23 Mart 2017, Perşembe 19:26:10

Borajet yönetiminde bir ayrılık daha

SBK Holding'e geçişinin ardından birçok yöneticisini değiştiren Borajet Havayolları, kadrosuna kattığı yeni yöneticileriyle de yollarını ayırmaya devam ediyor. Borajet Kabin Hizmetleri Başkanı Banu Zehra Ozansoy'un görevine son verildi.
  • Baran bey Allahın izniyle bu hava yolu şirketini en güzel yerlere getirecek baran beyle yapamayan hiç bir yerde başarlı olmaz
  • Eyyy Bprajeti çiftlik gibi kullanıp,batıran çalışanları.... Sizler çok yanlış ata oynadınız. Allah yardımcınız olsun. Sizler önce Allaha sonra Ankara'ya en sonda İnsan hakları mahkemesine yaptıklarınız ve yazdıklarınız yüzünden hesap vericeksiniz...!!! Öyle her yürek ve her onur kimsenin yaptığını kimsenin yanına bırakmaz !!! GÜNEŞ ÇAMURLA SIVANMAZ...
  • Daha fazla yazmaya devam ederseniz,Daha fazla gerçekleride açıklarım!!! Hiç iyi olmaz.Benden uyarması
  • Emekli oldugunuzda ben nasıl geçineceğim?evladıma aynı hayatı saglamam lazım dıye ağlarken bırcok arkadasın 2 ay maaşsız evde emekli maaşı beklerken durdugun yerde her nasılsa girdiğin bir şirketi batakhane ve benzerı hakaretlerle facebook sayfanda karalamana şaştım.Ne kadar sevıyesız ne kadar yerını haketmez ne kadar nankörmüşsğn.baran bey sana kapısını açtı insan yerıne koydu bırde titr verdı senın yazdıgın mahalle kadını ağzına bak.ya o seda hanım bıle o kadar haksızlığa ugradı gıttı bır kesz senın gıbı çirkefleştımı?profesyonellik ayrıldığın şirket hakkında konusmamaktır sen anlaşamadın sen başaramadın dıye milletin adını tek tek ifşa ederek yazdığın o yorum kı kaldırdılar sonra yetmeyıp kendı face ınde batakhane benzetmen utandım senden!hele bırde korkup kaldırısan bugun daha da çocuk olcan gozumuzde bence THY aman dikkat etsin bunu eğitime oraya buraya alır sonra sızın hakknızda sonucta daha cok sey yasadı kımbılr neler sallar ,bırde sızde onun yuzunden tazminat davalarıyla ugrasma türk hava yolları !baksana zıvanadan cıkmıs gıbı adı olan bir şirkete ismi hiç bilibmeyen bir vatandaş olarak cahil cesaretiyle nasıl hakaretlerde bulunmuş yonetıcılerın kandırılmasından tut thy yı kıskanmaları yok şirketın batakhane oldugu !şoktayım şok acıl umut hanımı baran beyı harekete geçmeye davet ediyoruz tüm çalışanlarına hakaret eden bu hanımefendı bakkında acil suç duyurusu talebi istiyoruz.birde kendı istememilde onu zorla bulmuşlar herkesı birbirine kattın çaycısına kadar bayram ettı gıttıgın gun sus artık sen ıyı olsaydın sen kalırdın ama onlar kaldı herkes kotu bir sen mükemmelsin ve koskoca borajet senın kıymetını bılemedı dımı hahaaa )) ıts your wakeup call banu !

SBK Holding'e geçişinin ardından birçok yöneticisini değiştiren Borajet Havayolları, kadrosuna kattığı yeni yöneticileriyle de yollarını ayırmaya devam ediyor.

Şirketin el değiştirmesi ile birlikte yapılan yönetici değişiklikleriyle birlikte Borajet Kabin Hizmetleri Başkanı Seda Okumuş'un yerine bir dönem Türk Hava Yolları'nda çalışan ve emekli olan Banu Zehra Ozansoy getirilmişti.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre; yaklaşık 3 ay önce Borajet Kabin Hizmetleri Başkanı olarak göreve getirilen Ozansoy'un bu görevine son verildiği öğrenildi.

