08 Nisan 2013, Pazartesi 09:32:23

BORAJET YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİNE GİTTİ

Türkiye’nin tek bölgesel havayolu şirketi olan Borajet Havayolları yönetiminde değişiklik yapıldı. Kadir Peker Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı bıraktı. Peki, yerine kim atandı? İşte detaylar...
  • BORA JET YÖNETİCİLERİ ALLAH AŞKINA SORUNLARI ÇÖZECEK BİR MUTAP GÖSTERİN. TELEFON SANRALİNDEN NE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNE NE MUHASEBEYE NEDE DİĞER BİRİMLERE ULAŞMAK İMKANSIZ. ON AYI AŞKIN BİR SÜREDİR KAYIP BAGAJIM İLE İLGİLİ ÖDEME YAPILMADI. MUHATAP BULAMIYORUZ. ZAR ZOR BULDUKLARIMIZDA BUGÜN ÖDENECE YARIN ÖDENECE DEYİP GEÇİŞTİRİYORLAR. OYALAYIP DURUYOR.
  • Bora jette ilgili kisi bulamiyorum.derdimi anlatacagim.kac defadir ariyorum 0850 222 2672 nolu telefonu caliyor uzun uzun alan yok.02124652878 cevap veriyor ilgili kisi telefonona bagliyor fakat ilgili kisi yok.
  • Kardesim yeni isinde basarilar dilerim Seni Seviyorum
  • fatih akol kurdugun veya calistigin butun sirketler ya iflazetti yada satildi kadir bey ve calisanlara yazik oldu

Havacılık sektöründe zor şartlara rağmen ayakta kalmayı başaran Borajet Havayolları iç yapısında yeniden yapılanmaya gitti. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Müdürlüğü’nü yürüten Kadir Peker Yönetim Kurulu Başkanlığı’ndan ayrıldı.

Kadir Peker’den boşalan Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Fatih Akol getirildi.

Borajet’in bundan sonra nasıl bir yol izleyeceğine dair yeni gelişmelerin yaşanacağı ifade edilirken, şirketin izleyeceği yeni rotanın da yönetimdeki değişiklikle birlikte yeniden şekilleneceği kaydediliyor.

Borajet Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden ayrılan Kadir Peker, şirketteki genel müdürlük görevine devam edecek.

©Airporthaber.com

 
BORAJET YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİNE GİTTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

FAHRİ IRMAK ~ 2 yıl önce
BORA JET YÖNETİCİLERİ ALLAH AŞKINA SORUNLARI ÇÖZECEK BİR MUTAP GÖSTERİN. TELEFON SANRALİNDEN NE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNE NE MUHASEBEYE NEDE DİĞER BİRİMLERE ULAŞMAK İMKANSIZ. ON AYI AŞKIN BİR SÜREDİR KAYIP BAGAJIM İLE İLGİLİ ÖDEME YAPILMADI. MUHATAP BULAMIYORUZ. ZAR ZOR BULDUKLARIMIZDA BUGÜN ÖDENECE YARIN ÖDENECE DEYİP GEÇİŞTİRİYORLAR. OYALAYIP DURUYOR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Birisi ~ 2 yıl önce
Maalesef bende bir mağdur olarak her aradığımda ya önümüzdeki hafta ya bu hafta ödenecek paranız diyorlar ama kac ay oldu Daha ne para var nede pul , enayi yerine koyuyorlar ama artık en son çarem avukata başvurmak olacak .
kktc ~ 3 yıl önce
Bora jette ilgili kisi bulamiyorum.derdimi anlatacagim.kac defadir ariyorum 0850 222 2672 nolu telefonu caliyor uzun uzun alan yok.02124652878 cevap veriyor ilgili kisi telefonona bagliyor fakat ilgili kisi yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sabri CEYLAN ~ 3 yıl önce
Kardesim yeni isinde basarilar dilerim Seni Seviyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mursel ~ 5 yıl önce
fatih akol kurdugun veya calistigin butun sirketler ya iflazetti yada satildi kadir bey ve calisanlara yazik oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Merdiven baba ~ 2 yıl önce
Borsacı adamdan scooterci olur

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000