23 Ocak 2013, Çarşamba 14:05:18

BORAJET DENİZLİ'YE UÇTU

Türkiye’nin tek bölgesel havayolu şirketi olan Borajet Havayolları uçuş ağına Denizli’yi de kattı. Denizli uçuşlarına bugün start verildi. Denizli’de Borajet yetkilileri çiçeklerle karşılandı.
  • DenizlimiZe yeni bir havalani ihtiyacmi ?
  • Pervaneye uçmuyor diye arkadaşa uçağın iki yanında ki pervane değilde traş bıcağımı. Güldürmeyin artık bu kadarda olmaz . Elbetteki pervaneye uçuyor turbo proup pervaneye güç veriyor.
  • Resimde gorunen ucagin yolcu kapasitesi 70tir ve gormus oldugunuz ucak daha 1 yasindadir :) ayrica bu ucak pervaneyle ucmuyor, arti 2 adet turbo prop motor mevcut. Bilgilerinize... :)
  • borajet kurulduğundan bu zamana kadar uçuş noktalarına baktığınızda 1-2 tanesi hariç hep aç-kapa yapmıştır. deneme yanılma yöntemini uygulayan tek havayolu şirketidir. sınırsız bir para desteği olduğu düşünülen bu havayolu şirketine ve denizli halkına hayırlı olsun diyorum...

Türkiye’de bölgesel uçuş amaçlı kurulan tek şirket olan Borajet Havayolları tüm zorluklara inat uçuş noktalarını artırmaya devam ediyor.

Bugün Denizli seferlerine de başlayan Borajet Havayolları 35 yolcusu ile Denizli Havalimanı’na inmek üzere Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan havalandı.

Denizli Çardak Havalimanı’nda çiçeklerle karşılanan Borajet Havayolları uçağı başarılı bir iniş gerçekleştirdi.

Türkiye’de uçulmayan Zonguldak Havalimanı, Gökçeada Havalimanı gibi en zor meydanlarına uçma cesaretini gösteren Borajet Havayolları, Denizli halkını da Sabiha Gökçen’den uçurmaya başladı.

Borajet Havayolları Genel Müdürü Kadir Peker’in kaptanlığında Denizli Çardak Havalimanı’na inen uçağı karşılayanlar arasında Denizli Valisi Sayın Abdülkadir Demir, İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Hüseyin Bağcı da vardı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği karşılama töreninden sonra çeşitli etkinlikler yapıldı. Uçak daha sonra 61 yolcu ile İstanbul’a döndü.BORAJET DENİZLİ'YE UÇTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

canturkos ~ 5 yıl önce
DenizlimiZe yeni bir havalani ihtiyacmi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
seko20 ~ 5 yıl önce
hayır hiç de ihtiyaç değil düz yol yarım saatimizi alıyor.Bayram yerinden servergaziye yada başkarcıya gider gibi.
Pervane ~ 5 yıl önce
Pervaneye uçmuyor diye arkadaşa uçağın iki yanında ki pervane değilde traş bıcağımı. Güldürmeyin artık bu kadarda olmaz . Elbetteki pervaneye uçuyor turbo proup pervaneye güç veriyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Resimde gorunen ucagin yolcu kapasitesi 70tir ve gormus oldugunuz ucak daha 1 yasindadir :) ayrica bu ucak pervaneyle ucmuyor, arti 2 adet turbo prop motor mevcut. Bilgilerinize... :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayırlı olsun... ~ 5 yıl önce
borajet kurulduğundan bu zamana kadar uçuş noktalarına baktığınızda 1-2 tanesi hariç hep aç-kapa yapmıştır. deneme yanılma yöntemini uygulayan tek havayolu şirketidir. sınırsız bir para desteği olduğu düşünülen bu havayolu şirketine ve denizli halkına hayırlı olsun diyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000