27 Mart 2012, Salı 14:54:43

"BİZİM ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZ..."

Kadir Peker gündeme dair sıcak açıklamalarda bulundu...
  • Dunya bu ucagin pesini birakmis biz pesindeyiz bu ucagi savunan varsa allah dan korkusun ondan sonra konussun ozelikle havacilik sektorunun icinde olupta bu ucagi savunanin vicdani yoktur.
  • Sizin oncelikli hedefiniz dogru durust ucmak bunu bir yapin da ondan sonra diger hedeflere bakarsiniz.
  • Yorumcuya kızıp terbiyem müsade etmiyor tuzlu sucu seni hem adınıyaz diyorsun hemde sen adını yazmaktan kaçınıyorsun. Anladım Bora proba suyu sen sağlıyorsun. başkasının yorumunu bile hazmedemeden saçma sapan eleştiryorsun.Ben ilk yorumcuya katılıyorum. Beğenmiyorsan adını yaz fikrini söyle sataşma tuzu kuru tuzlu sucu...
  • KADİR beyi yürekten kutluyorum Atr 72 ler gerçekten mükemmel uçaklar akıllı seçim....
Borajet Havayolları Genel Müdürü Kadir Peker, Bloomberg'teki İş Gezisi programına konuk oldu. Burada yaptığı açıklamalarda Borajet Havayolları'ndan bölgesel havacılığa kadar pek çok konuda bilgi verdi.

Borajet'in kuruluş amacı ve aşamasından başlayarak açıklamalarda bulunan Peker, bölgesel havacılığa geçiş sürecini ve filo durumunu da mercek altına aldı. Türk Havacılığı ve yolcu potansiyeli hakkında da bilgiler veren Kadir Peker, şirketin durumu hakkında da konuştu.

İşte Kadir Peker'in açıklamaları:


"BİZİM ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZ..."

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 6 yıl önce
Dunya bu ucagin pesini birakmis biz pesindeyiz bu ucagi savunan varsa allah dan korkusun ondan sonra konussun ozelikle havacilik sektorunun icinde olupta bu ucagi savunanin vicdani yoktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sizin oncelikli hedefiniz dogru durust ucmak bunu bir yapin da ondan sonra diger hedeflere bakarsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Yorumcuya kızıp terbiyem müsade etmiyor tuzlu sucu seni hem adınıyaz diyorsun hemde sen adını yazmaktan kaçınıyorsun. Anladım Bora proba suyu sen sağlıyorsun. başkasının yorumunu bile hazmedemeden saçma sapan eleştiryorsun.Ben ilk yorumcuya katılıyorum. Beğenmiyorsan adını yaz fikrini söyle sataşma tuzu kuru tuzlu sucu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
KADİR beyi yürekten kutluyorum Atr 72 ler gerçekten mükemmel uçaklar akıllı seçim....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000