08 Haziran 2016, Çarşamba 16:52:39

Borajet Edremit -Köln seferlerine başladı

Borajet Havayolları uçuş ağına yeni bir rota daha kattı. Borajet'ten yapılan açıklamada Edremit-Köln seferlerinin başladığını duyurdu.
  • Oncelikle birisi sorsun, BoraJet dispatch de kac kisi Edremit Koln arasi git gel plan alabiliyor. Egitim, ve tecrube sart.
  • Kötü şeyler düşünüp yazacağımıza biraz dua etsek inşaallah şirket bu sıkıntıları atlatıp düzelir herkezin hakkını Zaman'ında verir
  • Malatya Edremit uçuşları istiyoruz kesinlikle dolu bir şekilde uçuşlar gerçekleşir.Üniversiteliler yazlıkçılar gibi çok insan mağdur
  • Xx kardeş sen sirkette hangi mevkiidesin sanki çok başarılı bir sirketmis gibi herseye çok olumlu yaklasiyorsun sanırım ederinden fazla para alanlardansin.bizde bu şirketin iflas etmesini kapanmasını istemiyoruz ama kucukte olsa kurumsal olmasi isteğimiz.maaslar zamanında yatsın yemek yatı paraları yatsın ucaklarimiz uçsun.mutlu bir şekilde gidip gelelim.sirket sahibi de hak ettiği karşılığı bu şirketten alsın artık. ..yönetim biraz kendine çeki düzen versin samimi olsun gerisi kolay...

Borajet, turizm rotalarına özel geliştirdiği seferlerine bir yenisini ekleyerek, Edremit ile Köln arasında karşılıklı uçuşlarını başlattı. 

Güven ve kaliteyi en üst düzeyde esas alan hizmet anlayışıyla ve sadece “comfort class” ve “business class” sınıfları ile konforlu uçuş sağlayan Borajet her hafta Cuma ve Pazartesi günleri Edremit – Köln arası karşılıklı uçuşlarını gerçekleştirecek.

Hızla büyüyen uçuş ağına Edremit – Köln hattını da ekleyen Borajet, yeni başlayan uçuşuyla,  turistleri veya Almanya’da yaşayan Türk asıllı konuklarını Ege bölgesinde özlenen bir tatile taşıyacak.

Ramazan Boyunca Mil Kampanyası
Borajet ayrıca, Fly Borajet üyelerine ramazan süresince gerçekleştirdikleri tüm uçuşlarında iki kat mil avantajı ve yeni üyelere ise 2000 mil hediye sunuyor.

Ülkemizin en genç filolarından birine sahip olan Borajet, ikili deri koltuk düzeni ve geniş koltuk aralıkları bulunan kabin içinin rahatlığı ile “özel uçak” konforunda uçuş sağlıyor.  Kaliteli ve özenli hizmet anlayışı doğrultusunda uçuşlarda ücretsiz sıcak sandviçler veya “wrap”ler ile taze sıkılmış meyve suları ikram ediyor.

Borajet Edremit -Köln seferlerine başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

61 ~ 2 yıl önce
Oncelikle birisi sorsun, BoraJet dispatch de kac kisi Edremit Koln arasi git gel plan alabiliyor. Egitim, ve tecrube sart.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Borajet ~ 2 yıl önce
Kötü şeyler düşünüp yazacağımıza biraz dua etsek inşaallah şirket bu sıkıntıları atlatıp düzelir herkezin hakkını Zaman'ında verir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
borajet ~ 2 yıl önce
Cnm benim herseyi Allah havale edersek olmaz..Evet HERKES (S) GÜZEL ULKEMIZ ICIN DAHA GÜZEL GÜNLER ICIN CANI GÖNÜL DEN DUA ETMELI. ..
can ~ 2 yıl önce
Malatya Edremit uçuşları istiyoruz kesinlikle dolu bir şekilde uçuşlar gerçekleşir.Üniversiteliler yazlıkçılar gibi çok insan mağdur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
xyz ~ 2 yıl önce
Xx kardeş sen sirkette hangi mevkiidesin sanki çok başarılı bir sirketmis gibi herseye çok olumlu yaklasiyorsun sanırım ederinden fazla para alanlardansin.bizde bu şirketin iflas etmesini kapanmasını istemiyoruz ama kucukte olsa kurumsal olmasi isteğimiz.maaslar zamanında yatsın yemek yatı paraları yatsın ucaklarimiz uçsun.mutlu bir şekilde gidip gelelim.sirket sahibi de hak ettiği karşılığı bu şirketten alsın artık. ..yönetim biraz kendine çeki düzen versin samimi olsun gerisi kolay...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000