21 Haziran 2012, Perşembe 15:54:00

ADALAR BORAJET'TEN SORULUR

Türkiye’nin tek bölgesel havacılık şirketi BoraJet tatil cenneti Mykonos ve ülkemizin Ege Denizi’ndeki tek adası oksijen kaynağı Gökçeada uçuşlarına yeniden başladı.
  • kimin lider oldugu degil kimin daha iyi daha güleryüzlü hizmet sundugudur yoksa her şekilde mykonosa uçulur anlıycan herkes işine baksın sende dahil...
  • Mykonos sa ucan tek ciddi firma Atlasjet dir. Hem sabiha hemde , Ataturk havalimaninda ucuyor. Atlasjetin uctugu hic bir hatta bu firmalar is yapamaz . Borajet seabird du havayolu olarak gormuyorda anlasilan borajeti kim havayolu firmasi olarak goruyor . :))
  • SEABİRD SADECE GÜLÜYORUM SİZE KİMSE HAVA YOLU ŞİRKETİ DEMEDİKİ :)))) HAVACILIĞI YAVAŞ YAVAŞ ÖĞRENCEN BÜYÜK ADIMLARLA KOŞMA TAVSİYE
  • egenin tek adası gökçeada mı ? Bozcaada karadenizde mi?

 

Sörf tutkunlarının ve sakin tatil yapmak isteyenlerin gözde bölgelerinden biri olan Gökçeada, Borajet Havayolları’nın uçuş yapmaya başlaması ile daha da hareketlendi.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da sezonluk uçuş başlatan Borajet Havayolları haftada iki gün Gökçeada’yı İstanbul’a bağlayacak. Borajet Havayolları tatilcileri düşünerek uçuş günlerinde de yeni düzenlemeye gitti.

Gökçeada’ya tatile gitmek isteyenler için düşünülen bu değişiklik tatilcileri de sevindirdi.

Borajet ayrıca ,büyüleyici gün batımı ve ışıltılı koyları ile ünlü Mykonos’a adasına da haftanın 2 günü uçmaya başladı. Özellikle sosyetenin vazgeçilmez tatil yerlerinden biri olan Mykonos adasına uçmak isteyenler Borajet Havayolları ile bu imkanı kullanma fırsatı bulacaklar.

İstanbul Sabiha Gökçen – Gökçeada-İstanbul Sabiha Gökçen
İstanbul Sabiha Gökçen - Gökçeada   Pazartesi  17:30
Gökçeada - İstanbul Sabiha Gökçen   Pazartesi  19:00

İstanbul Sabiha Gökçen - Gökçeada   : Cuma 13:00
Gökçeada - İstanbul Sabiha Gökçen   : Cuma 14:30

İstanbul Sabiha Gökçen – Mykonos – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Mykonos: Perşembe – Pazar 14:15
Mykonos – İstanbul Sabiha Gökçen: Perşembe – Pazar 17:15

Ayrıntılı bilgiye, 444 26 72 çağrı merkezinden ya da www.borajet.com.tr  internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

ADALAR BORAJET'TEN SORULUR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

havacı ~ 6 yıl önce
kimin lider oldugu degil kimin daha iyi daha güleryüzlü hizmet sundugudur yoksa her şekilde mykonosa uçulur anlıycan herkes işine baksın sende dahil...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atlasjet mykonosun lideri dir. ~ 6 yıl önce
Mykonos sa ucan tek ciddi firma Atlasjet dir. Hem sabiha hemde , Ataturk havalimaninda ucuyor. Atlasjetin uctugu hic bir hatta bu firmalar is yapamaz . Borajet seabird du havayolu olarak gormuyorda anlasilan borajeti kim havayolu firmasi olarak goruyor . :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
JOKER ~ 6 yıl önce
SEABİRD SADECE GÜLÜYORUM SİZE KİMSE HAVA YOLU ŞİRKETİ DEMEDİKİ :)))) HAVACILIĞI YAVAŞ YAVAŞ ÖĞRENCEN BÜYÜK ADIMLARLA KOŞMA TAVSİYE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aykut ~ 6 yıl önce
egenin tek adası gökçeada mı ? Bozcaada karadenizde mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000