14 Kasım 2013, Perşembe 10:27:26

BORAJET SHOW TV’DEN TRANSFER YAPTI

Borajet Havayolları yönetimi şirketin en kritik noktasına medya dünyasından flaş bir transfer yaptı. Havacılık ile uzaktan yakından ilgisi olmayan Onur Akyüz, Borajet Havayolları Ticaret Başkanlığı’na atandı. İşte detaylar.
  • biraz da bu çıkarır kalan personeli sonra buda işden çıkar şirket batar
  • Kadir kaptan gör işte arkandan iş çevirenleri. Kalanlara sahip çık. Herkes ekmeğinin peşinde. Ersandan beri oydular altını.
  • Eleman atıp yerine iş bilmez yandaşlarını toplayan ve kat kat maaş veren şirkete borajet denir. Yalçın beyde az gözünü açsın. Aldığı ahlar yüzünden hiçbir şirketi iş yapmıyor. Saygılar.
  • Ersan Bey geldiğinde Ticaret Departmanını toparlamıştı. Gittikten sonra yine Ticaret Departmanı bitti.. Gerçekten çok yazık.

Ticaret Başkanlığı departmanında yüzü gülmeyen ve bir türlü istenilen sıçramayı gerçekleştiremeyen Borajet Havayolları, bir yandan yeni arayışlarını sürdürürken diğer yandan da şirket içi yönetici kadrosunu da yenilemeye çalışıyor.

Yaklaşık altı ay önce şirketin yönetim kurulu başkanlığına getirilen Fatih Akol, çok sayıda yöneticinin işine son vermiş bazı yöneticileri şirket içerisinden atamış bazılarını ise dışarıdan getirmişti. Borajet Havayolları’na son gelen isim ise Onur Akyüz oldu.

Bir dönem Show TV pazarlama müdürlüğü yaptığı belirtilen Oğuz Akyüz’ün neler yapacağı merak edilirken, diğer taraftan da havacılığı bilmeyen bir kişinin başarısız olabileceği endişesi yaşanıyor.

Şirket yönetimi ise, havacılıkta genel bakış açısının aynı olduğu ancak Onur Akyüz’ün bu algıyı değiştireceğine inanılıyor.

Öte yandan Borajet Havayolları’nda halkla ilişkiler ile müşteri ilişkileri ve call center hizmetinde de değişikliğe gidiliyor. Edinilen bilgiye göre Borajet Havayolları’nın call center hizmetini dışarıdan bir firmanın yapacağı belirtildi.

©AirportHaber.com ÖZEL

BORAJET SHOW TV’DEN TRANSFER YAPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

ısrarcı ~ 5 yıl önce
biraz da bu çıkarır kalan personeli sonra buda işden çıkar şirket batar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vefa ~ 5 yıl önce
Kadir kaptan gör işte arkandan iş çevirenleri. Kalanlara sahip çık. Herkes ekmeğinin peşinde. Ersandan beri oydular altını.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kovulurum ~ 5 yıl önce
Gerçekleri bilen biri olarak burada yazardım ama işimden olurum. Kadir Beyde gerçekleri biliyodur ama yeni yönetime yakınlıkları her imkanı veriyor onlara. Allah büyük!!!
Fıtsat ~ 5 yıl önce
Fırsat bekliyorlarmış.
Borujet ~ 5 yıl önce
Eleman atıp yerine iş bilmez yandaşlarını toplayan ve kat kat maaş veren şirkete borajet denir. Yalçın beyde az gözünü açsın. Aldığı ahlar yüzünden hiçbir şirketi iş yapmıyor. Saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Son ~ 5 yıl önce
Ersan Bey geldiğinde Ticaret Departmanını toparlamıştı. Gittikten sonra yine Ticaret Departmanı bitti.. Gerçekten çok yazık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komik ~ 5 yıl önce
Buna anca gülünür:)
Ticaret ~ 5 yıl önce
Kim gelirse gelsin borajet başarılı olamadı. Hiç başarılı olamamış bir departman nasıl biter? Şimdide medya yönetecekse sonu gene hüsran. Bu kişilerle ilgili bir başarısızlık değil. Yönetimsel bir sorun.
sakacı ~ 5 yıl önce
seni şakacı :)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000