02 Haziran 2012, Cumartesi 09:07:48

BORAJET SEFERLERİ DURDURUYOR

Borajet'in haftanın 3 günü yaptığı Tokat-Ankara uçak seferlerinin Eylül ayına kadar durduracağı öğrenildi...
  • Kahramanmarasa seferler artsin
  • borajet haziran temmuz ağustos aylarında diyarbakır havalimanına ankaradan günde 5 sefer yapacağından kayseri sivas tokat seferlerini eylül başına kadar durdurdu diyarbakır havalimanı tadilatı bittikten sonra bu 3 şehre normal seferlerine devam edecek.
  • Tokatlıda bıktı artık. Aç, kapa, aç kapa :)
  • Sayin Borajet, Lutfen, daha fazla regional ucak ve daha fazla regional ucus noktasi. Bu sizi Anadolu yildizi yapar. Anadolunun her kosesinden hic olmazzsa haftada bir gun Istanbul hatti olsun.

Türkiye'nin ilk bölgesel havayolu şirketi Borajet, bugün Tokat'tan Ankara'ya son kez uçacak.

Birçok noktaya uçuş yapan Borajet, Diyarbakır Havalimanı'nda yapılan ana pist tadilat çalışmaları nedeniyle de uçağının özelliklerini kullanabilecek tek havayolu şirketi olacak. Şirketin pervaneli uçaklarının kısa pistlere iniş kalkış yapma kabiliyetinden dolayı Diyarbakır'a tadilat çalışmaları nedeniyle uçuş yapabilecek. BoraJet'in uçaklar Diyabakır Havalimanı'nın taksi yolunu iniş kalkış yapacak. Ankara'dan Diyarbakır seferlerine başlayan Borajet Havayolları bu uçuşlarını sürdürürken diğer şirketler uçuşlarını Batman'dan gerçekleştirilecek.

Borajet, haftanın 7 günü ise Tokat-İstanbul seferlerini yapmaya devam edecek, Tokat-Ankara seferleri ise Eylül ayı itibari ile yeniden başlayacak.

BORAJET SEFERLERİ DURDURUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Kahramanmarasá ~ 6 yıl önce
Kahramanmarasa seferler artsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ankaralı ~ 6 yıl önce
borajet haziran temmuz ağustos aylarında diyarbakır havalimanına ankaradan günde 5 sefer yapacağından kayseri sivas tokat seferlerini eylül başına kadar durdurdu diyarbakır havalimanı tadilatı bittikten sonra bu 3 şehre normal seferlerine devam edecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tokatlı ne yapsın.. ~ 6 yıl önce
Tokatlıda bıktı artık. Aç, kapa, aç kapa :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Sayin Borajet, Lutfen, daha fazla regional ucak ve daha fazla regional ucus noktasi. Bu sizi Anadolu yildizi yapar. Anadolunun her kosesinden hic olmazzsa haftada bir gun Istanbul hatti olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000