10 Ekim 2014, Cuma 09:34:08

ANKARA'YA SEFER BAŞLATIYOR

Borajet Havayolları, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Ankara'ya sefer başlatıyor.
  • Hayırlı olsun. Ayrıca Bursa-Antalya direkt sefer konulursa talep görür.
  • Borajet in pilotlarına bakın bakalım uçaklarda ne kadar deneyimleri var. Bir de kimler uçuyor orada onu araştırın. Zamanında yanlış meydana ineni var, işinden taciz nedeni ile el çektirileni var , var oğlu var.
  • Şakalarla dolu.
  • Sebebini yazmıyorum, yoksa bazı kurnazlar hemen rakip olurlar. Hızlı tren mi? dediniz. Dile getirenler çayırdan seyretmeye devam edebilirler. Öte yandan geçenlerde yolculuk etmek kısmet oldu. Embraerler gerçekten süper seçim olmuş. Binerken somurtan yolcuların istisnasız hepsinin uçaktan inerken O güler yüzlü sempatik kızlara teşekkür ederek ve gülümseyerek indiklerini gördük. Tebrikler ve hayırlı olsun.

Borajet Havayolları, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Ankara'ya sefer başlatıyor.

ATR 72 tipi uçakları filosundan çıkararak Embraer E-190 tipi uçaklara geçiş yapan şirket, 26 Ekim'den itibaren Sabiha Gökçen'den Ankara'ya sefer başlatıyor. Seferler haftanın her günü icra edilecek.

Borajet'in ayrıca Sabiha Gökçen'den İzmir'e uçuş başlatacağı da öğrenildi.

ANKARA'YA SEFER BAŞLATIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

harun ~ 4 yıl önce
Hayırlı olsun. Ayrıca Bursa-Antalya direkt sefer konulursa talep görür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Borajet in pilotlarına bakın bakalım uçaklarda ne kadar deneyimleri var. Bir de kimler uçuyor orada onu araştırın. Zamanında yanlış meydana ineni var, işinden taciz nedeni ile el çektirileni var , var oğlu var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Şakalarla dolu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Akıllıca ~ 4 yıl önce
Sebebini yazmıyorum, yoksa bazı kurnazlar hemen rakip olurlar. Hızlı tren mi? dediniz. Dile getirenler çayırdan seyretmeye devam edebilirler. Öte yandan geçenlerde yolculuk etmek kısmet oldu. Embraerler gerçekten süper seçim olmuş. Binerken somurtan yolcuların istisnasız hepsinin uçaktan inerken O güler yüzlü sempatik kızlara teşekkür ederek ve gülümseyerek indiklerini gördük. Tebrikler ve hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000