14 Mayıs 2010, Cuma 12:02:47

BORAJET BİLET FİYATLARINI DEĞİŞTİRDİ

Bölgesel havacılık yapmak üzere kurulan Borajet, fiyat politikasında yeni düzenlemeler yaptı. Sabit fiyatla piyasaya giren şirket, kademeli uygulamaya geçti.
  • Atatürkten uçsa uçakları doldurur. SAW IST a çok uzak kalıyor. Neredeyse İzmitte...
  • Bir de base AHL olsa..
  • Teşekkürler Bora Jet Daha Önce Kadir Beye İlettiğimiz Mesajları Dikkate Aldığından dolayı Teşekkür Ederiz... Online Bilet Sistemi Üzerinde Yaptığımız İnceleme sonucunda; 69+ Bilet Konterjanı 1 Kişi 89+ Bilet Konterjenı 3 Kişi 109+ Bilet Konterjanı 5 Kişi 119 + Bilet Konterjanı 10 Kişi Kısa bir sürede bunun gerçekleşmesi bizleri memnun etti zamanla fiyatların daha iyi oturacağı kanısındayız.. Kadir Bey'e Ve Bora Jet'e teşekkürler Sis
  • borajeti tebrik ediyorum 1 hafta gibi kısa bir sürede 145 tl+ masraflar ile uçulurken bunu hemen fiyatının aşağıya çekilmesi gerçekten büyük bir hamle borajet adına hiç yoktan önceden tokata uçan firma gibi tokat halkının görüşlerine kulak kapatıyordu ama borajet tam tersi uçtuğu bölgelerin halkına yönelmiş ve hizmet için varım diyor tokat halkı adına teşekkürler borajet

Türkiye’nin uçulmayan havaalanlarına sefer yapmak üzere yola çıkan Borajet, 8 Mayıs’ta İstanbul-Tokat seferleri ile operasyonlarına başlamıştı.

150 TL’lik bilet fiyatlarıyla piyasaya giren Borajet’in yüksek fiyatları bazı kesimlerce eleştiriliyordu. AirportHaber ve Airport TV’de de bununla ilgili zaman zaman eleştirel yayınlar yapılmıştı.

Özellikle otobüs firmalarıyla rekabette yüksek fiyatları nedeniyle geride kalacağı söylenen Borajet, İstanbul-Tokat arasındaki seferlerinde beklediği doluluk oranına ulaşamadı.

Tokat hattındaki fiyat uygulaması diğer hatlar için düzenleme yapılması ihtiyacını doğurdu.

Borajet tıpkı diğer havayolu şirketleri gibi sabit fiyat uygulamasından vazgeçti.

Kademeli fiyat uygulamasına geçen Borajet, kısa mesafeli rotalarda bilet fiyatlarını 49 TL’den başlatma kararı aldı.

Uçaktaki bazı koltuklar 49 TL’den başlayarak satılacak, üst limit ise 169 TL’ye kadar ulaşacak.

Örneğin 17 Mayıs’ta başlayacak İstanbul-Zonguldak uçuşlarının fiyatları 18 koltuk 99 TL, geri kalanlar ise 109 TL olarak belirlendi.

Borajet Genel Müdürü Kadir Peker, Ankara’dan Tokat’a yapılan ilk uçuş sonrasında ve Airport TV’deki Kara Kutu programında fiyatlarda zamanla düzenleme yapılabileceğini kaydetmişti.

©AirportHaber.com ÖZEL

BORAJET BİLET FİYATLARINI DEĞİŞTİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 8 yıl önce
Atatürkten uçsa uçakları doldurur. SAW IST a çok uzak kalıyor. Neredeyse İzmitte...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bir de base AHL olsa..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Teşekkürler Bora Jet Daha Önce Kadir Beye İlettiğimiz Mesajları Dikkate Aldığından dolayı Teşekkür Ederiz... Online Bilet Sistemi Üzerinde Yaptığımız İnceleme sonucunda; 69+ Bilet Konterjanı 1 Kişi 89+ Bilet Konterjenı 3 Kişi 109+ Bilet Konterjanı 5 Kişi 119 + Bilet Konterjanı 10 Kişi Kısa bir sürede bunun gerçekleşmesi bizleri memnun etti zamanla fiyatların daha iyi oturacağı kanısındayız.. Kadir Bey'e Ve Bora Jet'e teşekkürler Sis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
borajeti tebrik ediyorum 1 hafta gibi kısa bir sürede 145 tl+ masraflar ile uçulurken bunu hemen fiyatının aşağıya çekilmesi gerçekten büyük bir hamle borajet adına hiç yoktan önceden tokata uçan firma gibi tokat halkının görüşlerine kulak kapatıyordu ama borajet tam tersi uçtuğu bölgelerin halkına yönelmiş ve hizmet için varım diyor tokat halkı adına teşekkürler borajet

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000