23 Şubat 2011, Çarşamba 09:21:22

BORAJET'İN GÖZÜ İSRAİLLİ TURİSTLERDE

Borajet Ticaret Başkanı Recep Küçük, İsrailli tur operatörleri ile temasta olduklarını belirterek, anlaşma sağlanması ve gerekli izinlerin alınması durumunda önümüzdeki aylarda İsrail'den Alanya'ya uçuşlara başlayabileceklerini açıkladı.
  • Ticaret başkanı ne derse o nereye istenirse oraya uçulur. Kar zarar önemlimi kendi şirketimi tebrikler thy anlaşmasıda bitiyormuş artık tef çalarlar.
  • Bir uçağınıda Anadolujet e vereceği sanırım doğru. Bir uçağıda mecburen Ankarada tutarak olası bir aksiliğe karşı devreye sokacaklar. Bu arada aç-kapa ya devam tek uçakla. Olursa olur hesap verecek kimsede yok zaten. Nerereye kadar bu zarar bilen varmı.
  • arkadaşım çok haklısınız,borajet yeterli reklam yapmadı, bugün için ne iş yaparsanız reklamı gözardı edemezsiniz.borajet'in reklam yapması ve sabretmesi gerek.borajet'i ayrıca bursa yunuseli destinasyonunda bekliyoruz.kazasız belasız uçuşlar
  • fiyasko nun daniskası; israil ve iranlı turistler genelde kundu bölgesini tercih ederler.alanyadan tur operatörü kunduya yolcu taşıcak valla o israilliler ne arabada koltuk nede uçakta pervane bırakır mazallah.dikkat edin bence koltuğunuzu bile alır götürür bunlar;)

Borajet Ticaret Başkanı Recep Küçük, yaptığı açıklamada İsrailli tur operatörleri ile Alanya uçuşlarının başlanması konusunda görüşmelerin son aşamaya geldiğini açıkladı.

GÜNDE DÖRT UÇUŞ GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ

İsrail ve Kıbrıs'tan tur operatörleri ile görüştüklerini ve fiyatları verdiklerini söyleyen Küçük, "Kıbrıs'tan veya İsrail'den 4-5 tane tur operatörü ile de görüşüyoruz. Fiyatlarımızı verdik. Artık top tur operatörlerinde. Tur operatörleri çok küçük kar marjları ile çalıştıkları için ince eleyip sık dokuyorlar. Ama eğer uçuşlar başlarsa yaz tarifesinde haftanın belli günlerinde iki kez Kıbrıs'a iki kez de İsrail'e uçuş gerçekleştirebiliriz" dedi.

ALANYA ÇOK ÖNEMLİ BİR NOKTA

İstanbul'dan Alanya uçuşlarının yazın yeniden başlama ihtimali olduğunu dile getiren Küçük, "Bu konuda görüşmeler sürüyor. Alanya'da bize verilen bazı sözler tutulmadı. Alanya çok önemli bir nokta. Bölgesel havacılık bizimle beraber başladı ama bunun biraz daha desteklenmesi gerekiyor" dedi.

BÖLGESEL HAVALİMANLARI FİYAT AVANTAJI SAĞLIYOR

Bölgesel havaalanları ciddi fiyat avantajı sağladığına dikkat çeken Recep Küçük, "İsrail ile Türkiye arasında başlatmayı planladıkları uçuşların da bu avantajı tur operatörlerine sağlayacağını söyledi. Küçük, Alanya Gazipaşa ve Ben Gurion Havaalanı yakınında bulunan bölgesel şehir havaalanı kullanılınca tur operatörünün 20 Euro civarında bir fiyat avantajı oluşuyor. Bu da takdir edersiniz ki tur operatörleri için ciddi bir avantaj sağlıyor" diye konuştu. (Haber Alanya)

 

BORAJET'İN GÖZÜ İSRAİLLİ TURİSTLERDE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 7 yıl önce
Ticaret başkanı ne derse o nereye istenirse oraya uçulur. Kar zarar önemlimi kendi şirketimi tebrikler thy anlaşmasıda bitiyormuş artık tef çalarlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bir uçağınıda Anadolujet e vereceği sanırım doğru. Bir uçağıda mecburen Ankarada tutarak olası bir aksiliğe karşı devreye sokacaklar. Bu arada aç-kapa ya devam tek uçakla. Olursa olur hesap verecek kimsede yok zaten. Nerereye kadar bu zarar bilen varmı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaşım çok haklısınız,borajet yeterli reklam yapmadı, bugün için ne iş yaparsanız reklamı gözardı edemezsiniz.borajet'in reklam yapması ve sabretmesi gerek.borajet'i ayrıca bursa yunuseli destinasyonunda bekliyoruz.kazasız belasız uçuşlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
fiyasko nun daniskası; israil ve iranlı turistler genelde kundu bölgesini tercih ederler.alanyadan tur operatörü kunduya yolcu taşıcak valla o israilliler ne arabada koltuk nede uçakta pervane bırakır mazallah.dikkat edin bence koltuğunuzu bile alır götürür bunlar;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000