28 Ocak 2011, Cuma 16:38:13

SEKTÖRDE YENİ BİR ORTAKLIK DAHA

Atlasjet ile Tarkim, Gold Air bünyesindeki eğitim merkezini satın aldı. Altın Havacılık Eğitim Hizmetleri adıyla kurulan şirkette, kargo, lojistik, tehlikeli madde ve yolcu hizmetleri konusunda eğitim verilecek.
  • arkadaşlar herşey parayla olsaydı herkes uçuş personeli olurdu dışardan izleyerek bu iş iyi para kazandırıyor diyerek bu meslek yapılmaz yeri gelecek en yakınınız ölecek ama siz olmayacaksınız yanında yada en sevdiğiniz evlenecek tebrik edemeyeceksiniz yada ilk bebeğinizi eşiniz yalnız doğuracak herşey tozpembe değil.HAVACILIK SEVGİ VE FEDAKARLIK İSTER..HUZURLU UÇUŞLAR..BS
  • dostum bende pilotum tip eğitimim 3 ay önce bitti ucmaya başladım ama bizim gruptan 3 kişi atıldı bunların hepsi üni mezunu ingilizceleri süper olan kişilerdi.bu iş ingilizceye üniye bakmıyor seni diplomaların ucurmuyor bunu unutma.
  • Piyasada is siralamasinda, batik yuksek saatli Turkuaz pilotlari, baska sirketlerden ayrilip THY dlr simulator vs elenmis is beklyenler, askeriyeden ayrilanlar, ucus okulundan mezun tipli olanlar, anadolu universitesinden mezun olanlar ve ensonda tip olmadan ucus okulundan mezun olanlar.Yeni alinan bir ucak icin enaz 5ikinci pilot gerekir buna gore riskini hesapla.
  • turkuaz batti bi suru pilot acikta hemde tecrubeli , birak artik ucus okulundan cikip sirketlere basvurmayi. hee cok ama cok iyi torpil varsa o zaman olur, ona gore bu ise kalkismak lazim.

Atlasjet, son dönemde yaptığı atılımlarına bir yenisini daha ekledi. Florya’da yeni bir uçuş eğitim merkezi kuran Atlasjet, bir başka eğitim merkezi için de Tarkim ile ortaklık kurdu. Uçuş eğitim merkezi Tarkim ile Altın Havacılık Eğitim Hizmetleri adlı şirket kuran Atlasjet, Goldair bünyesindeki Training Center’i satın aldı.

300 bin TL sermaye ile kurulan eğitim merkezinde, havayolu şirketlerinin ihtiyacı olan, kabin personeli, yer hostesi, yolcu hizmetleri personeli, dispeçerler yetiştirilecek, kargo, tehlikeli madde, lojistik gibi konularda eğitimler verilecek.

Murat Ersoy’un Yönetim Kurulu Başkanı, Faruk Bayındır’ın başkan yardımcısı olduğu şirket Yeşilköy’deki Dünya Ticaret Merkezi’nde faaliyet gösterecek.

©AirportHaber.com ÖZEL

SEKTÖRDE YENİ BİR ORTAKLIK DAHA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaşlar herşey parayla olsaydı herkes uçuş personeli olurdu dışardan izleyerek bu iş iyi para kazandırıyor diyerek bu meslek yapılmaz yeri gelecek en yakınınız ölecek ama siz olmayacaksınız yanında yada en sevdiğiniz evlenecek tebrik edemeyeceksiniz yada ilk bebeğinizi eşiniz yalnız doğuracak herşey tozpembe değil.HAVACILIK SEVGİ VE FEDAKARLIK İSTER..HUZURLU UÇUŞLAR..BS

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
dostum bende pilotum tip eğitimim 3 ay önce bitti ucmaya başladım ama bizim gruptan 3 kişi atıldı bunların hepsi üni mezunu ingilizceleri süper olan kişilerdi.bu iş ingilizceye üniye bakmıyor seni diplomaların ucurmuyor bunu unutma.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Piyasada is siralamasinda, batik yuksek saatli Turkuaz pilotlari, baska sirketlerden ayrilip THY dlr simulator vs elenmis is beklyenler, askeriyeden ayrilanlar, ucus okulundan mezun tipli olanlar, anadolu universitesinden mezun olanlar ve ensonda tip olmadan ucus okulundan mezun olanlar.Yeni alinan bir ucak icin enaz 5ikinci pilot gerekir buna gore riskini hesapla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
turkuaz batti bi suru pilot acikta hemde tecrubeli , birak artik ucus okulundan cikip sirketlere basvurmayi. hee cok ama cok iyi torpil varsa o zaman olur, ona gore bu ise kalkismak lazim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000