23 Şubat 2015, Pazartesi 20:14:11

BORAJET YENİ UÇAĞINI FİLOSUNA KATTI

Borajet Havayolları filosunu genişletme çalışması çerçevesinde , Fenec 1 İle anlaşmaya vararak 7'nci Embraer E-190 tipi jet uçağını filosuna kattı.
  • Pegasus'un iç hatlarda low cost sistemini pazar politikası haline getirerek full hizmet sunumunda olan Onur ve Atlas'ı da kendi safına çekmesi piyasada THY hariç full hizmet sunumunda boşluk meydana getirmiştir. Tahmin ediyorum ki eğer Borajet bu uçaklarla yolcuları bağlayabilirse piyasada Pegasus ile yarışabilecek bir işletmeye dönüşecektir.
  • Borajet in topluca uçuş yönetimi sadece Kuleli kara havacı kitlesi. Bazılarını hasbelkader kader kaptan yapmışlar. Yanlış meydana inen bayan b de onlardaydı bildiğim kadarı ile. Yurtdışınızdan yabancı getirirler ama işviçreli amcayı kovdular. Bu şirketten bir cacık olmaz. Ayjet yeni mezunları ile helikopter uçuran Kuleli tayfası bir gün çakacaklar uçağı ama ne zaman
  • Biz gorevimizi fazlasiyla yerine getiriyoruz,gecis doneminde yasanan aksakliklarin farkindayiz,herkes daha iyi hizmet verebilmek ve daha kaliteli bir sirket olmamiz icin ugrasiyor.Biraz daha zamana ihtiyac var az kaldi sadece bize guvenin,baska sirkette ucmuslugumuz var kimse ak kasik degil ayjet25.donem. Saygilarimla...
  • Bu uçaklardan iki tanesiyle uçtum. İkili koltukları yeterince geniş ve konforlu buldum. Emin olabilirsiniz ki Onur Air ve Pegasus'un hizmetlerinden çok daha iyi hizmeti var. Ayrıca ekipleri de gayet iyi diyebilirim. (Hava şartları nedeniyle uçağımın iptal olmasına rağmen sonrasındaki hizmet tatmin etti) Borajet'e başarılar diliyorum bu tarz firmalarımızın birbirlerinden örnek alarak yarış halinde olmaları temennilerimle..

Borajet Havayolları filosunu genişletme çalışması çerçevesinde , Fenec 1 İle anlaşmaya vararak 7'nci Embraer E-190 tipi jet uçağını Fenec 1'den teslim aldı.

Embraer E-190 tipi jet uçağı, 22 Şubat tarihinde İngiltere Exeter Havalimanı'ndan uçuşla saat 21:35'te Sabiha Gökçen Havalimanı'na teker koydu.

Borajet Havayolları, önümüzdeki günlerde filosuna yeni Embraer E-190 jetleri katmaya devam edecek.

BORAJET YENİ UÇAĞINI FİLOSUNA KATTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Tahmini ~ 3 yıl önce
Pegasus'un iç hatlarda low cost sistemini pazar politikası haline getirerek full hizmet sunumunda olan Onur ve Atlas'ı da kendi safına çekmesi piyasada THY hariç full hizmet sunumunda boşluk meydana getirmiştir. Tahmin ediyorum ki eğer Borajet bu uçaklarla yolcuları bağlayabilirse piyasada Pegasus ile yarışabilecek bir işletmeye dönüşecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Borajet in topluca uçuş yönetimi sadece Kuleli kara havacı kitlesi. Bazılarını hasbelkader kader kaptan yapmışlar. Yanlış meydana inen bayan b de onlardaydı bildiğim kadarı ile. Yurtdışınızdan yabancı getirirler ama işviçreli amcayı kovdular. Bu şirketten bir cacık olmaz. Ayjet yeni mezunları ile helikopter uçuran Kuleli tayfası bir gün çakacaklar uçağı ama ne zaman

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FO ~ 3 yıl önce
Biz gorevimizi fazlasiyla yerine getiriyoruz,gecis doneminde yasanan aksakliklarin farkindayiz,herkes daha iyi hizmet verebilmek ve daha kaliteli bir sirket olmamiz icin ugrasiyor.Biraz daha zamana ihtiyac var az kaldi sadece bize guvenin,baska sirkette ucmuslugumuz var kimse ak kasik degil ayjet25.donem. Saygilarimla...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bu uçaklardan iki tanesiyle uçtum. İkili koltukları yeterince geniş ve konforlu buldum. Emin olabilirsiniz ki Onur Air ve Pegasus'un hizmetlerinden çok daha iyi hizmeti var. Ayrıca ekipleri de gayet iyi diyebilirim. (Hava şartları nedeniyle uçağımın iptal olmasına rağmen sonrasındaki hizmet tatmin etti) Borajet'e başarılar diliyorum bu tarz firmalarımızın birbirlerinden örnek alarak yarış halinde olmaları temennilerimle..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000