21 Mart 2016, Pazartesi 11:29:57

Borajet müthiş bir siparişe imza atıyor

Borajet Havayolları üçüncü havalimanı için büyük bir atağa geçti. Üçüncü havalimanı ile birlikte filosunu büyütecek olan Borajet Havayolları filoyu büyütüyor. Şirket aynı zamanda imaj değişikliğine de gidiyor.
  • Allah utandirmasin basarilar dilerim
  • pegasusun yerine tercih ederim
  • brezilya üretimli uçaklar
  • Önemli olan büyümek değil saygınlıktır.. borajet şuanda piyasada ismini ve reklamını ihtar çekilerek para ödeyen şitket olarak duyurdu .çelebinin parasını ödemediği için saatlerce rotar yapan şirket olarak duyurdu catring firmasına ödeme yapmadıgı için hizmet verilmeyen başka şirketle gecenin 12 sinde anlaşan şirket olarak duyurdu 7-8 aydır çalısanlarının yatı paralarını ödemeyen ve ne zamanda ödeyeceği belli olmayan ve maaş gecikmesi yapan hala maaş ödemeyen bir şirket olarak duyurdu bu reklama giriyorsa kötü reklam 10-15 ucakta gerirtsen prestijin sıfıra iniyorsa hiç bir önemi yok demektir.istersen çine uç politikan buysa ne eleman bulabilirsin ne saygınlık yanlış olan bu.Dogru insanların yapılan yanlışlar sonucu doğru insanların bezdiği bir şirket olarak görüyorum .ramazan ayına girdik bir hadisle devam edeyim çalısanın hakkını alnının teri kurumadan vereceksin diye bir hadis var bunuda hatırlatmak lazım.yalçın bey bunları görürmü duyarmı bilgisi varmı ne kadarını biliyor bilmiyorum ama durum bu

Türkiye’nin bölgesel havayolu şirketi olması amacıyla kurulan Borajet Havayolları, her geçen gün daha da büyüyor. Turboprop uçaklarla başladığı havayolu serüvenine yaklaşık üç yıl önce yapılan yönetim değişikliği ile son veren Borajet Havayolları, Embraer E190 ve 195 tipi uçaklarla filo değişikliğine gitmişti.

Airporthaber’in edindiği bilgiye göre Borajet Havayolları 30'u opsiyonlu olmak üzere toplam 60 uçaklık sipariş veriyor. Embraer E195-E2 tipi uçakların ilk teslimatları 2017 yılı başında başlayacak. 2017 yılında toplam 10 uçak teslim alınacak.

İstanbul’da yapımı süren üçüncü havalimanına güçlü bir filo ile girmek isteyen Borajet Havayolları’nın imaj değişikliğine de gittiği öğrenildi. Airporthaber’in, Borajet Havayolları kaynaklarından edindiği bilgiye göre uçakların kuyruk boyamaları kırmızı beyaz olarak değiştirilecek. Mevcut uçaklardaki mavilerin de kullanılacağı ancak nasıl bir tasarım olacağı şimdilik gizli tutuluyor.

İç hatlarda onun üzerinde noktaya uçan Borajet Havayolları, yurtdışında da otuzun üzerinde noktaya uçuyor.

©Airporthaber.com

Borajet müthiş bir siparişe imza atıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (66)

Davut ~ 2 yıl önce
Allah utandirmasin basarilar dilerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ffj ~ 2 yıl önce
pegasusun yerine tercih ederim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rree ~ 2 yıl önce
brezilya üretimli uçaklar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rahatsız ~ 2 yıl önce
Önemli olan büyümek değil saygınlıktır.. borajet şuanda piyasada ismini ve reklamını ihtar çekilerek para ödeyen şitket olarak duyurdu .çelebinin parasını ödemediği için saatlerce rotar yapan şirket olarak duyurdu catring firmasına ödeme yapmadıgı için hizmet verilmeyen başka şirketle gecenin 12 sinde anlaşan şirket olarak duyurdu 7-8 aydır çalısanlarının yatı paralarını ödemeyen ve ne zamanda ödeyeceği belli olmayan ve maaş gecikmesi yapan hala maaş ödemeyen bir şirket olarak duyurdu bu reklama giriyorsa kötü reklam 10-15 ucakta gerirtsen prestijin sıfıra iniyorsa hiç bir önemi yok demektir.istersen çine uç politikan buysa ne eleman bulabilirsin ne saygınlık yanlış olan bu.Dogru insanların yapılan yanlışlar sonucu doğru insanların bezdiği bir şirket olarak görüyorum .ramazan ayına girdik bir hadisle devam edeyim çalısanın hakkını alnının teri kurumadan vereceksin diye bir hadis var bunuda hatırlatmak lazım.yalçın bey bunları görürmü duyarmı bilgisi varmı ne kadarını biliyor bilmiyorum ama durum bu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000