18 Mayıs 2010, Salı 08:52:03

Borajet, Zonguldak-Trabzon uçuşlarına başladı...

Borajet, İstanbul-Zonguldak-Trabzon seferlerine dün yapılan uçuşla başladı.
  • yazık hala ist-tjk altı yolcu.işleri çok zor.belkide imkansız.
  • Gaziantep uçuşlarının da olmasını istiyoruz..
  • BORAJET HAVAYOLLARININ KASTAMONU YA SEFERLERİNİ BAŞLAMASINI KASTAMONU MERAKLA BEKLEMEKTEDİR.TOKAT,ZONGULDAK,TRABZON VE ŞİMDİ SIRA KASTAMONU YA GELDİ
  • Türkiye'de bir ilki başlattınız . Süper bir proje, deneyimli, takım ruhuna uyum sağlayacak personellerle ülkemizin gurur kaynağı olacağıza inancım tam. Yapılan katma değer sağlamayacak eleştirilere, asılı olmayan haberlere kulak asmadan, demorilize olmadan,kanat arkasına bakmadan süpersonik hızla yola devam. Yolunuzun türbulanssız ve Cavok olması dileklerimle. Borajet Takımına başarılar diliyorum.

İlk tarifeli seferini 8 Mayıs’ta İstanbul-Tokat arasında yapan Borajet, İstanbul-Zonguldak-Trabzon seferlerine de dün itibariyle başladı.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkan 66 yolcu kapasiteli Borajet uçağı Zonguldak Havaalanı’nda coşkuyla karşılandı.

İstanbul-Zonguldak arasındaki yolculuk yaklaşık 35 dakika sürdü.

Zonguldak Havaalanı Müdürü Hasan Özşahin, seferlerin Pazartesi, Çarşamba ve Cuma olmak üzere haftada üç gün yapılacağını kaydetti.

Zonguldak bağlantılı İstanbul-Trabzon seferinin ilk uçuşunda 6 yolcunun bulunduğu belirtildi.

İstanbul-Zonguldak arasındaki seferlerin bilet fiyatları 49 liradan başlıyor."BİRAZ REKLAMLA BİR ÇOK YOLCU GÖTÜREBİLİRDİK"

Çaycuma üzerinde iki tur attıklarını ve fotoğraf çektiklerini belirten Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen; "Karadeniz'in coğrafi yapısı o kadar güzel ki tarif etmek mümkün değil. Sabiha Gökçen gibi uluslararası bir havaalanından Zonguldak'a inmek çok güzel bir duygu. Elimizden geldiğince havaalanımızı büyütmemiz lazım. İlk sefer olduğundan uçak boş geldi. Fakat biraz reklâmla bölgeden bir çok yolcu götürebilirdik. İnşallah buradan ülkenin çeşitli yerlerine uçacağız. Sabah Çaycuma'daydık. Öğlen İstanbul'dan tekrar Çaycuma'ya döndük. Dünya o kadar küçük ki" dedi. 

(Foto: Caycuma.org)
 

Borajet, Zonguldak-Trabzon uçuşlarına başladı...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 8 yıl önce
yazık hala ist-tjk altı yolcu.işleri çok zor.belkide imkansız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Gaziantep uçuşlarının da olmasını istiyoruz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
BORAJET HAVAYOLLARININ KASTAMONU YA SEFERLERİNİ BAŞLAMASINI KASTAMONU MERAKLA BEKLEMEKTEDİR.TOKAT,ZONGULDAK,TRABZON VE ŞİMDİ SIRA KASTAMONU YA GELDİ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Türkiye'de bir ilki başlattınız . Süper bir proje, deneyimli, takım ruhuna uyum sağlayacak personellerle ülkemizin gurur kaynağı olacağıza inancım tam. Yapılan katma değer sağlamayacak eleştirilere, asılı olmayan haberlere kulak asmadan, demorilize olmadan,kanat arkasına bakmadan süpersonik hızla yola devam. Yolunuzun türbulanssız ve Cavok olması dileklerimle. Borajet Takımına başarılar diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000