16 Aralık 2010, Perşembe 10:37:52

ANADOLUJET'TE ATR DÖNEMİ BAŞLIYOR

İlk olarak Airporthaber'in duyurduğu Borajet-Anadolujet işbirliği start alıyor. Borajet ile işbirliği yapan Anadolujet, ATR 72-500 tipi uçaklarla Tokat, Siirt ve Çanakkale seferlerine başlıyor.
  • Benim anlamadığım doluluk oranı ile süper bir uçuşlar gerçekleştiren BORAJET acaba neden Yenişehir/Bursa'da uçuşlarını kaldırdı. Bakıyorum her geçen gün Türkiye'nin değişik alanlarına uçuşlarını da kaldırıyor BORAJET... Zonguldak, Samsun, Trabzon, Erzurum gibi
  • Şimdi yıllardır bu hikayeleri gördüğümüz ve yaşadığımız için çok iyi biliyoruz.Ama bir takım arkadaşlar var şirkette çalışan,bu Turquaz da da vardı,her yerde oldu olacak,aman arkadaş şimdi yandaş basın gibi nasıl bir kollama şeklindeler,beyler hoş güzel bi baksanıza kuruluşdan bu yana kimler geldi kimler geçti bunlar sizin arkadaş ve dostlarınız değilmiydi?Yapmayın yanlışları doğru gibi görmeyin.BJ yanlış yönetiliyor görün....Neden? başlıklı arkadaş doğru söylüyor.
  • Acaba sektöre büyük desteklerle giren Borajet neden operasyonlarını artık Anadolujet çatısı altında yürütüyor? Belli ki bu işler öyle dışardan 2,3 uçak alayım istediğim fiyata istediğim yere uçayım hem de bol para kazanayım düşüncesiyle olmuyor. buralardan kimleeer geldi kimler geçti. Şakşaklarla gelenler vahlarla yuh larla gittiler. Bu ufak şirket te çok yakında tılısını pırtısını toplayıp, çalışanının maaşını ödemeden (turkuaz gibi) iflas edip tarihteki yerini alacaktır.
  • TK işbirliği, BORA JET in kalitesini daha büyük kitlelere tanıtması için bir fırsat. Yolları açık olsun.
Türk sivil havacılığındaki gelişmelere paralel, AnadoluJet de büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürüyor. Yenilenen terminaller ve pist bakım çalışmalarının sonuçlanması ile AnadoluJet uçulmadık yer bırakmıyor, kesintisiz yeni hatlara uçuşlar düzenlemeye devam ediyor.

Operasyonlarına “Uçmayan Kalmasın” slogan ve misyonuyla başlayan AnadoluJet, artık “Uçulmadık Yer Kalmasın” diyor. Yeni açılacak meydanlara uygunluğu nedeniyle kiralanan 2 adet ATR72 uçağıyla icra edilecek bu uçuşlarla Ankara ve İstanbul’un Anadolu yakası üzerinden tüm Türkiye’de 35 iç hat noktaya bağlantı sağlanacak.

Filoya yeni katılacak kiralık uçaklarla daha önce haftanın her günü sefer düzenlenemeyen Ankara - Adıyaman, Ankara - Kahramanmaraş, İstanbul - Uşak, İstanbul - Isparta gibi hatlara da hergün uçuş gerçekleştirilecek.

20 Aralık’ta başlayacak Siirt ve 23 Aralık’ta başlayacak Çanakkale, Uşak, Isparta ve Tokat karşılıklı uçuşların tarifesi aşağıdaki gibi planlandı:

Ankara-Siirt Kalkış / Varış
Hergün 09:00 10:50
Siirt-Ankara Kalkış / Varış
Hergün 11:20 13:30
Ankara-Çanakkale Kalkış / Varış
Hergün 22:45 00:10
Çanakkale-Ankara Kalkış / Varış
Hergün 07:00 08:20
Sabiha Gökçen-Uçak Kalkış / Varış
Hergün 09:00 10:00
Uşak-Sabiha Gökçen Kalkış / Varış
Hergün 10:30 11:30
Sabiha Gökçen-Tokat Kalkış / Varış
Hergün 12:15 14:00
Tokat-Sabiha Gökçen Kalkış / Varış
Hergün 14:30 16:15

Sabiha Gökçen-Isparta Kalkış / Varış
Hergün 17:15 18:30
Isparta-Sabiha Gökçen Kalkış / Varış
Hergün 19:00 20:15
Sabiha Gökçen-Çanakkale Kalkış / Varış
Hergün 20:50 21:50
Çanakkale-Sabiha Gökçen Kalkış / Varış
Hergün 07:15 08:15

ANADOLUJET'TE ATR DÖNEMİ BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Misafir ~ 7 yıl önce
Benim anlamadığım doluluk oranı ile süper bir uçuşlar gerçekleştiren BORAJET acaba neden Yenişehir/Bursa'da uçuşlarını kaldırdı. Bakıyorum her geçen gün Türkiye'nin değişik alanlarına uçuşlarını da kaldırıyor BORAJET... Zonguldak, Samsun, Trabzon, Erzurum gibi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Şimdi yıllardır bu hikayeleri gördüğümüz ve yaşadığımız için çok iyi biliyoruz.Ama bir takım arkadaşlar var şirkette çalışan,bu Turquaz da da vardı,her yerde oldu olacak,aman arkadaş şimdi yandaş basın gibi nasıl bir kollama şeklindeler,beyler hoş güzel bi baksanıza kuruluşdan bu yana kimler geldi kimler geçti bunlar sizin arkadaş ve dostlarınız değilmiydi?Yapmayın yanlışları doğru gibi görmeyin.BJ yanlış yönetiliyor görün....Neden? başlıklı arkadaş doğru söylüyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Acaba sektöre büyük desteklerle giren Borajet neden operasyonlarını artık Anadolujet çatısı altında yürütüyor? Belli ki bu işler öyle dışardan 2,3 uçak alayım istediğim fiyata istediğim yere uçayım hem de bol para kazanayım düşüncesiyle olmuyor. buralardan kimleeer geldi kimler geçti. Şakşaklarla gelenler vahlarla yuh larla gittiler. Bu ufak şirket te çok yakında tılısını pırtısını toplayıp, çalışanının maaşını ödemeden (turkuaz gibi) iflas edip tarihteki yerini alacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
TK işbirliği, BORA JET in kalitesini daha büyük kitlelere tanıtması için bir fırsat. Yolları açık olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000