12 Ağustos 2015, Çarşamba 18:26:19

Borajet Sabiha Gökçen'den Batum'a başlıyor

Borajet, hızla büyüyen uçuş ağına bir yenisini daha ekledi. Son olarak Erbil’i Adana’ya bağlayan Borajet, 4 Eylül’den itibaren Sabiha Gökçen ile Batum arasında karşılıklı tarifeli seferlerine başlıyor.
  • Rekabeti arttıracak havayolu şirketleri büyümeli.hayırlı olmasını dilerim.artmalı tüm meydanlara borajet uçuşları...
  • bu borajet batmamış mıydı? patron gene mi eline cebine attı.
  • borajet nasıl olduda bu kadar hızlı büyüyebiliyor
  • Bora Jet bir iki konuda daha doğru hamle yaparsa ki yapacak.. Yakındır üst sıralara yükselmesi. Bu haberle alakası olmadan yorum yapıyorum. Ama amatör ruhla profesyonel iş yapma kavramı başka bir şey.. Farkında olarak ya da olmayarak yapıyorlar. Uçuş ekibi de farklı yolcuları da.. Kendi fikrim; bana göre her otomobil markasının ve her otomobilin ayrı karakteri var. Bu sürücülerine de yansır.. Dikkat edin her segmentte her modelin sürücülerine ve/veya sahiplerine.. Genelde benzerlik gösterirler. Bu da benzer bir konu. Bora Jet ve Bora Jet Ekibi.. Bora Jet ve Bora Jet Müşterisi.. Kendimce tespitim şu ki; Bora Jet müşterisi destinasyon sebebiyle seçim yapmak durumu hariç ekip için onlarla uçmaya başladı.. Bir zamanlar diğer şirketlerde de benzer durumların yaşandığı gibi DEĞİL.. Aile gibi.. Kendileri gibi.. Allah doğru yolda yürüyenin yolunu açsın ne diyelim.. Bu arada şu platformda yaptığım ilk yorum. ..ki bu da yorum değil.. Biliyorum ki bunun da altına saçma sapan cevaplar yazacaklar olacaktır. Hiç problem değil. Sizlerde iyi ki varsınız.. Ne diyeyim... Ama lütfen biraz seviye..
Borajet, hızla büyüyen uçuş ağına bir yenisini daha ekledi.

Son olarak Erbil’i Adana’ya bağlayan Borajet, 4 Eylül’den itibaren Sabiha Gökçen ile Batum arasında karşılıklı tarifeli seferlerine başlıyor.

Seferler her Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri Embraer E190 tipi uçaklarla gerçekleştirilecek.
Borajet Sabiha Gökçen'den Batum'a başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Hayırlı olsun ~ 3 yıl önce
Rekabeti arttıracak havayolu şirketleri büyümeli.hayırlı olmasını dilerim.artmalı tüm meydanlara borajet uçuşları...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayret ~ 3 yıl önce
bu borajet batmamış mıydı? patron gene mi eline cebine attı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
7-77 ~ 3 yıl önce
borajet nasıl olduda bu kadar hızlı büyüyebiliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nacizane bir iki cümle.. ~ 3 yıl önce
Bora Jet bir iki konuda daha doğru hamle yaparsa ki yapacak.. Yakındır üst sıralara yükselmesi. Bu haberle alakası olmadan yorum yapıyorum. Ama amatör ruhla profesyonel iş yapma kavramı başka bir şey.. Farkında olarak ya da olmayarak yapıyorlar. Uçuş ekibi de farklı yolcuları da.. Kendi fikrim; bana göre her otomobil markasının ve her otomobilin ayrı karakteri var. Bu sürücülerine de yansır.. Dikkat edin her segmentte her modelin sürücülerine ve/veya sahiplerine.. Genelde benzerlik gösterirler. Bu da benzer bir konu. Bora Jet ve Bora Jet Ekibi.. Bora Jet ve Bora Jet Müşterisi.. Kendimce tespitim şu ki; Bora Jet müşterisi destinasyon sebebiyle seçim yapmak durumu hariç ekip için onlarla uçmaya başladı.. Bir zamanlar diğer şirketlerde de benzer durumların yaşandığı gibi DEĞİL.. Aile gibi.. Kendileri gibi.. Allah doğru yolda yürüyenin yolunu açsın ne diyelim.. Bu arada şu platformda yaptığım ilk yorum. ..ki bu da yorum değil.. Biliyorum ki bunun da altına saçma sapan cevaplar yazacaklar olacaktır. Hiç problem değil. Sizlerde iyi ki varsınız.. Ne diyeyim... Ama lütfen biraz seviye..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
huzurdan ~ 3 yıl önce
çekilebilirsin. abi biraz dik dur ya okurken bile benim boynum eğildi
Sabırla... ~ 3 yıl önce
Yanıt zaten peşinen verilmiş. Biraz seviye demişim.. Biraz da saygı.. Her bireyin kendi fikrine zikrine saygı lütfen. Neden özellikle bu platformda her habere her yoruma muhalefet yorumlarla yanıt vermek için bekleyen insanlar var bilmiyorum. Ama size sadece tek kelime.. "SAYGI"

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000