29 Kasım 2008, Cumartesi 17:38:36

Tokat seferleri için girişimler başladı

İstanbul-Tokat seferlerinin durdurulmaması için girişim başlatıldığı bildirildi.
  • kesinlikle thy tokata inmeli tokatın sivastan fazlası var eksiği yoktur. Her yolcu sivasa gitmek mecburiyetinde kalıyor bu imkandan tokatlılarında faydalanabilmeleri bölge halkı için de çok önemlidir
  • Degerli Airporthaber yetkilileri ve sevgili yorum sahipleri, maalesef soylentilerin cok baska boyutlarda oldugunu dile getirmek isterim. 15 Aralik tarihinden itibaren Leasing sıkıntıları nedeni ile CRJ uçaklarını filosundan çıkarılacağına dair söylentiler aslen yayılmakta. Bu konu hakkinda tarafsiz haberciliginiz ile arastirmanizi surdureceginize eminim. Baska bir sirketin Regional-Bolgesel jet almasi dilegi ile ( ERJ TAVSIYE EDERIM :D ) Saygılarımla.
  • Tokata tarifeli sefer konması biraz hayal gibi.Doğru yazılmış yorumlar var.Thy ve özel havayollarının envanterlerinde.2009 yılında Tokat,Siirt,Edremit ve bunlara benzer meydanlara yani eni dar ve kısa pistlere inip kalkabilecek uçak kalmayacak.Girişimler boşunadır.Olabilecek facialara davetiye çıkarmayalım.
  • bence skandal piotlar bir piste inemiyorsa niye bunlara maaş veriyorlar ki

Tokat Havaalanı’na yaklaşık 2 yıldır sefer düzenleyen Atlasjet Havayolları'nın Çanakkale'den sonra Tokat'a olan seferlerini de durduracağı yönünde netlik kazanmayan gelişmeler üzerine harekete geçildi.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Boyraz, Tokat'a haftanın 3 günü yapılan uçak seferlerinin 15 aralık tarihinden itibaren durdurulacağı yönünde kesinleşmeyen söylentiler olduğunu kaydetti.

Uçak seferlerinin durdurulmaması için girişimlerinin devam ettiğini belirten Boyraz, "Hem Atlasjet hem de Türk Hava Yollarının Tokat'a sefer yapması için çaba sarf ediyoruz" dedi.

Atlasjet Havayolları yetkililerinin ise Kurban Bayramı sonrasında netlik kazanacak gelişme ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.

Tokat seferleri için girişimler başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

tokatlı ~ 9 yıl önce
kesinlikle thy tokata inmeli tokatın sivastan fazlası var eksiği yoktur. Her yolcu sivasa gitmek mecburiyetinde kalıyor bu imkandan tokatlılarında faydalanabilmeleri bölge halkı için de çok önemlidir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bihaber ~ 9 yıl önce
Degerli Airporthaber yetkilileri ve sevgili yorum sahipleri, maalesef soylentilerin cok baska boyutlarda oldugunu dile getirmek isterim. 15 Aralik tarihinden itibaren Leasing sıkıntıları nedeni ile CRJ uçaklarını filosundan çıkarılacağına dair söylentiler aslen yayılmakta. Bu konu hakkinda tarafsiz haberciliginiz ile arastirmanizi surdureceginize eminim. Baska bir sirketin Regional-Bolgesel jet almasi dilegi ile ( ERJ TAVSIYE EDERIM :D ) Saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Demirkuş ~ 9 yıl önce
Tokata tarifeli sefer konması biraz hayal gibi.Doğru yazılmış yorumlar var.Thy ve özel havayollarının envanterlerinde.2009 yılında Tokat,Siirt,Edremit ve bunlara benzer meydanlara yani eni dar ve kısa pistlere inip kalkabilecek uçak kalmayacak.Girişimler boşunadır.Olabilecek facialara davetiye çıkarmayalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bence o pilotları asalım ~ 9 yıl önce
bence skandal piotlar bir piste inemiyorsa niye bunlara maaş veriyorlar ki

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000