14 Eylül 2010, Salı 12:06:17

PEGASUS’A YENİ ROTA

Kıbrıs Türk Hava Yolları’nın uçuşları durmadan önce sefer yaptığı Gaziantep-Ercan hattında artık Pegasus Havayolları uçacak.
  • Yorumunuz uygunsuz deniyor.Ant-Erc seferinin yeniden konmasını ve fiatın uygun oldugunu mizahçı bir lisanla bilmeyenlerin duyması amacıyla konu açtım.Sizce uygunsuz olabilir saygı duyarım ama hakaret içeren deniyor kime hakaret etmişim beni bilgilendirirseniz özür dilemesini de bilirim.E mai adresini bilmedigimden buraya yazıyorum.Selamlar.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • Fransada 2 yıl emeklilik artırılacak diye yer yerinden oynadı gösteriler biz aynı iş olunca hemde emeklilik yaşı 35 den 65 çıkarıldı ses yok ya allah aşkına bu ne cehalet vurdum duymazlık.Hakkımızı arıyalım arkadaşlar her konuda.Bu nedir ya KKTC nin ekonomisi ögrenciler sayesine ayaktadır.Git gide KKTC GİDEN ÖGRENCİ AZALMAKTADIR.Nasrettin hoca misali bindigi dalı kesmekteler.Telefon görüşe ücretleride kazıktır.
  • Selamlar herkese .Ben bu mantıga inanamıyorum ya kardeşim seferleri açtın yeterli degil artırılması için devamlı e mail atıyordum ki Gaziantep Ercan seferlerinin 27 mart tarihinden itibaren başlayacagını ögrendim.Şimdi diyorum ki duyarlı olalım sarılalım e maillere. hakkımızı savunmayı bilelim niçin ben KKTC gitmek için buradan yani Gaziantep ten Hatay a veya Adanaya gitmek zorunda bırakılıyorum.

Atlasjet ile ortaklık sürecine giren KTHY’nin bütün seferlerinin iptal edilmesi Pegasus Havayolları’na yaradı.

Türk Hava Yolları ile birlikte KKTC pazarında söz sahibi olan Pegasus Havayolları, gözünü
Gaziantep-Ercan hattına çevirdi.

21 Eylül 2010’dan itibaren Salı- Perşembe olmak üzere haftada iki gün karşılıklı olarak gerçekleşecek olan Kıbrıs–Gaziantep seferleri tüm vergiler dahil Gaziantep-Kıbrıs 49,99 TL ve Kıbrıs-Gaziantep 59,99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa açıldı.

PEGASUS’A YENİ ROTA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz deniyor.Ant-Erc seferinin yeniden konmasını ve fiatın uygun oldugunu mizahçı bir lisanla bilmeyenlerin duyması amacıyla konu açtım.Sizce uygunsuz olabilir saygı duyarım ama hakaret içeren deniyor kime hakaret etmişim beni bilgilendirirseniz özür dilemesini de bilirim.E mai adresini bilmedigimden buraya yazıyorum.Selamlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Fransada 2 yıl emeklilik artırılacak diye yer yerinden oynadı gösteriler biz aynı iş olunca hemde emeklilik yaşı 35 den 65 çıkarıldı ses yok ya allah aşkına bu ne cehalet vurdum duymazlık.Hakkımızı arıyalım arkadaşlar her konuda.Bu nedir ya KKTC nin ekonomisi ögrenciler sayesine ayaktadır.Git gide KKTC GİDEN ÖGRENCİ AZALMAKTADIR.Nasrettin hoca misali bindigi dalı kesmekteler.Telefon görüşe ücretleride kazıktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Selamlar herkese .Ben bu mantıga inanamıyorum ya kardeşim seferleri açtın yeterli degil artırılması için devamlı e mail atıyordum ki Gaziantep Ercan seferlerinin 27 mart tarihinden itibaren başlayacagını ögrendim.Şimdi diyorum ki duyarlı olalım sarılalım e maillere. hakkımızı savunmayı bilelim niçin ben KKTC gitmek için buradan yani Gaziantep ten Hatay a veya Adanaya gitmek zorunda bırakılıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000