Borajet Kabin Hizmetleri Başkanlığı görevine Ozansoy'un ardından henüz bir isim atanmadı.

AirportHaber

Borajet yönetiminde bir ayrılık daha

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (143)

Fikret özdemir ~ 11 ay önce
Baran bey Allahın izniyle bu hava yolu şirketini en güzel yerlere getirecek baran beyle yapamayan hiç bir yerde başarlı olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Final ~ 1 yıl önce
Eyyy Bprajeti çiftlik gibi kullanıp,batıran çalışanları.... Sizler çok yanlış ata oynadınız. Allah yardımcınız olsun. Sizler önce Allaha sonra Ankara'ya en sonda İnsan hakları mahkemesine yaptıklarınız ve yazdıklarınız yüzünden hesap vericeksiniz...!!! Öyle her yürek ve her onur kimsenin yaptığını kimsenin yanına bırakmaz !!! GÜNEŞ ÇAMURLA SIVANMAZ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BORAJET ~ 1 yıl önce
ya ne kuyruk acın varmış be kadın THY de 20 yıl çalıştın bu kadar sesin çıkmadı 3 ayda şirketi üstüne yapmalarını mı istedin? Senin içinde Hamdi beyle ilgisi var diyorlardı Hamdi beyi göndermişler sen kimsin???
Final ~ 1 yıl önce
Daha fazla yazmaya devam ederseniz,Daha fazla gerçekleride açıklarım!!! Hiç iyi olmaz.Benden uyarması

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Banu hanım cok ayıp ! Şok ~ 1 yıl önce
Emekli oldugunuzda ben nasıl geçineceğim?evladıma aynı hayatı saglamam lazım dıye ağlarken bırcok arkadasın 2 ay maaşsız evde emekli maaşı beklerken durdugun yerde her nasılsa girdiğin bir şirketi batakhane ve benzerı hakaretlerle facebook sayfanda karalamana şaştım.Ne kadar sevıyesız ne kadar yerını haketmez ne kadar nankörmüşsğn.baran bey sana kapısını açtı insan yerıne koydu bırde titr verdı senın yazdıgın mahalle kadını ağzına bak.ya o seda hanım bıle o kadar haksızlığa ugradı gıttı bır kesz senın gıbı çirkefleştımı?profesyonellik ayrıldığın şirket hakkında konusmamaktır sen anlaşamadın sen başaramadın dıye milletin adını tek tek ifşa ederek yazdığın o yorum kı kaldırdılar sonra yetmeyıp kendı face ınde batakhane benzetmen utandım senden!hele bırde korkup kaldırısan bugun daha da çocuk olcan gozumuzde bence THY aman dikkat etsin bunu eğitime oraya buraya alır sonra sızın hakknızda sonucta daha cok sey yasadı kımbılr neler sallar ,bırde sızde onun yuzunden tazminat davalarıyla ugrasma türk hava yolları !baksana zıvanadan cıkmıs gıbı adı olan bir şirkete ismi hiç bilibmeyen bir vatandaş olarak cahil cesaretiyle nasıl hakaretlerde bulunmuş yonetıcılerın kandırılmasından tut thy yı kıskanmaları yok şirketın batakhane oldugu !şoktayım şok acıl umut hanımı baran beyı harekete geçmeye davet ediyoruz tüm çalışanlarına hakaret eden bu hanımefendı bakkında acil suç duyurusu talebi istiyoruz.birde kendı istememilde onu zorla bulmuşlar herkesı birbirine kattın çaycısına kadar bayram ettı gıttıgın gun sus artık sen ıyı olsaydın sen kalırdın ama onlar kaldı herkes kotu bir sen mükemmelsin ve koskoca borajet senın kıymetını bılemedı dımı hahaaa )) ıts your wakeup call banu !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000