21 Mayıs 2014, Çarşamba 03:15:53

ZAGROSJET'TEN TARİHİ UÇUŞ!

Atlasjet'in Kuzey Irak'ta kurduğu Zagrosjet, Erbil-İstanbul tarifeli seferlerine başladı. Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, uçağı körük kapısında karşılayarak uçucu ekibe çiçek verdi.
  • Musolini bu fasist yorumlari okusaydi herhalde kendini Dunya nin en buyuk fasisti ilan etmezdi.
  • Haftada 6 gun mu? Amaniiin kabin ekibi yandi. Haftada 2'ye sikayet ederlerdi simdi 6. Allah kolaylik versin
  • Tabii ki yok gece 2 de gelip 3 de Erbile giden A320 uçaginin içinde uyursun Otel parasini indirirsen uçus 130 dolara gelir.
  • Arkadaşlar uçak atlasjet ua nın uçağı ve ordaki uçuşlar başlayan kadar zagrosjet tarafından kiralandı. Ekibi de atlasjet ua nin kendi ekibidir.. Herkez için hayırlı olsun her milli yatırım güzel bir adımdır..

Atlasjet'in Kuzey Irak'ta kurduğu Zagrosjet, Erbil-İstanbul tarifeli seferlerine başladı. Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, uçağı körük kapısında karşılayarak uçucu ekibe çiçek verdi.

Erbil kentinden kalkarak Z4 6600 sefer sayısı ve 152 yolcusuyla 02:00'de Atatürk Havalimanı'na inen A320 tipi uçağın yolcularına lokum ikram edildi.

Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada 4 seferle başlayan Erbil-İstanbul-Erbil uçuşlarının Haziran ayı itibariyle haftada 6 güne çıkarılacağı öğrenildi.

Uçağın inmesinin ardından yolcuları uçağın kapısında karşılayarak kısa bir değerlendirmede bulunan Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy; 'Zagrosjet, Atlasjet olarak bizim yurt dışındaki ilk yatırımımızdı. Türkiye'de edindiğimiz tecrübeyi yeni bir coğrafyaya taşıyarak, buradaki pazarı geliştirdik ve istihdam yarattık. Geçen sene Erbil merkezli olarak tarifeli uçuşlara başlayan Zagrosjet'in kısa sürede bu kadar hızlı büyümesinden memnuniyet duyuyoruz. Uçuş ağına İstanbul'un katılmasıyla bu başarı grafiğinin artarak devam edeceğine inanıyorum' dedi.

BİLET FİYATI NE KADAR?

Yolcuların gece konaklamasına ihtiyaç duymadan günübirlik seyahat edebilecek olmaları nedeniyle, uçuşların özellikle sık seyahat eden iş adamları tarafından yoğunlukla tercih edileceği tahmin ediliyor.

Zagrosjet'in İstanbul uçuşları için EkonomiPlus bilet fiyatlarının 230 dolardan başladığı belirtildi.

Zagrosjet İstanbul dışında Amman, Ankara, Antalya, Beyrut, Stokholm gibi Türkiye, Orta Doğu ve Avrupa'da birçok noktaya tarifeli seferler düzenliyor.©AirportHaber

ZAGROSJET'TEN TARİHİ UÇUŞ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Z2 ~ 4 yıl önce
Musolini bu fasist yorumlari okusaydi herhalde kendini Dunya nin en buyuk fasisti ilan etmezdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 4 yıl önce
Haftada 6 gun mu? Amaniiin kabin ekibi yandi. Haftada 2'ye sikayet ederlerdi simdi 6. Allah kolaylik versin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GECE KONAKLAMASI ~ 4 yıl önce
Tabii ki yok gece 2 de gelip 3 de Erbile giden A320 uçaginin içinde uyursun Otel parasini indirirsen uçus 130 dolara gelir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçak ~ 4 yıl önce
Arkadaşlar uçak atlasjet ua nın uçağı ve ordaki uçuşlar başlayan kadar zagrosjet tarafından kiralandı. Ekibi de atlasjet ua nin kendi ekibidir.. Herkez için hayırlı olsun her milli yatırım güzel bir adımdır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000