01 Nisan 2014, Salı 12:58:05

BORAJET EL SIKIŞTI, UÇAKLAR NE ZAMAN GELİYOR?

Bölgesel havayolu şirketi Borajet, Embraer 190 tipi iki uçak için anlaşma imzaladı. Uçaklar ne zaman geliyor?
  • Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayan bayağı insan yorum yapmış. Bu uçak kısa pistlerden de kalkar, uzun pistlerden 5 saat yol da gider. Son derece ikisine de uygun bi uçak. a318 demiş biri, bilmeden konuşmadan. 318 in frontier Airlines ile olan mazisine bir bakın bakalım. 318/319 bu uçaktan çok daha pahalı ve masrafı daha fazla. Bence uçak doğru kullanılırsa güzel bir seçim.
  • Süper bir haber. Atlasjet'ten sonraki en görgülü ve vizyoner havayolu şirketimiz. Hayırlı olsun.
  • Keşke Airbus A318 alsalardı en azından 1400 mt kalkış imkanına sahip bir uçak. Tokat Havaalanının pisti 1900 mt Bu yüzden bu alana her firmanın uçağı iniş kalkış yapamıyor.. Eğer ATR leri satıp Emrarer 19 alırlarsa tokatlılara ayıp etmiş olacaklar çünkü Tokata yaptıkları ilk seferde Borajet i kurarlarken Tokatlılardan çok destek aldıklarını söylemişlerdi..
  • Parçaları ebayden ucuza getirirlerse kar ederler, yoksa zor bu iş, yazık olur harcanan paraya..

Bölgesel havayolu şirketi Borajet, Embraer 190 tipi iki uçak için anlaşma imzaladı. Uçaklar ne zaman geliyor?

Borajet Havayolları, iki adet Embraer 190 tipi uçak için anlaşma sağladı. İngiltere merkezli bir havayolu şirketinden kiralanan uçaklar Mayıs ayı sonunda filoya katılacak.

Filosunda halen 5 adet kendine ait ATR 500 tipi uçak bulunan ve bölgesel havayolu taşımacılığı yapan Borajet, bu uçakların tamamını süreç içerisinde elinden çıkaracak. Filosunu tamamen Brezilya üretimi Embraer tipi uçaklardan oluşturacak olan Borajet, farklı bir iş modeliyle sektördeki yerini alacak.

Airporthaber’in edindiği bilgiye göre, ATR 500 tipi uçakların müşterisi bulunduğu takdirde satılarak elden çıkarılacağı kaydedildi.

©AirportHaber

BORAJET EL SIKIŞTI, UÇAKLAR NE ZAMAN GELİYOR?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayan bayağı insan yorum yapmış. Bu uçak kısa pistlerden de kalkar, uzun pistlerden 5 saat yol da gider. Son derece ikisine de uygun bi uçak. a318 demiş biri, bilmeden konuşmadan. 318 in frontier Airlines ile olan mazisine bir bakın bakalım. 318/319 bu uçaktan çok daha pahalı ve masrafı daha fazla. Bence uçak doğru kullanılırsa güzel bir seçim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vizyoner ~ 4 yıl önce
Süper bir haber. Atlasjet'ten sonraki en görgülü ve vizyoner havayolu şirketimiz. Hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fsx pilotu ~ 4 yıl önce
Keşke Airbus A318 alsalardı en azından 1400 mt kalkış imkanına sahip bir uçak. Tokat Havaalanının pisti 1900 mt Bu yüzden bu alana her firmanın uçağı iniş kalkış yapamıyor.. Eğer ATR leri satıp Emrarer 19 alırlarsa tokatlılara ayıp etmiş olacaklar çünkü Tokata yaptıkları ilk seferde Borajet i kurarlarken Tokatlılardan çok destek aldıklarını söylemişlerdi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ısrarcı ~ 4 yıl önce
iktidar partili tokat milletcekileri tokata sahip çıksalar dı feribot bile gelirdi ama gerek görüp hava alanını ziyarete bile gelmiyorlar
Yazik ~ 4 yıl önce
Parçaları ebayden ucuza getirirlerse kar ederler, yoksa zor bu iş, yazık olur harcanan paraya..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000