22 Mart 2012, Perşembe 12:55:48

VE ATLASJET BAŞLIYOR...

Atlasjet, 5 Mayıs’dan itibaren İngiltere seferlerine başlıyor...
  • Atlas'ı tebrik ederim. Keşke iç hatlarda daha etkili olsalar. LowCoast işini en etik şekilde yapan firmadır bence kendileri. Keşke diğer firmaya mecbur etmeseler bizi.
  • "her zaman kokrtuğunuz pesasus" demişsin, bu nasıl bir egodur böyle aman allahım! pegasusun atlasjet tarafından hep korkulan bir şirket olduğuyla ilgili nasıl bir araştırma yapılmış ve bu sonuca varılmış merak ettim bak şimdi... her zaman söylerim yüksek ego herşeyden daha tehlikelidir...
  • kalkış-varış başlığı açıklamasına teşekkür ..... Elbette saatler lokaldir...dünden beri ne söylesemde bir şey bulsam diyenlere en dogru cevaptır...
  • Atlas çalışanları "Hadi Atlasım" şeklindeki yorumları yazmışlar:) Rekabet çok güzeldir arkadaşlar,umarım başarılı olursunuz. Ama şunuda unutmayın,her zaman korktuğunuz Pegasus fiyatları öyle bir aşağıya çekerki o hat size zulüm olabilir. Pegasus'la rekabet etmek kolay değildir. Heleki Atatürk Havaalanın'dan..
Atlasjet'ten yapılan açıklamada:

Atlasjet’i tercih eden yolcular, İstanbul-Londra ve Antalya-Londra uçuşlarında da Atlasjet’in ekonomiplus ve business sınıfı ayrıcalıklarından yararlanabilecekler.
 
Yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle “yolcusunu en çok seven” havayolu olan Atlasjet, 5 Mayıs 2012 tarihinden itibaren İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Londra Stansted seferlerine başlıyor. Karşılıklı olarak yapılacak seferler ile Atlasjet, yolcuların konfor ve hizmet odaklı uçuş alternatifi olacak.
 
Atlasjet, haftanın her günü gerçekleştirilecek İstanbul – Londra(Stansted) uçuşlarının yanı sıra Cumartesi günleri Antalya – Londra(Stansted) seferleri de düzenliyor. Business Class ve Ekonomiplus olarak iki farklı sınıftan yapılacak olan uçuşlar Atlasjet’in yeni filosundaki Airbus A321 tipi uçaklar ile gerçekleştirilecek.
 
İngiltere’den gelen yolcular İzmir, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti - Ercan, İran - Tahran gibi Atlasjet’in uçtuğu noktalara ulaşım imkanına kavuşuyor.
 
Kıbrıs Ercan yolcuları İstanbul ve Antalya üzerinden bağlantılı(uçaktan inmeden) olarak en uygun tarife ile Londra’ya uçabilecekler. Özellikle yaz aylarında Türkiye’ye tatil amaçlı gelen turistler Atlasjet’in sunduğu ücretsiz otobüs servisleriyle (İzmir, Bodrum, Antalya) çeşitli tatil beldelerine kolayca ulaşabilecek. Türkiye’den karşılıklı olarak gerçekleştirilecek Londra Stansted seferleri ile Atlasjet, hem Türkiye hem de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti turizmine ulaşım anlamında destek olacak.
 
Ekonomiplus ile ayrıcalıklı uçuş keyfi
 
Atlasjet’in ekonomiplus ayrıcalıkları arasında; 77 santim ferah koltuk aralıkları, ücretsiz zengin ikramlar, ücretsiz otobüs servisleri, ücretsiz online check-in ve koltuk seçimi, 20 kg bagaj hakkı ile Blackberry, iPhone ve iPad uygulamalarıyla kolay ulaşılabilen fiyat avantajlı biletler de yer alıyor.
 
İstanbul Atatürk havalimanından Londra Stansted yapılacak seferler her şey dahil 66 Euro'dan başlayan fiyatlar ile sunuluyor.

VE ATLASJET BAŞLIYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 6 yıl önce
Atlas'ı tebrik ederim. Keşke iç hatlarda daha etkili olsalar. LowCoast işini en etik şekilde yapan firmadır bence kendileri. Keşke diğer firmaya mecbur etmeseler bizi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
"her zaman kokrtuğunuz pesasus" demişsin, bu nasıl bir egodur böyle aman allahım! pegasusun atlasjet tarafından hep korkulan bir şirket olduğuyla ilgili nasıl bir araştırma yapılmış ve bu sonuca varılmış merak ettim bak şimdi... her zaman söylerim yüksek ego herşeyden daha tehlikelidir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
kalkış-varış başlığı açıklamasına teşekkür ..... Elbette saatler lokaldir...dünden beri ne söylesemde bir şey bulsam diyenlere en dogru cevaptır...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Atlas çalışanları "Hadi Atlasım" şeklindeki yorumları yazmışlar:) Rekabet çok güzeldir arkadaşlar,umarım başarılı olursunuz. Ama şunuda unutmayın,her zaman korktuğunuz Pegasus fiyatları öyle bir aşağıya çekerki o hat size zulüm olabilir. Pegasus'la rekabet etmek kolay değildir. Heleki Atatürk Havaalanın'dan..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000