02 Ocak 2014, Perşembe 08:08:50

BORAJET KKTC'LİLERİ DE UÇURACAK

Borajet, Adana ve Hatay'dan KKTC'ye direkt uçuşlarına başladı. Haftanın her günü icra edilecek seferler, aynı zamanda Adana’dan Diyarbakır, Elazığ-Bursa şehirlerine ve Hatay’dan Ankara’ya aktarmalı bağlantı sağladı.
  • KKTC de hizmetleriniz sıfırın altına düşmüş haberiniz yok
  • Bi dönem Saw - Eskişehir - Adb uçmak istedi. 4-5 saatlik rötarlar olunca uçaklar boş kaldı. Sonra da istenen talep yok diye uçuşlar kalktı. Borajet neye elini atsa kurutuyor.
  • ağzınızla kuş tutsanız artık size kimse inanmaz. Bırakın bu ayakları.
  • Bu kaçıncı KKTC uçuşları başlatış. Her sene başlıyor 2 ay sonra bitiyor. Sanırım sizin ticarette bir sıkıntı var. Bir de hizmet şikayetleri işin içine girince tercihte son sırada bile olamazsınız.

Borajet, erken terhis olan askerlere, ailelerine daha erken kavuşmaları amacıyla uçak biletinde yüzde 20 oranında indirim uygulaması başlattı.İndirim aynı zamanda asker eş ve çocuklarını, gazi, eş ve çocuklarını, şehit ailelerini de kapsıyor. KKTC’de okuyan tüm öğrenciler de, 2014 yılına girerken Türkiye’ye indirimli uçacak. Borajet, tüm öğrencilere yüzde 20 indirim olanağı sağlıyor.

Borajet Başkanı Onur Akgül, “Borajet olarak, her nerede olursa olsun herkes uçsun istiyoruz. Bundan sonra da arttırarak devam edeceğimiz seferlerimiz olacak. Çok iyi bağlantılarla çok daha fazla yolcu taşımayı hedefliyoruz” dedi.

BORAJET KKTC'LİLERİ DE UÇURACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
KKTC de hizmetleriniz sıfırın altına düşmüş haberiniz yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hasan ~ 4 yıl önce
Bi dönem Saw - Eskişehir - Adb uçmak istedi. 4-5 saatlik rötarlar olunca uçaklar boş kaldı. Sonra da istenen talep yok diye uçuşlar kalktı. Borajet neye elini atsa kurutuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
geçmiş ola ~ 4 yıl önce
ağzınızla kuş tutsanız artık size kimse inanmaz. Bırakın bu ayakları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu kaçıncı ~ 4 yıl önce
Bu kaçıncı KKTC uçuşları başlatış. Her sene başlıyor 2 ay sonra bitiyor. Sanırım sizin ticarette bir sıkıntı var. Bir de hizmet şikayetleri işin içine girince tercihte son sırada bile olamazsınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000