22 Mart 2017, Çarşamba 09:37:09

Borajet Almanya hattından çekiliyor

Geçtiğimiz aylarda SBK Holding'e satılan Borajet'te Almanya seferlerinin durdurulacağı öğrenildi.
  • 23-30 Nisan Ankara-Berlin gidiş dönüş uçuşumuzu iptal edip sadece para iadesi yapan, benim gibi herkesin paralarını aylarca işletip sonra da biz nisandan itibaren Almanya uçuşlarını kaldırdık, başınızın çaresine bakın deniyor. Pes ki pes. Avrupada olsa bize alternatif ulaşım imkanı tanınırdı ama ülkemizin mevzuatları halkı değil şirketleri koruyor. Borajeti tercih ederken kırk kere düşününüz.
  • Bu kötü yorumları borajetin ofiste çalışmayan eski başkanlarına sabah kahvaltı hazırlayan yalakalık ve banu hanım gibi iş odaklı birinin bu tip davranışlara yer vermedigi için bu tip yorumlar yapan ofis çalışanşarının yazdogını biliyoruz ve ciddiye bile almıyoruz çünkü kariyeri boyunca hep dürüst ve düzgün çalışmış biri kendisi banu hanımın hep onun özverili çalışmasını örnek almışızdır geçmişte thy de vermiş oldugu hizmetler almış oldugu görevler yaptıkları bunların göstergedir 2 tane ofis çalışanın kurumsalıkla alakası olmayan kişilerin grup çalışmasından havacılıktan anlamayan kişiler lütfen yazmayın çünkü ilahi adalet terini bulacak buna emin olun çünkü sizlerde oralarda kalmayacaksınız
  • vur inlesin merkel dinlesin.hitlerler gelmesin
  • Banu Hanım'a kim nasıl kıydı? O muhteşem insanı nasıl bıraktınız? Kendi gitmek istese bile yalvarıp koltuguna oturtmanız lazımdı. Havacılıkta iyilere ve sevgiyle personelini kucaklayan başkanlara yer olmadıgını bir kez daha gösterdiniz teşekkür ederiz!!!

Borajet Havayolları'nın Almanya'ya yaptığı seferleri durdurma kararı aldığı öğrenildi.

Geçtiğimiz aylarda SBK Holding'e satılan Borajet Havayolları'nda sık yaşanan yönetici değişikliklerinin ardından bu sefer operasyonel bir haber geldi.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre Borajet Havayolları, Almanya'nın Berlin, Köln ve Stuttgart kentlerine yaptığı uçuşları durdurma kararı aldı. Uçuşların 3 Nisan tarihi itibariyle kaldırılacağı belirtilirken, Borajet resmi internet sitesinde de 3 Nisan'dan sonrası için bilet alımı kapalı durumda.

Uçuşların neden durdurulduğuna dair Borajet kanadından henüz bir açıklama gelmedi.

Borajet Almanya hattından çekiliyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (51)

G.Bektaş ~ 1 yıl önce
23-30 Nisan Ankara-Berlin gidiş dönüş uçuşumuzu iptal edip sadece para iadesi yapan, benim gibi herkesin paralarını aylarca işletip sonra da biz nisandan itibaren Almanya uçuşlarını kaldırdık, başınızın çaresine bakın deniyor. Pes ki pes. Avrupada olsa bize alternatif ulaşım imkanı tanınırdı ama ülkemizin mevzuatları halkı değil şirketleri koruyor. Borajeti tercih ederken kırk kere düşününüz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mert ~ 1 yıl önce
Bu kötü yorumları borajetin ofiste çalışmayan eski başkanlarına sabah kahvaltı hazırlayan yalakalık ve banu hanım gibi iş odaklı birinin bu tip davranışlara yer vermedigi için bu tip yorumlar yapan ofis çalışanşarının yazdogını biliyoruz ve ciddiye bile almıyoruz çünkü kariyeri boyunca hep dürüst ve düzgün çalışmış biri kendisi banu hanımın hep onun özverili çalışmasını örnek almışızdır geçmişte thy de vermiş oldugu hizmetler almış oldugu görevler yaptıkları bunların göstergedir 2 tane ofis çalışanın kurumsalıkla alakası olmayan kişilerin grup çalışmasından havacılıktan anlamayan kişiler lütfen yazmayın çünkü ilahi adalet terini bulacak buna emin olun çünkü sizlerde oralarda kalmayacaksınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hacıaliveli ~ 1 yıl önce
vur inlesin merkel dinlesin.hitlerler gelmesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Khb ~ 1 yıl önce
Banu Hanım'a kim nasıl kıydı? O muhteşem insanı nasıl bıraktınız? Kendi gitmek istese bile yalvarıp koltuguna oturtmanız lazımdı. Havacılıkta iyilere ve sevgiyle personelini kucaklayan başkanlara yer olmadıgını bir kez daha gösterdiniz teşekkür ederiz!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cicis ~ 1 yıl önce
Nolmus kız? ???

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000