14 Kasım 2011, Pazartesi 18:55:02

UÇAKLAR PİSTE İNEMİYOR (GÜNCELLENDİ)

Pegasus Havayolları ve Atlasjet Havayolları'na ait uçaklar pisti pas geçti, yolcular panik yaşadı...
  • Son derece normal bi olay, fkt Larnaca işe ne karıştırılır onu anlayamam neyse ne siz önünüze bakın. Larnaca yı madem karıştıma meraklısısınız oraya EsayJet, RyanAir, Emirates ve daha sayamayacağım onlarcası inip kalkıyor. 1-2 olay yaşanıyor. (Nokta)
  • Yorumlara bakarken, Türkiyenin yarısı bu uçağa binmiştir. sanki A380 gitmiş Ercana. Tek tek yazın isimlerinizi, ben de size söyleyeyim, orada mıydınız, değil miydiniz !!!
  • Yahu senin başka ezberlediğin kelimeler yok mu? Her ikinci, üçüncü habere aynı yorum yazıyorsun !
  • Olmadı flash flash flash 'ı da ekleseydiniz, fazla abartamamıssınz durumu... Ben sıradan bir vatandasım, beni degilsede hali hazırda korkuları olan bir yolcuyu bu sekilde urkutuyor, ucmaktan sogutuyorsunuz abartılı terimlerle... Ne Pegasus ne de Atlasjet uzaya zembille inis yapmadılar, belliki havacılıkta olagan bir durum yasanmıs. Bence tarafsız gazetecilikse yaptıgınız, daha net ve duz vermelisiniz bu haberi... Umarım yayınlarsınız elestiri kabul edebiliyorsanız. Tesekkürler
Antalya Havalimanı'ndan saat 16:00'da kalkış yaparak KKTC'nin Ercan Havalimanı'na seferini yapan Pegasus Havayolları'na ait Boeing 737-800 tipi yolcu uçağı pisti ilk denemesinde pas geçince yolcular büyük korku yaşadı.

Uçağın kaptan pilotu Ercan Havalimanı pistine iniş için ilk denemesinde havanın kötü olması, sis ve yağmurun görüşünü kaybettirmesi nedeniyle pisti pas geçerek tekrar yükseldi. Bu durumdan haberdar edilmeyen yolcular ise ne olduğunu anlamadı ve büyük bir korku yaşadı.

Pisten inmek için ikinci denemeye geçen Pegasus uçağı bu kez zor da olsa inişini gerçekleştirdi. 

Saat 16:00'da Antalya meydanından kalkan Pegasus Havayolları'na ait Boeing 737-800 tipi yolcu uçağının 17:35'te Ercan Havalimanı'na inişini gerçekleştirdiği belirtildi.

Bu arada yağmurlu havanın görüş mesafesini kaybettirmesi nedeniyle Atlasjet'in İzmir-Ercan seferini yapan yolcu uçağının da pisti ilk denemede pas geçtiği öğrenildi. 

(19:20) Kıbrıs'tan gelen son haberlere göre Larnaka Havalimanı'nda da durumun farklı olmadığı yolcu uçaklarının pisti görememesi nedeniyle pas geçme durumlarının bu meydanda da yaşandığı gelen bilgiler arasında.

©AirportHaber Özel
UÇAKLAR PİSTE İNEMİYOR (GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Misafir ~ 7 yıl önce
Son derece normal bi olay, fkt Larnaca işe ne karıştırılır onu anlayamam neyse ne siz önünüze bakın. Larnaca yı madem karıştıma meraklısısınız oraya EsayJet, RyanAir, Emirates ve daha sayamayacağım onlarcası inip kalkıyor. 1-2 olay yaşanıyor. (Nokta)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yorumlara bakarken, Türkiyenin yarısı bu uçağa binmiştir. sanki A380 gitmiş Ercana. Tek tek yazın isimlerinizi, ben de size söyleyeyim, orada mıydınız, değil miydiniz !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yahu senin başka ezberlediğin kelimeler yok mu? Her ikinci, üçüncü habere aynı yorum yazıyorsun !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Olmadı flash flash flash 'ı da ekleseydiniz, fazla abartamamıssınz durumu... Ben sıradan bir vatandasım, beni degilsede hali hazırda korkuları olan bir yolcuyu bu sekilde urkutuyor, ucmaktan sogutuyorsunuz abartılı terimlerle... Ne Pegasus ne de Atlasjet uzaya zembille inis yapmadılar, belliki havacılıkta olagan bir durum yasanmıs. Bence tarafsız gazetecilikse yaptıgınız, daha net ve duz vermelisiniz bu haberi... Umarım yayınlarsınız elestiri kabul edebiliyorsanız. Tesekkürler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000