08 Şubat 2010, Pazartesi 10:38:54

Borajet SHGM’den ön izin aldı…

2003 yılında özel havayollarına iç hatlarda tarifeli sefer yapma imkanı verilmesinin ardından büyük bir ivme kazanan Türk sivil havacılığı, bu kez bölgesel hava taşımacılığına start verilmesiyle yeni bir ivme daha kazanıyor. Bölgesel Havacılık Politikası doğrultusunda faaliyet gösterecek Bora Jet, S
  • İşte en sonunda akıllı bir adım. Gelecekte bunun gibi çalışmaların çok olağan görüleceği güzel bir örnek. Tebrikler ve başarılar. Egeli Hezarfen
  • Yalcin abi durumunuza gercekten uzuluyorum, nasil bir tezgahin icine dustun inanamiyorum, nasil ucaklari satin almaya razi edildin, dusunup dusunup cevap bulamiyorum, hickimseye akil danismadinmi, ben seni akilli bilirdim, ayni okulu bitirdik, sana inanamiyorum, guzel saf abim benim.. ekipteki bir kiside hayir yok. yine de umarim yababilirsin diyorum.
  • ATR72-500.
  • Sayın ; Bora jet yetkilileri, Bursada ilgili ve yetkili yerlere bilgileriniz iletildi. Sizi 2.5 milyonluk ihracat şampinonu bir şehir bekliyor. Bursadan en az 5 farklı destinasyon potansiyeli oldugunu unutmayınız.

ATR72-500 tipi 3 adet Turboprop(pervaneli) uçak ile tarifeli ve tarifesiz seferlerle yolcu taşımacılığı yapmak üzere SHGM’ye başvuruda bulunan işletmeye, yapılan inceleme ve değerlendirmeler sonucunca asıl ruhsat hazırlıklarını tamamlaması için altı ay süre ile ön izin verildi. İşletme, asıl ruhsat gerekliliklerini tamamladıktan sonra operasyonlarına başlayabilecek.


Borajet’e verilen izin, 27 Eylül- 1 Ekim 2009 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilen ve 2023 hedeflerinin belirlendiği 10. Ulaştırma Şurası’nda havacılık ile ilgili alınan kararlar içinde yer alması bakımından da büyük önem taşıyor.

Borajet SHGM’den ön izin aldı…

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 8 yıl önce
İşte en sonunda akıllı bir adım. Gelecekte bunun gibi çalışmaların çok olağan görüleceği güzel bir örnek. Tebrikler ve başarılar. Egeli Hezarfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yalcin abi durumunuza gercekten uzuluyorum, nasil bir tezgahin icine dustun inanamiyorum, nasil ucaklari satin almaya razi edildin, dusunup dusunup cevap bulamiyorum, hickimseye akil danismadinmi, ben seni akilli bilirdim, ayni okulu bitirdik, sana inanamiyorum, guzel saf abim benim.. ekipteki bir kiside hayir yok. yine de umarim yababilirsin diyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ATR72-500.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sayın ; Bora jet yetkilileri, Bursada ilgili ve yetkili yerlere bilgileriniz iletildi. Sizi 2.5 milyonluk ihracat şampinonu bir şehir bekliyor. Bursadan en az 5 farklı destinasyon potansiyeli oldugunu unutmayınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000