14 Haziran 2013, Cuma 10:18:07

BORAJET ADANALI OLDU

Bölgesel havayolu şirketi Borajet, 29 Haziran’dan itibaren Adana çıkışlı Bursa, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa, Bodrum ve Dalaman uçuşlarına başlayacak.
  • Adana -Dalaman kışında haftada en az bir kez olmalı çünkü Muğla,Fethiye,Marmaris,kaş civarında yaşayan birçok Adanalı ,Mersinli,Tarsuslu,Ceyhanlı,Osmaniyeli pegasus yada sun express Adana-Antalya hattını kullanıyordu ... iyi bir reklam ile özellikle yazın kazanırlar çünkü o bölgede tatile gitme alışkanlığı ve kültürü olan ciddi bir kitle var ...
  • yeni duydum şirket şimdi yukselir. bu hanım efendi gerçekten şirketin bütün dengesini bozdu. halkla ilişkiler departmanında kalmamak için, ,şirket içindeki tanıdıklarını da devreye sokarak özelikle yalan ve iftira atarak bir çok kişinin istifa etmesine yol açtı. zamanında bu durum genel mdr. iletilmişti. Yıllar sonra bu durumu farketiğinde işten çıkramaya gücü yetmemişti. Şimdi şirket sahibide durumu görünce ve analayınca gereğini hemen yaptı. Ayrıca hiç bir alt yapın olmadan 6 ay da halkla ilişkiler departmanından yer işletme başkanlığına yukselırsei o mevkinin gereklerinide yapamazsın buda borajetin yanlışıdır.
  • Ne zaman yer işletme başkanı olmuş. Eski reklamcı gözünü kapa aç yer işletme başkanı olsun . Ne anlar yer işletmeden. Birinin tanıdığı diye bir yerlere getirmeyin, haksızlık yapmayın. Farkında olmadan firma kendine zarar veriyor.
  • Gamze gitti ya kurban kesmesi lazım sirketin simdi yükselir.

Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Fatih Akol’un getirilmesinden sonra yeniden yapılanma sürecine giren bölgesel havayolu şirketi Borajet, Adana çıkışlı uçuşlara başlama kararı aldı.

Şehirler buluşuyor sloganıyla Türkiye’nin çeşitli noktalarından çapraz uçuşlar gerçekleştiren Borajet, İstanbul ve Ankara çıkışlı uçuşlarına iyi yeni çıkış noktası daha ekledi.

29 Haziran’da başlaması planlanan tarifeye Adana’dan Bursa, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa, Bodrum, Dalaman’a tarifeli uçuşlar gerçekleştirilecek. Bunun yanı sıra Diyarbakır-Van şehirleri arasında da doğrudan uçuşlar başlatılacak.

Borajet halen İstanbul Sabiha Gökçen’den, Edremit, Bodrum, Tokat, Mykonos, Gökçeada’ya, Ankara’dan ise Siirt, Dalaman, Bursa, Edremit, K.Maraş, Adıyaman’a sefer yapıyor.

Bilindiği gibi Borajet, geçtiğimiz haftalarda küçülme kararı alarak 70 çalışanla yollarını ayırmıştı.

Öte yandan Borajet Yer Hizmetleri Başkanı Gamze Demirbilek görevinden istifa etti. 

©AirportHaber.com ÖZEL

BORAJET ADANALI OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

serdar ahmet srky ~ 5 yıl önce
Adana -Dalaman kışında haftada en az bir kez olmalı çünkü Muğla,Fethiye,Marmaris,kaş civarında yaşayan birçok Adanalı ,Mersinli,Tarsuslu,Ceyhanlı,Osmaniyeli pegasus yada sun express Adana-Antalya hattını kullanıyordu ... iyi bir reklam ile özellikle yazın kazanırlar çünkü o bölgede tatile gitme alışkanlığı ve kültürü olan ciddi bir kitle var ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yanlış ~ 5 yıl önce
yeni duydum şirket şimdi yukselir. bu hanım efendi gerçekten şirketin bütün dengesini bozdu. halkla ilişkiler departmanında kalmamak için, ,şirket içindeki tanıdıklarını da devreye sokarak özelikle yalan ve iftira atarak bir çok kişinin istifa etmesine yol açtı. zamanında bu durum genel mdr. iletilmişti. Yıllar sonra bu durumu farketiğinde işten çıkramaya gücü yetmemişti. Şimdi şirket sahibide durumu görünce ve analayınca gereğini hemen yaptı. Ayrıca hiç bir alt yapın olmadan 6 ay da halkla ilişkiler departmanından yer işletme başkanlığına yukselırsei o mevkinin gereklerinide yapamazsın buda borajetin yanlışıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayrılısı ~ 5 yıl önce
Ne zaman yer işletme başkanı olmuş. Eski reklamcı gözünü kapa aç yer işletme başkanı olsun . Ne anlar yer işletmeden. Birinin tanıdığı diye bir yerlere getirmeyin, haksızlık yapmayın. Farkında olmadan firma kendine zarar veriyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yükselir ~ 5 yıl önce
Gamze gitti ya kurban kesmesi lazım sirketin simdi yükselir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000