajet Havayolları, İstanbul-Dalaman seferlerine başlayacağını duyurdu.

Borajet, hızla büyüyen uçuş ağına bir yenisini daha ekledi; 6 Haziran itibariyle İstanbul-Dalaman karşılıklı seferlerini başlatıyor.

Haftanın her günü gerçekleştirilecek uçuşların biletlerininde satışa sunulduğu belirtilirken, uçuşlarda Comfort Class ve Business Class seçeneklerine de dikkat çekildi.

Borajet'in İstanbul-Dalaman seferleri başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

FAHRİ IRMAK ~ 2 yıl önce
EYYYYYYYYYY BORAJET YETKİLİLERİ KAYIP BAGAIM İLE İLGİLİ ÖDEME HALEN YAPILMADI. BİR SENEYİ AŞKIN ZAMAN OLDU. KENDİNİZ TESBİT ETDİĞİ DEĞERİ ÖDEMENİZİ BEKLİYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayaslı'ya ~ 2 yıl önce
Yalçın bey umarız bu yorumlardan haberiniz oluyordur. Türkiye Havayolu şirketleri için işi sıkı tutan yatırımcı iseniz bir cennet, sizin gibi işi birilerinin insiyatifine bırakan yatırımcı iseniz kabus olan bir ülke. Kaç milyon dolar zarar ettiniz orasını bilemeyiz ama hem muhasebecinizi hem de yöneticilerinizi sıkı bir ayardan geçirme zamanı geldi de geçiyor bilesiniz. 2016 zor bir yıl. Sadece Borajet için değil tüm havayolları için. Size parmak hesabı yapmalarına izin vermeyin. Başarılı olmanın mazeret kabul etmeyeceğini en iyi sizin gibi zeki insanların bilmesi gerekir. Hala aynı zeka seviyesinde iseniz tabi. Şirketiniz sizi uçuruma çok rahat götürebilir bilesiniz. Bir dost.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
"Ayaslı'ya" ya ~ 2 yıl önce
Son derece terbiyesiz bir üslup. Yalçın beyin zeka seviyesini tartışacak kapasitede olsaydınız böyle bir yazı yazmazdınız. PVT
77 ~ 2 yıl önce
Yazılanı bile anlamayan mahlukat. Adam YALÇIN beyin zekasını övmüş.
77' ye ~ 2 yıl önce
"Cümlede Anlam" diye bir konu var. Siz o derste uyudunuz galiba. (Bakın sizin gibi kabalık yapıp "mahlukat" veya "zekası okuduğunu anlamaya yetmeyen" gibi ifadeler kullanmıyorum sizin için) Yalçın Ayaslı' yı savunmaya çalıştığınıza göre Borajet çalışanı olmalısınız. Öyle ise durum bilinenden daha vahim. Bu adamın şirketini nasıl birilerine teslim ettiği ortaya çıkıyor. Üsluptan, anlayıştan, verdiği cevaptan yazdığı yorumlardan belli. Bu cahillerin elinde bu şirket adam olmaz, olmuyor da.
Zalım havacı 2 ~ 2 yıl önce
Lutfhansa gibi şirket , Tekerine taş değmesin !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bora ~ 2 yıl önce
13 uçak sayısı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000