07 Temmuz 2011, Perşembe 11:42:26

BAKAN YILDIRIM’IN İLK İCRAATI NE OLACAK?

Havacılık sektörüne yönelik hamleleri ile şimdiden ‘Efsane Bakan’ olarak anılan 61. dönem hükümetinin Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’in yeni dönemdeki ilk icraatı ne olacak? İşte ayrıntılar...
  • Bora Jet Gokceada ucuslari konusunda web sitesinde duyuruyu yapti. Baslangic 14.Temmuz.2011. Gokceada'ya uculmaz yok efendim Montro var diyenler CATLASIN!!!
  • ik icraatı arı duruyu bakan yardımcısı yapmaktır.
  • HAVACILIK TAZMİNATININ MECLİSTEN ÇIKIŞININ YILDÖNÜMÜNDE PROBLEMİ ÇÖZECEKTİR
  • Sayın Bakanımızın 2. icraatıda THY'de çalışan taşeron personeli THY kadrosuna geçirmek olur İnsAllah, inanıyorum ki başarılarla dolu bir geçmişi olan iktidarımız bu sıkıntıyıda çözecektir.
Bir kez daha ulaştırmanın koltuğuna oturan Binali Yıldırım, havacılık sektörüne yönelik hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor.

Yıllardır çeşitli siyasi ve bürokratik engeller gerekçe sunularak açılamayan Gökçeada Havaalanı, sivil uçuşlara açılıyor.

İlk uçuşa Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım da ekibiyle birlikte katılacak. Ulaştırma Bakanlığı koltuğunda 4’üncü dönemini yaşayacak olan Binali Yıldırım’ın 14 Temmuz Perşembe günü yapılacak ilk uçuşa bizzat katılacağı bildirildi.

İstanbul-Gökçeada seferleri Anadolujet ve BoraJet'in ortak uçuşu olarak ATR 72-500 tipi uçaklarla gerçekleştirilecek.

Gökçeada Havaalanı’nın inşasına 15 yıl önce başlandı. Havaalanı ancak geçen yıl Ağustos ayında hizmete açılabildi. Bakan Binali Yıldırım, açılış sonrası Gökçeada’ya en kısa sürede uçuşların başlayacağı sözünü vermişti. Şu an için insani yardım amaçlı uçuşları ağırlayan havaalanına bazı şirketlerin küçük uçakları da iniş yapıyor. Ancak asıl hareket AnadoluJet’in uçuşlara başlamasıyla yaşanacak. Özellikle sörf turizmi açısından Gökçeada büyük önem kazanacak.

©AirportHaber.com
BAKAN YILDIRIM’IN İLK İCRAATI NE OLACAK?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 7 yıl önce
Bora Jet Gokceada ucuslari konusunda web sitesinde duyuruyu yapti. Baslangic 14.Temmuz.2011. Gokceada'ya uculmaz yok efendim Montro var diyenler CATLASIN!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ik icraatı arı duruyu bakan yardımcısı yapmaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
HAVACILIK TAZMİNATININ MECLİSTEN ÇIKIŞININ YILDÖNÜMÜNDE PROBLEMİ ÇÖZECEKTİR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sayın Bakanımızın 2. icraatıda THY'de çalışan taşeron personeli THY kadrosuna geçirmek olur İnsAllah, inanıyorum ki başarılarla dolu bir geçmişi olan iktidarımız bu sıkıntıyıda çözecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000