02 Şubat 2010, Salı 14:27:36

BORAJET GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

Türkiye’ye ilk turboprob uçakları getiren şirket olarak tarihe geçen Borajet, bölgesel uçuşlar için son hazırlıklarını da tamamlamak üzere...
  • sirkette bir tane dogru isim yok, olsa valla yorum yazmicaktim
  • Paraları var,Uzan'ın eski hangarında base oldular,Uzan'ın eski milletvekili K.Peker Genel Müdürü oldu,ağbisi yardımcısı oldu şirket akraba doldu, Amerikadan gelen parada iyi ve hükümete karşıda nedense çok şirinler, bu şekilde ruhsat işinide hallederler ama sonu ne olur ve İstanbul base nasıl olur?????Türkiye bu hepside olur.
  • Değerli Borajet ailesine gönülden başarılar diliyorum..
  • kuşadası kars şırnak uçurmayıda kim çıkardı. tokat- istanbulla başlar,ankara-izmir-antalya seferleri ile artırarak devam ederiz merak etme.vatandaşa hizmet iyi olsa gerek.niye tokata uçağın gelecek olması zorunuza gidiyor .koltuklarda ful dolacak yakında hep beraber göreceğiz.

Bölgesel havacılık yapmak amacıyla ATR-72 tipi 3 adet uçağı filosuna katan Borajet’in TC-YAD kuyruk tescilli ilk uçağının boyama işlemleri bitmek noktasına geldi. Atıl durumdaki birçok havaalanını canlandırması beklenen Bölgesel Havacılık Projesi’ni hayata geçirecek şirketin Genel Müdürü Kadir Peker, yarın projenin detayları hakkında bir bilgilendirme toplantısı düzenleyecek.

Şirketin diğer uçaklarının da boyamasının tamamlamasından sonra uçuşlara başlaması bekleniyor.

Yarınki toplantının tüm detaylarını AirportHaber ve Airport TV Ana Haber Bülteni’nden takip edebilirsiniz...

BORAJET GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Misafir ~ 8 yıl önce
sirkette bir tane dogru isim yok, olsa valla yorum yazmicaktim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Paraları var,Uzan'ın eski hangarında base oldular,Uzan'ın eski milletvekili K.Peker Genel Müdürü oldu,ağbisi yardımcısı oldu şirket akraba doldu, Amerikadan gelen parada iyi ve hükümete karşıda nedense çok şirinler, bu şekilde ruhsat işinide hallederler ama sonu ne olur ve İstanbul base nasıl olur?????Türkiye bu hepside olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Değerli Borajet ailesine gönülden başarılar diliyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
kuşadası kars şırnak uçurmayıda kim çıkardı. tokat- istanbulla başlar,ankara-izmir-antalya seferleri ile artırarak devam ederiz merak etme.vatandaşa hizmet iyi olsa gerek.niye tokata uçağın gelecek olması zorunuza gidiyor .koltuklarda ful dolacak yakında hep beraber göreceğiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000